داشتن یک موضع در hitter وظیفه تعیین یک سطح زیر تلاش برای از بیخ و کسی که با زمین زیر کشت پرواز حکومت. آن را شرم آور به موجب آن یک کلیشه. آن را احساس می کند مانند ارزان گفت و گو در یک فیلم در مورد بیس بال مجموعه ای از 30 سال پیش و یا موضوع انتخاب شده توسط یک معلم مدرسه ابتدایی که معلم به زبان انگلیسی اختصاص داده شده است یک مقاله برای تمرین نوشتن قانع کننده.

برای کسی که تحت پوشش ورزش حرفه ای آن را نیز ذاتا گرایش به هنگام شرح شغل به شما می گوید نمی شود. آن را به خوبی پیموده برای قرار دادن آن را به آرامی از یک نظر نقطه نظر و آشکار به عنوان یک موضوع تجزیه و تحلیل. آن حزبی و دلیلی تضعیف 50 درصد از موضوع است. این mawkish sentimentalism در مورد ورزش به عنوان يك داغ را — مانند افرادی که خود توصیف به عنوان “طعنه آمیز” خود را به یک لبه است که بدون استحقاق.

و در عین حال, من , نفرت, که, جهانی, DH, به احتمال زیاد خواهد اجرا شده در هر سال 2020 فصل بیس بال در می آید که به تصویب.

تلاش برای درونی کردن آن را به عنوان یک واقعیت — حتی نسبت به آنهایی که پیچیده تر مانند مربوطه شایستگی از درآمد های مقابل مطیع مارس 26 توافق — باعث می شود دندان های من خارش است. به مراتب بدتر است به رسمیت شناختن است که این به احتمال زیاد یک تغییر دائمی در ساخت. Gerrit کول strikeout به پایان هفتمین دور از بازی 5 از 2019 جهان سری می تواند آخرین بار یک پارچ مراحل به صفحه در لیگ اصلی بیس بال. پاسخ به یک آینده سوال چیزهای بی اهمیت است که شما را به نسل بعدی از طرفداران مارول در غرابت از بازی راه برگشت وقتی.

[دریافت آخرین به روز رسانی در MLB پیشرفت نسبت به بازگشایی]

به عنوان کلاسیک یک barroom گفتگو آن را به عنوان وجود دارد که به خفاش برای کوزه پنبه حلاجی شده در لیگ و یا بازیکن سطح. این شغل دیگری برای پیری sluggers آسان خط دفاعی در برابر صدمات و strikeouts به یک تناقض است که فقط رفتن به آشتی یکی از راه های.

من ادعا نمی تواند کاملا بی طرفانه در پوشش بیس بال زیرا من می دانم که غیر ممکن است و من فکر می کنم ریسک پایین به اندازه کافی اجازه می دهد تا به صورت نامحدود صداقت. اما من فکر می کنم من قادر به شناخت و رله نسبیت از نظر من. من فکر می کنم دیدگاه من بهتر است اما من درک می کنم که آن را ذهنی و من خوشحال به بحث در مورد آن بیشتر و شاید حتی تحت تأثیر برای دیدن همه چیز را در راه خود.

Among the best-hitting members of the contemporary pitching realm, Madison Bumgarner doesn't homer often enough to change the nature of the game, but he does inspire conversation. (Photo by Thearon W. Henderson/Getty Images)
در میان بهترین-هدف قرار دادن اعضای معاصر تبادل قلمرو مدیسون Bumgarner نمی هومر اغلب به اندازه کافی برای تغییر ماهیت بازی کند اما الهام بخش گفتگو. (عکس Thearon W. هندرسون/گتی ایماژ)

این حس همدلی و نوع دوستی از بین می رود وقتی که می آید به موضوع کوزه بزنیم. من نمی خواهم به فروش می رسد در محاسن DH — و نه به خاطر بارتل روده بزرگ رسید که اجرای خانه یک زمان. بیس بال است که یک بازی که در آن همان نه نفر بازی دفاعی و جرم و جایگزینی مطلق و غیر قابل برگشت است. این بخشی از پارچه نیست و از این بازی اما من مفهوم از این بازی است.

که چگونه آنها آن را انجام داد در جانبازان ورزشگاه که در آن خانواده من تا به حال فیلیز بلیط فصل. که چگونه آنها هنوز هم آن را در شهروندان بانک پارک زمانی که من به تماشای یک بازی در خانه. من در لیگ ملی بیس بال و این ایده که حتی جیم Thome تا به حال به بازی این زمینه و مدیسون Bumgarner تا به حال به یاد بگیرند که به خودش کمک کند. من نمی گویم بهتر است من فقط گفت: این درست است.

همه گیر محتوا چرخه رسیده است مرحله ای که نویسندگان در تمام صنایع را آغاز کرده اند به prognosticate در چه نمی خواهد “بازگشت به حالت عادی است.” ماه از ناتوان کننده رکود اقتصادی و فشار را به طور دائم تغییر راه کار انجام شده است در این کشور (و امیدوارم سلامت و مراقبت بیش از حد اگر چه من نه خوش بینانه). رستوران ها و دفاتر و هنجارهای اجتماعی را جبران ناشدنی تغییر — چگونه می تواند از آنها نمی شود ؟ — با همان تحول جهانی است که می تواند طلسم ناقوس مرگ برای کوزه پنبه حلاجی شده.

این یک معامله بسیار بزرگ هنگامی که شما آن را قرار داده مانند آن, اما شاید که دردناک ،

آن را هرگز به سرد به مراقبت است که جهانی DH در حال حاضر تقریبا اجتناب ناپذیر است. من صحبت کردن در مورد مراقبت به اندازه کافی به صدای جیر جیر اما در مورد واقع شده غم در پایدار راه است. به این بستنی قیفی دهه-پیر نظر در مورد این بازی این است که روابط ما را به دوران کودکی ما رندر بی ربط توسط همان ویروس است که ادعا کرده است هزاران نفر از تحت اللفظی تلفات باعث می شود من از همه بیشتر خود آگاه است. اما ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از چیزهای کوچک هم از طریق این بیماری همه گیر. و من از آنها بدم میاید که فرصتی برای بحث DH یکی از آنها است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی