LeBron یا MJ بهترین از همه زمان و یا آنها را فراموش کردن کسی دیگری ؟

ESPN منتشر شده یک لیست از NBA 74 بزرگترین بازیکنان و البته استدلال های بزرگ است که در آن مایکل جردن رتبه شماره 1 و LeBron James شماره 2.

من می گویم اول من رتبه اردن پیش از James اما من تعجب می کنم اگر ESPN را هم اگر آن اتفاق نمی افتد به پخش اردن “آخرین رقص” مستند در حال حاضر.

من حتی کاملا به فروش می رسد در هر کدام از آنها شماره 1.

واقعی وجود دارد عدم درک در مورد چقدر مهم و با استعداد مراکز در تاریخ از این بازی است. برای چند دهه, اگر شما یک مرکز بزرگ آن تقریبا غیر ممکن است را به نفع خود قهرمانی.

من به تماشای تیم را طبقه در برابر جوخه های led توسط Kareem Abdul-Jabbar و پژمردگی چمبرلین و آن را یک وضعیت نا امید کننده. شما نمی تواند آنها را متوقف کند. وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید.

چمبرلین بود که یک ورزشکار بر خلاف هر بازی امروز — یک 7-2 LeBron James. وقتی می شنوم که مردم بحث در مورد شکیل اونیل که بهترین ترکیب از سرعت و قدرت در این بازی من فقط خنده. پژمردگی را تحت سلطه او. او تمام اطراف ورزشکار (بالا جهنده 440 دونده و در سطح جهانی والیبال, بازیکن) دوست دارد که چند بازیکنان NBA که تا کنون بوده است. و برای تمام نقاط او به ثمر رساند او پس از رهبری در لیگ کمک می کند.

و حتی اگر بیل راسل برنده تمام کسانی که قهرمانی او نبود بازیکن پژمردگی شد. من معتقدم که بسیاری از افرادی که رتبه او بالاتر از چمبرلین آنها را بازی. راسل بود دفاعی نابغه و یک رهبر است, اما آیا پژمردگی را توهین آمیز و مهارت است. نبود حتی نزدیک است.

اما راسل برای سلتیکز یک حق رای دادن بزرگ با یک مربی بزرگ احاطه شده توسط سالن از شهرت هم تیمی. که مهم است.

Abdul-Jabbar ناشی از کالج ها به یاغی غوطه دادن فقط به طوری که آنها تا به حال شانس در برابر او. اما آنها نمی توانند بان خود را skyhook بنابراین هنوز هم وجود دارد شانس کمی برای متوقف کردن او را.

مشکلات با رتبه بندی تمام وقت بهترین بازیکنان در تاریخ هر, ورزش, بسیاری از, و به همین دلیل می توان آن را بسیار بحث برانگیز است.

بسیاری از مردم انجام این رتبه بندی نیست حتی بسیاری از بازیکنان در لیست خود در واقع بازی و یا آنها را رتبه بندی بازیکنان بر اساس چگونه بسیاری از عناوین آنها برنده — که اغلب خارج از کنترل یک بازیکن منحصر به فرد که در فرود نا امید کننده حق رای دادن با هیچ رهبری… و هیچ آژانس آزاد به قید وثیقه خود را از آن شرایط.

البته وجود این مشکل در مقایسه با دوره های مختلف. سه نقطه از خط تا به حال تاثیر زیادی بر روی راه این بازی یک بار مربیان قادر به متعهد به استفاده از آن را به پتانسیل کامل خود را (که در زمان راه بیش از حد طولانی).

و پس از آن وجود دارد که مردم تمایلی به دادن بازیکنان از گذشته شانس می شود قادر به توسعه در سیستم های مدرن اجازه می دهد که بیشتر و بهتر آموزش وزن, تغذیه هدایت و حقوق بالا به اندازه کافی بازیکنان نمی باید به نگرانی در مورد یک فصل کار فروش بیمه.

در بازی امروز اردن بدیهی است که می باید شات بیشتر از سه نقطه میدان اهداف است. پژمردگی و راسل هر دو به اندازه کافی سریع برای خارج شدن بر روی زمین و دفاع از انتخاب و رول.

و بازیکنان از دوره قبلی مانند اسکار رابرتسون و جری وست جف, پتری, Walt Frazier, الوین هیز و Elgin Baylor را تمام ستاره دار در این دوران است.

بنابراین در هر لیست شما می خواهید — اما لطفا ادای احترام به تاریخ و شاید رتبه تنها بازیکنان شما در واقع دیده می شود و دور انداختن هر آنچه در اسطوره ها شنیده اید در مورد دیگران و یا دوره آنها در بازی.

دلیل این که شما واقعا نمی دانم.

LeBron یا MJ بهترین از همه زمان و یا آنها را فراموش کردن کسی دیگری ؟ در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر