اگر شما در حال خواندن این, شما به احتمال زیاد یک تکنولوژی زرنگ و دانا برنامه نویسی نرم افزار که تحلیلی استعدادهای عمدتا کاربردی برای طراحی نرم افزار شکستن کلمات عبور و نفوذ شبکه — که همه آنها قابل تحسین فعالیت برای هر دو مشتاق و چاشنی هکرها کلاه سفید. اما دیگر وجود دارد سودآور راه هایی که شما می توانید این نوع از مهارت های لازم برای استفاده از, یعنی در جهان از سرمایه گذاری و تجارت است.

این که آیا شما علاقه مند در آغاز تمام عیار حرفه ای به عنوان یک معامله گر در روز و یا به سادگی می خواهید برای کسب درآمد برخی از پول اضافی در سمت حق بیمه تازه کار-به-کارشناس معاملات روز & ویژگی های تجزیه و تحلیل بسته نرم افزاری به شما آموزش چگونه برای شکستن به این بازی هیجان انگیز و سودآور زمینه فقط برای $49.99.

تصویر آدم Nowakowski/Unsplash

طراحی شده با تکنولوژی مزایا و اطلاعات تجارت است که دارای استعداد برای مقیاس بزرگ تجزیه و تحلیل این 10 دوره بسته نرم افزاری به شما آموزش چگونه به امور مالی خود را افزایش با در نظر گرفتن استفاده از زمان آزمایش استراتژی های مربوط به معاملات روز نوسان تجاری و بیشتر.

اگر شما در درجه اول علاقه مند در حال توسعه یک نمونه کارها کوتاه مدت است که می تواند شما را به یک درآمد انفعالی با حداقل سرمایه گذاری, شروع با این بسته نرم افزاری را بعد دوره تجارت است که به شما آموزش چگونه برای شناسایی الگوهای پیچیده داده های مالی, نظارت بر روند در بازار و استفاده از پیشرو تحلیلی سیستم عامل های مانند TradingView.

و یا اگر شما بیشتر علاقه مند در حال توسعه سرمایه گذاری بلند مدت استراتژی است که شما را بیشتر دستاوردهای قابل توجهی اتمام معامله نوسان دوره ای که می گذرد در درجه اول در اطراف تجزیه و تحلیل شرکت زنده ماندن ایجاد چارچوب است که می تواند اجازه می دهد تا شما را به ارزیابی یک شرکت به طور کلی سود دهی و یادگیری آخرین استراتژی های سرمایه گذاری است که به حداقل رساندن خطر در سراسر هیئت مدیره.

صرف نظر از سرمایه گذاری خاص ابزار و استراتژی های شما را تا پایان با استفاده از برای رسیدن به اهداف خود را, شما باید دسترسی به یک گنجینه عظیم از اطلاعات است که کمک خواهد کرد که شما را صدا مالی و تصمیمات سرمایه گذاری با استفاده از داده های سخت و قدرتمند ابزار تحلیلی.

خود را به نوبه خود عشق و استعداد برای داده ها و تجزیه و تحلیل به بالا پرداخت استراتژی سرمایه گذاری با کمک از حق بیمه تازه کار-به-کارشناس معاملات روز & ویژگی های تجزیه و تحلیل بسته نرم افزاری — در فروش برای بیش از 90 درصد آن قیمت معمول فقط $49.99.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط آدم Nowakowski/Unsplash

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی