جرمی لین سهام داستان کوبه برایانت مقیم adieu به ‘دانشگاه علوم پزشکی مشهد’ در مورد به معامله در مهلت

2015 فصل خوب نبود یکی برای لس آنجلس لیکرز. اما جرمی لین هنوز هم یک داستان بزرگ از یک سال او با اواخر Kobe Bryant.

لیکرز رفت 21-61 خود را اول 60-از دست دادن فصل در تاریخ حق رای دادن و برایانت بود برای بسیاری از فصل پس از پاره شدن خود را روتاتور کاف در ماه ژانویه است. سالن از شهرت مشمول بازنشسته پس از فصل بعد.

Lin مشترک داستان در “داخل اتاق سبز” با دنی سبز و هریسون سانفورد. این اتفاق درست قبل از مهلت تجارت در ماه فوریه با لیکرز در 13-34. برایانت ظهور به تسهیلات حتی اگر او می خواهم غایب است در حالی که جرقه یک واکنش از این تیم است.

“ما تا به حال دیده می شود او در چند هفته” Lin گفت. “ناگهان او پیاده روی در ورزشگاه, و این است که روز قبل از مهلت تجارت.”

“[برایانت] سنگ با آن مواجه. او درست مثل ” من فقط برای خداحافظی به برخی از شما در دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در حال رفتن به گرفتن معامله فردا.’ او نشسته در جدول که در آن شما کنترل تیم گفت: یک زن و شوهر از کلمات به مربیان و سپس او را ترک کرد.”

برایانت درگذشت Jan. 26 در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس آمریکا که در مجموع نه نفر از جمله 13-year-old daughter Gianna. شده است وجود دارد یک فوران عشق و داستان برای پنج بار قهرمان NBA.

Lin صرف تنها فصل 2014-15 در لس آنجلس. او به طور متوسط 11.2 امتیاز 2.6 ریباند و 4.6 کمک در 25.8 دقیقه در هر بازی.

Los Angeles Lakers' Jeremy Lin smiles whilte talking to Kobe Bryant before a preseason NBA basketball game against the Phoenix Suns on Tuesday, Oct. 21, 2014, in Anaheim, Calif. (AP Photo/Jae C. Hong)
لس آنجلس لیکرز’ جرمی لین لبخند whilte صحبت کوبه برایانت قبل از یک پیش فصل NBA بسکتبال بازی مقابل فینیکس سانز در روز سه شنبه, اکتبر. 21, 2014 در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/Jae C. هنگ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر