بحث در اطراف NBA بازگشت نه چندان ماهرانه منتقل شده بیشتر از بازیکن ایمنی و نزدیک به امنیت مالی طی هفته گذشته منجر به افزایش خوش بینی در مورد از سرگیری این 2019-20 فصل است.

به عبارت دیگر برای اولین بار لیگ را تعطیل و درهای خود را در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال حاضر به نظر می رسد وزن تاثیر اقتصادی COVID-19 بیشتر به شدت نسبت به بهترین شیوه در برابر گسترش آن. NBA نفوذ در درک عمومی از این ویروس می تواند به معنای قرار دادن خیلی بیشتر از سلامت بازیکنان خود را در معرض خطر توسط بازگشایی درهای خود را قبل از تست و مهار قابلیت های بهبود در سراسر کشور.

NBA استارک مالی چشم انداز

قبل از کنفرانس تماس با کمیسر NBA آدم نقره ای و ملی بسکتبال بازیکنان Association جمعه گذشته NBPA مدیر اجرایی میشل رابرتز بیان به ESPN رامونا Shelburne چند نگرانی های ایمنی در مورد پتانسیل سرگیری بازی. رابرتز همچنین تشبیه امکان قرنطینه مکان در دیزنی جهان و/یا لاس وگاس به “حبس.”

آن شب نقره ای اساسا گذاشته و این برای بازیکنان با توجه به گزارش های متعدد: در حالی که هیچ کس می تواند آنها را به بازگشت به کار وجود خواهد داشت مالی قابل توجهی انشعابات باید فصل لغو شود.

بدون بازگشت به بازی خواهد شد عبارتند از طرفداران در سایت تا 40 درصد از NBA درآمد است که در حال حاضر در خارج از پنجره در طول باقی مانده از این فصل و احتمالا به بعد. نه انجام تعهدات قراردادی به منطقه ای و ملی ورزشی شبکه های تلویزیونی در قالب پايان 70-بازی فصل به طور منظم و برگشتی در این تابستان می تواند علاوه بر تاثیر در لیگ پایین خط. درپوش حقوق می تواند بنا به گزارش سقوط تا آنجا که $30 میلیون در فصل آینده و زمان توافق دسته جمعی می تواند خاتمه یافته است.

این همه می آید با 25 درصد کاهش پرداخت بلندی بیش از بازیکنان با شروع این هفته حقوق.

NBA و NBPA سپس توافق روز دوشنبه به گسترش در لیگ 60 روز حق به پاره کردن CBA در زیر آن فورس ماژور بند تا سپتامبر با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski. که اجازه می دهد تا برای یک پنجره بین شروع و اواسط ماه ژوئن برای دو طرف برای رسیدن به یک تصمیم در مورد از سرگیری این فصل بدون تأثیر 2020-21 کمپین, در هر ورزشی را شمس Charania.

همچنین در دوشنبه NBPA جمهور Chris Paul انجام یک تماس با بسیاری از لیگ بزرگترین ستاره های بزرگ — از جمله LeBron James, Giannis Antetokounmpo, Kawhi Leonard, کوین دورنت و Stephen Curry — و آنها به اتفاق آرا توافق کردند برای از سرگیری این فصل “با اقدامات ایمنی مناسب یک بار در لیگ است که با توجه به چراغ سبز برای آغاز” با توجه به یاهو ورزشی’ cleveland Cavaliers.

هر آسوشیتد پرس NBPA مشترک نتایج در نامه ای به عوامل در سه شنبه نظر سنجی غیر رسمی از اعضای آن با استناد به “قاطع” حمایت از بازگشت امن به یک کوتاه فصل به طور منظم و برگشتی.

مگر ما نمی دانیم چه کسی در اینجا تعریف امن است که یک relatable احساس در این بیماری همه گیر.

NBA commissioner Adam Silver has some choices to make. (Photo by Stacy Revere/Getty Images)
کمیسر NBA آدم نقره ای برخی از گزینه های را. (عکس توسط Stacy ریور/گتی ایماژ)

یک تغییر از مطلق ایمنی برای کاهش خطر

با توجه به Haynes, نقره, گفت, بازیکنان,’ انجمن در پایان هفته گذشته که از سرگیری بازی پایین می آید به “یک سری از بد گزینه” حتی به لیگ مطمئن “امن ترین شرایط ممکن است.” او گفت: بازیکنان “هیچ تصمیم گیری های ما خواهد بود ریسک” نیویورک تایمز’ مارک استین گزارش شده است.

سپس این از نقره به لیگ حکام در روز سه شنبه کنفرانس تلفنی در هر Wojnarowski:

بحث و گفتگو محور, بهداشت و نگرانی های ایمنی از جمله هدف گرفتن مقامات تیم و بازیکنان راحت با این ایده که یک تست مثبت برای coronavirus پس از بازگشت نخواهد شاتر بازی.

نقره ای گفت: کسانی که در این تماس که اگر تست مثبت خواهد “shut ما را, ما احتمالا نباید این راه.”

این یک far cry از روز پس از تعلیق از بازی در مارس 11, زمانی که NBA موضع بود و نه به رزومه برای حداقل 14 روز پس از آخرین بازیکن مثبت تست. لیگ با ارسال یادداشتی به طرفداران روز بعد بیان کرد: “ما قصد داریم به ادامه این فصل اگر و هنگامی که آن را تبدیل به امن برای همه نگران است.” و نقره ای به نظر می رسد در TNT که شب و گفت: در یک کنفرانس تلفنی با صاحبان در زمان “نه یک تیم مطرح شده پول” به عنوان یک نگرانی بلکه “کل بحث در مورد ایمنی و بهداشت از بازیکنان ما است.”

رفته است این ایده از یک سخت پزشکی “حباب” و خوشبینی در اطراف سریع-پاسخ تست و در جای خود یک “دانشگاه محیط زیست” است که اجازه می دهد بازیکنان و پرسنل “را به حرکت در اطراف, اما تحت آزمایش بر ورود مجدد” در روز سه شنبه گزارش از ورزشی و ESPN نقره ای در تماس با صاحبان.

منطقی ترین حساب دیفرانسیل و انتگرال در اینجا این است که پول شروع به را مقدم بر نهایی ایمنی. در روز سه شنبه لس آنجلس لیکرز به جلو جرد دادلی و کلیولند کاوالیرز بزرگ مرد لری Nance جونیور — 34-در یک عنوان مورد علاقه و 27 ساله محدود برای قرعه کشی بود — را تایید کرد ،

“همه در لیگ ما می خواهیم تا پایان این سال” Nance خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی از طریق AP. “یکی بدیهی است که چون ما عشق بازی, اما در همان زمان وجود دارد یک فرصت جدی از ما از دست رفته, چه, 20-plus درصد از قرارداد است که برای بسیاری از بچه ها خیلی مهم است.”

بنابراین بسیاری از سوالات پاسخ داده شود

این دیوانه است, راست?

جدول زمانی برای راه اندازی مجدد این فصل قبل از آن خونریزی به سقوط و امکان تأثیر بالقوه در روز کریسمس شروع برای فصل آینده در حال حاضر از مرزهای غیر ممکن است. NBA انتظار ندارد به تصمیم گیری تا آغاز ماه ژوئن در اولین. بازیکنان از سفر به خارج از کشور (یعنی لوکا Doncic که بنا به گزارش پرواز را به اسلوونی در طول وقفه) و مناطق پر خطر را stateside را احتمالا باید به قرنطینه به مدت دو هفته و پس از یک اردوگاه آموزشی گزارش ماندگار حداقل سه هفته. بازی نمی خواهد از سر تا ژوئیه در اولین. اما جنون نیز فراتر می رود.

در غیاب گسترده سریع-پاسخ تست چه اتفاقی می افتد هنگامی که یک بازیکن می شود swabbed به صورت روزانه و هر بار پس از ورود مجدد به حباب است ؟ آیا او منتظر این ساعت می توانید آن را برای به دست آوردن نتایج ؟ و یا نشانی از او در مورد کسب و کار خود را کار کردن و تمرین و سپس کنار تنها یک بار در آزمون بازده مثبت ؟ می تواند یک بازیکن تست منفی بر ورود مجدد و هنوز هم حامل ویروس به حباب است ؟ چگونه بسیاری از هم تیمی ها و مخالفان می تواند آلوده توسط یک پتانسیل منفی کاذب تست یک بازیکن ؟

حتی اگر هر بازیکن و پرسنل عضو بودند در یک محدوده سنی و شرایط برای بهبود یافتن از این ویروس که ما می دانیم این است که تضمین نمی شود چه اتفاقی می افتد در عملی غیر قابل اجتناب مثبت تست ؟ این امکان وجود دارد, James یا Antetokounmpo یا لئونارد نتواند کل حذفی سریال با طرد دو هفته در یک چگال حذفی سناریو ؟ می تواند در تیم های متعدد در قرنطینه می شود و برای دو هفته?

قطعا وجود خواهد داشت مواد غذایی و مهمان نوازی و بهداشت خدمات پزشکی پرسنل خدمه تلویزیون و هر چه نقش های دیگر لازم است برای قرار دادن صدها NBA کارکنان به کار در یک محیط جدا. نه تنها آنها می توان به افزایش احتمال داخلی شیوع اما خانواده های آنها و هر چیز دیگری که ممکن است در تماس با خارج دقیق پزشکی حباب نیز در معرض خطر است.

NBA است که مطمئنا کار را از طریق این سوالات به عنوان ما صحبت می کنند اما واقعا وجود دارد تنها یک سوال است که نیاز به پاسخ داده شود خدای ناکرده: اگر کسی می میرد به عنوان یک نتیجه از NBA بازگشایی بیش از حد به زودی ؟

زمانی که اقتصاد می شود بهداشت عمومی بحران

این است که بر خلاف بحث بین کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی پیشرو متخصص پزشکی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول هفته گذشته. در سنا شهادت در روز سه شنبه, Dr. Anthony Fauci هشدار داد در برابر خطرات ناشی از بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی به خصوص در حال حاضر که “ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر است مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان است.” یک روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “برای من که قابل قبول پاسخ” در میان تلاش برای بازگرداندن اقتصاد است.

ایالات متحده است که در پشت کشورهای دیگر است که فقط شروع به بازگشایی اقتصاد خود را از نظر هر دو تست و مهار گسترش ویروس. این گزارش ایالات متحده تلفات از COVID-19 پیشی گرفته 85,000 روز پنج شنبه به بالاترین سطح جهان و در میان اکثر سرانه همه حقایق است که باقی می ماند امروز. ما در میان بیشتر در معرض خطر سازمان ملل در جهان و نرخ مثبت آزمون در ایالات متحده است که شروع به بازگشایی اقتصاد گزارش شده است که بالاتر از آن در ادامه به محدود کردن غیر ضروری در فعالیت های کسب و کار.

این شرح است که NBA بازگشایی خواهد افزایش خطر در مقیاس کوچکتر. بیشتر در حاشیه چگونه خواهد لیگ را, بازگشت تاثیر درک عمومی? نقره تمجید NBA برای تنظیم یک سنت است که تغییر در تفکر که آن را تعطیل زیر یوتا جاز مرکز رودی Gobert مثبت تست قبل در سراسر کشور مستند تلاش. خواهد یک پیام مشابه نمی شود اگر NBA بداند آن را امن برای بازگشایی?

نقره گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که در لیگ خواهد بود و در میان رهبران در بازگشایی اقتصاد با استناد به بحران به عنوان یک عمومی-بهداشت و درمان ماده که مستلزم تعادل با مطلق ایمنی. وجود دارد سخت است حقیقت در آن است.

در حال NBA مشکلات ما مشکلات ؟

اما NBA عادی کسب و کار ؟ Superstars فشار برای بازگشت هستند میلیونرهای بیش از چند بار. هشتاد درصد از Nance را بالاتر از متوسط لیگ حقوق و دستمزد است که هنوز هم 10 میلیون دلار. دادلی ساخت یک جانباز حداقل حقوق و دستمزد را هنوز به خانه قبل از مالیات دو هفته چک در ballpark را از $80,000 با وجود 25 درصد کاهش دهد. آنها زندگی می کنند با توجه به حقوق خود اما مطمئنا نه راه فرد به طور متوسط می کند.

با توجه به ESPN کوچک-بازار تیم نگران هستند آنها می تواند به از دست دادن 20 میلیون دلار در درآمد های فصل آینده در بدترین سناریو مورد. New Orleans Pelicans صاحب گیل بنسون عامل در NBA کوچکترین بازار به ارزش حدود 3 میلیارد دلار. Memphis Grizzlies صاحب رابرت پرا که تیم با این نسخهها کار در آینده-کوچکترین بازار به ارزش حدود 10 میلیارد دلار. خود را از بحران اقتصادی نیست دقیقا مال شما.

اعطا NBA بازگشت قرار می تواند هزاران نفر از مردم به کار و که می داند که چگونه بسیاری دیگر پشتیبانی شده توسط اتحادیه کارکنان وجود دارد اما جدی اخلاقی سوال در مورد غیر ضروری کسب و کار بازگشایی در مواجهه با یک بیماری همه گیر حتی در امن ترین شرایط. آنها جدی تر زمانی که شما در نظر بگیرید که جمعی زیادی از صاحبان کسب و کار می تواند همه آنها را بیشتر از زمان.

شکی نیست که میلیاردرهای گریه ضعیف و از نظر مالی incentivizing multimillionaires بازگشت به کار و اعمال فشار به هر کس از دستیار مربیان درآمد شش چهره به عرصه زندگی کارگران چک به چک به عقب بر گردیم به کار قبل از هر یک از آنها ممکن است احساس کاملا راحت بازگشت. و چه پیامی می کند که ارسال به کسب و کارهای کوچک مجبور کردند در میان کارکنان این بیماری همه گیر? ممکن است موج دوم است که می تواند نتیجه از بازگشایی بیش از حد به زودی ایجاد و حتی بیشتر اقتصادی نگرانی ؟

من می خواهم به تماشای زندگی ورزشی فقط به عنوان بسیار به عنوان NBA superstars می خواهید به از سرگیری پخش آنها و صنعت بستگی دارد آن را به یک درجه, اما اگر لیگ را با فشار به بازگشایی در ماه جولای به هزینه حتی زندگی یکی دیگر از خواهد که در غیر این صورت از دست داده است, آن است که ارزش آن نیست. در این معنا, NBA تصمیم گیری است که هیچ سخت تر از هر کشور و هر دولتی هر شهر در تلاش است تا به صورت همزمان. ما لازم نیست که تمام پاسخ, اما ما نمی توانیم اجازه تمایل به تاج قهرمان سنگین تر بودن و در نتیجه ضرر و زیان است.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی