با بیشتر محتوای دیجیتال از قابلیت جستجو بر روی تلویزیون های هوشمند ضروری است. اما تایپ کردن مانند یک تجربه وحشتناک زمانی که شما مجبور به استفاده از voice dictation یا نوک زدن در اطراف با کنترل از راه دور. خوشبختانه راه بهتری وجود دارد.

اکثر تلویزیون های هوشمند پشتیبانی با استفاده از تلفن خود را روی صفحه کلید به عنوان یک روش ورودی. این باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای خود را وارد کنید نام کاربری و رمز عبور و یا فقط نوع در نام یک نرم افزار و یا نشان می دهد. حتی اگر تلویزیون شما را شامل نمی شود این ویژگی به لطف جعبه تنظیم بالا مانند تلویزیون اپل و Roku شما می توانید اضافه کردن این قابلیت به هر تلویزیون.

پرش به دستورالعمل

1. Roku

این که آیا شما با استفاده از Roku Streaming Stick Roku فوق العاده و یا یک تلویزیون است که با استفاده از Roku نرم افزار شما می توانید با استفاده از برنامه گوشی های هوشمند برای ورودی متن.

پس از نصب برنامه به نوبه خود بر روی تلفن خود را از Wi-Fi و اتصال به همان شبکه به عنوان دستگاه Roku خود را. برنامه را باز کنید و به دنبال دستورالعمل برای رسیدن به صفحه اصلی. را انتخاب کنید “کنترل” را انتخاب کنید “اتصال.” انتخاب دستگاه Roku خود را از لیست.

هنگامی که زوج های Roku را کنترل ظاهر خواهد شد. را انتخاب کنید یک جعبه متن بر روی تلویزیون خود را با استفاده از این برنامه به فاش کردن صفحه کلید. به صورت دستی پرده, صفحه کلید, صفحه کلید را انتخاب کنید آیکون در نزدیکی پایین صفحه نمایش خود را.

2. آمازون آتش تلویزیون

برای هر عضو از آتش تلویزیون خانواده از جمله آتش تلویزیون استیک, آتش, تلویزیون مکعب و تلویزیون با آمازون سیستم عامل ساخته شده است-در آتش برنامه تلویزیون راه برای به دست آوردن دسترسی به صفحه کلید.

  • نصب آمازون آتش تلویزیون: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

به راه اندازی اولین باز کردن برنامه و ورود به همان حساب کاربری آمازون استفاده می شود به راه اندازی آتش خود دستگاه تلویزیون یا تلویزیون. دستگاه خود را انتخاب کنید از لیست و ورودی متناظر با کد چهار رقمی که به نظر می رسد بر روی تلویزیون خود را. را انتخاب کنید “از راه دور” در امتداد پایین نرم افزار و صفحه کلید را انتخاب کنید آیکون در گوشه بالا سمت راست به فاش کردن صفحه کلید.

در حالی که شما می توانید انتخاب کنید جعبه متن به فاش کردن صفحه کلید صفحه کلید پشتیبانی نمی شود در هنگام انتخاب منطقه جستجو بر روی صفحه اصلی و یا نخست تصویری برنامه. برای این زمینه شما محدود به ورودی صوتی.

3. تلویزیون اپل

اگر شما تلویزیون هوشمند UI از انتخاب تلویزیون اپل این ویژگی در دسترس است به شما به عنوان طولانی به عنوان شما همچنین باید یک آی فون یا آی پد. اگر شما با استفاده از یک آی فون و نمی دیدن تلویزیون اپل برنامه بر روی صفحه نمایش خود را شما می توانید با دانلود این نرم افزار با استفاده از لینک زیر. در هر صورت برنامه را باز کنید و گوشی خود را با تلویزیون اپل.

راه اندازی تلفن خود را به عنوان یک کنترل از راه دور بسیار ساده است اما اگر شما با داشتن مشکل لطفا ما تلویزیون اپل از راه دور راهنمای نصب.

هنگامی که آی فون خود را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که آی فون خود را و اپل TV با استفاده از همان ID اپل هر دو دستگاه در همان شبکه Wi-Fi و بلوتوث را فعال کنید بر روی تلفن خود را. انتخاب یک فیلد متنی در خود اپل تلویزیون. آگاه شدن از طریق فشار ظاهر خواهد شد بر روی تلفن خود را. آن را باز کنید و صفحه کلید باز خواهد شد اجازه می دهد شما را به ورودی متن.

تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

4. Nvidia Shield TV

اگر شما با استفاده از Nvidia Shield در واقع شما باید دو گزینه: رسمی آندروید برنامه تلویزیون یا سپر تلویزیون برنامه. پس دومی طراحی و توسعه توسط Nvidia و ارائه می دهد ویژگی های بیشتر و سازگاری ما توصیه با استفاده از این یکی.

  • نصب کارت گرافیک Nvidia Shield TV: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

اتصال گوشی های هوشمند خود را به همان شبکه Wi-Fi به عنوان سپر خود را تلویزیون و برنامه را باز کنید. پس از اولیه سریع و اجازه درخواست شما خواهد شد به کارگردانی به “جفت جدید دستگاه” دستگاه خود را انتخاب کنید و ورودی پین که به نظر می رسد در تلویزیون خود برای تکمیل روند.

را انتخاب کنید تا فلش در کنار “از راه دور” در گوشه پایین سمت راست از روی صفحه نمایش خود را به فاش کردن کنترل از راه دور. صفحه کلید را می توان نشان داد در دو روش — با چیدن یک جعبه متن بر روی تلویزیون خود و یا با انتخاب صفحه کلید آیکون در گوشه بالا سمت راست از برنامه.

5. تلویزیون اندروید

اگر شما خود را یک Xiaomi Mi Box S یک تلویزیون Sony یا با هر نرم افزار دیگر تلویزیون مجهز به دستگاه برنامه رسمی از گوگل اجازه خواهد داد که شما را به وارد کردن متن با استفاده از تلفن خود را.

  • نصب آندروید کنترل از راه دور تلویزیون اندروید: اندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

اتصال تلفن خود را به همان شبکه Wi-Fi خود را به عنوان اندیشه دستگاه تلویزیون برنامه را باز کنید و را انتخاب کنید “قبول & ادامه خواهد داد.” خود را انتخاب کنید و یا تلویزیون جعبه تنظیم بالا از لیست و وارد کردن پین که به نظر می رسد بر روی تلویزیون خود را.

در گوشی های هوشمند آندروید هر زمان که شما انتخاب کنید یک فیلد متنی روی صفحه کلید به طور خودکار ظاهر می شود. اما در iOS شما نیاز به صورت دستی فاش کردن صفحه کلید با انتخاب آیکون صفحه کلید در گوشه بالای سمت راست.

6. Vizio

برای جدیدتر Vizio تلویزیون با SmartCast متناظر نرم افزار به شما اجازه می دهد با استفاده از تلفن و صفحه کلید.

  • نصب VIZIO SmartCast تلفن همراه: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

اتصال تلفن خود را به همان شبکه Wi-Fi به تلویزیون خود را و باز کردن برنامه. اگر این اولین بار است که با استفاده از این برنامه شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری. را انتخاب کنید “را انتخاب کنید یک دستگاه برای کنترل” در نزدیکی پایین صفحه و دستگاه خود را انتخاب کنید. وقتی از شما خواسته را انتخاب کنید “جفت” برای اتصال گوشی خود را.

در پایین صفحه اصلی است به نام صفحه نمایش خود را و یک فلش. انتخاب این به فاش کردن کنترل از راه دور. را انتخاب کنید از پد جهت tab را انتخاب کنید و سپس روی صفحه کلید را فشار دهید تا شروع به تایپ کنید. علاوه بر این انتخاب هر فیلد متنی برای باز کردن صفحه کلید.

تصویر توسط AVS فروم/YouTube

7. LG

دانلود رسمی ال جی نرم افزار بر روی آندروید خود را یا آی فون را شروع کنید.

مطمئن شوید که گوشی های هوشمند خود را در همان شبکه Wi-Fi به تلویزیون خود را پس از باز کردن برنامه. ارائه برنامه اجازه لازم را انتخاب کنید و سپس تلویزیون خود را در پنجره (مطمئن شوید که شما آن را روشن). هنگامی که زوج انتخاب یک فیلد متنی با نرم افزار را نشان می دهد صفحه کلید.

8. دیگر تلویزیون

اگر شما نمی دیدن تلویزیون یا جعبه تنظیم بالا شما هنوز هم برخی از گزینه های. وجود دارد چند فوق العاده ای خارجی کیبورد که انجام چیزی مشابه به همین.

اول iPazzPort بی سیم مینی صفحه کلید ($14.99 در آمازون). آن را با استفاده از یک دانگل USB برای 2.4 گیگاهرتز اتصال بی سیم, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در اگر تلویزیون خود را شامل نمی شود پشتیبانی از بلوتوث. آن را با این نسخهها کار با اکثر دستگاه ها و حتی شامل یک صفحه لمسی و دکمه های جهت دار برای ناوبری در سراسر منوها.

تصویر از طریق آمازون

به صورت سنتی طراحی از راه دور شما می توانید انتخاب کردن برای Rii K25 ($18.99 در آمازون). این پشتیبانی از هر دو فرکانس 2.4 گیگاهرتز (از طریق یک دانگل) یا گیرنده مادون. آن را معمول طرح در جلو و یک صفحه کلید کامل بر روی پشت خود را پوشش دهند.

تصویر از طریق آمازون

برای بهترین تجربه تایپ کردن شما می توانید انتخاب کردن برای تمام اندازه صفحه کلید بی سیم مانند Logitech K400 Plus($26.99 در آمازون). آن می آید با یک صفحه لمسی در اندازه خود را به جای کنترل از راه دور d-پد و یا صفحه لمسی و جفت با استفاده از یک دانگل USB.

تصویر از طریق آمازون

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی