یک کد QR است که یک بازی سرگرم کننده و راه های مناسب برای پیوند مردم به یک وب سایت و یا برنامه. در iOS شما چند راه برای اسکن این کدها. شما می توانید دانلود اسکنر QR برای دریافت کار انجام می شود اما اپل یکی به iOS ساخته شده است. و یا شما می توانید اضافه کردن QR Code Reader کاشی در مرکز کنترل اما حتی لازم نیست. راه بهتری وجود دارد که نیاز به در واقع از هیچ تلاشی برای بیرون کشیدن.

برای اولین بار راه اندازی دوربین آی فون خود را برنامه اما شما معمولا می از طریق قفل صفحه نمایش میانبر روی صفحه نمایش آیکون, سیری یا هر چیز دیگری — و سپس تمرکز بر روی یک کد QR. که در آن است. صفری بنر باید به نظر می رسد که زمانی که شنود گذاشته خواهد شما را به کد QR وب سایت و یا تغییر مسیر شما را به این برنامه آن را با این نسخهها کار میکند. مطمئن ضربان داشتن یک اختصاص داده شده QR کد خوان کنترل است که شما باید برای اضافه کردن دستی.

نه دیدن یک QR کد ؟ اول مطمئن شوید که شما در حالت عکس با استفاده از دوربین عقب. اگر شما برنامه دوربین مجموعه به حفظ گذشته خود را با استفاده از تنظیمات مانند اگر شما همیشه می خواستم آن را به باز کردن به حالت عمودی آن را نمی ممکن است باز به حالت عکس تنها حالت است که می توانید اسکن کدهای QR. اگر که این مسئله باز کردن تنظیمات برنامه ضربه بزنید “دوربین” و سپس اطمینان حاصل شود که ضامن آینده به “اسکن کدهای QR” فعال است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی