در اینجا که در آن آمده ایستاده در NFL بازگشت


این که زمان از سال زمانی که تیم NFL باید به عنوان نهایی خود را در ماه از عملیات قبل از بسته بندی offseason با یک تیم کامل جانباز minicamp در اواسط ماه ژوئن. به جای لیگ قدرت کارگزاران هنوز در تلاش برای کشف کردن که franchises در سراسر کشور خواهد بود و مجاز به ادامه عملیات خود را — و اگر وجود دارد هر گونه امید از اردوگاه های آموزشی و یا به طور منظم شروع فصل در زمان.

گذشته از این واضح ایمنی و بهداشت, قالب که لیگ با عصبانیت تلاش برای قطعه با هم خود را در آن NFL کمیسر راجر Goodell و اتحادیه بازیکنان باقی مانده اند پرقدرت در دو فارغ امتیاز: بدون امکانات می توانید باز کنید تا زمانی که همه دولت های ایالتی با NFL تیم در صلاحیت این دادگاه ها را پاک راه را برای از سرگیری عملیات و اقدامات لازم گرفته خواهد شد که نقض ایمنی و بهداشت دستورالعمل های مندرج در هر محل.

چه نهادهای دولتی می گویند در مورد NFL season حمل وزن است. و در حالی که این همه نظری تا زمانی که فشار نقطه از اواخر ماه جولای باز کردن رول در اطراف برخی از فرمانداران با قدرت قابل توجهی بر روند را ساخته اند برخی از گفتن نظرات و یا مطرح دستورالعمل های مهم.

با که در ذهن ما در تمام 23 متحده با تیم در بازی و تمرکز بر آنچه فرمانداران شده اند گفت: در مورد NFL سقوط برنامه یا طرح خود را برای بازگشایی کشورهای خود را به کسب و کار عادی بیرون آمدن از تابستان است.

این لیست …

Arizona Cardinals wide receiver Larry Fitzgerald talks with Arizona Gov. Doug Ducey during training camp in 2017. (AP Photo/Ross D. Franklin)
Arizona Cardinals گیرنده گسترده لری فیتزجرالد مذاکرات با آریزونا دولتی mlb در اردوگاه های آموزشی در سال 2017. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

آریزونا

(آریزونا کاردینالز)

جدید ترین طرح (May 12): رژیم صهیونیستی است. mlb توییتی که تیم های ورزشی حرفه ای خواهد بود برای از سرگیری عملیات با یک “محدود” بازگشایی on May 16. Ducey نشان داده می شود وجود ندارد طرفداران مجاز به عنوان بخشی از این عملیات و این فرانچایز خواهد بود انتظار می رود به “پیاده سازی بهداشت عمومی حمایت و دستورالعمل CDC” به عنوان بخشی از بازگشایی روند.

کالیفرنیا

جدید ترین طرح (7 مه): رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصریح کرد شکی نیست که بازی های NFL می توان در دولت خود را در پاییز — حتی بدون فن.

“این مشکل برای من به تصور یک استادیوم که تا زمانی که ما ایمنی تا زمانی که ما یک واکسن” Newsom گفت: در جلسه رسانه. “… تصور کنید چه لیگ — گسترده لیگ — آیا زمانی که یک یا دو نفر از پرسنل کلیدی و یا بازیکنان در حال آزمایش مثبت است. آیا آنها قرنطینه بقیه تیم اگر یک offensive lineman است تمرین با دفاعی lineman, و آنها در حال آزمایش مثبت ؟ چه اتفاقی می افتد به بقیه خط ؟ چه اتفاقی می افتد برای بازی آینده تا آخر هفته آینده ؟ آن را غیر قابل تصور به من که نه به احتمال زیاد سناریو. … آن را بسیار دشوار سوال برای این لیگ برای پاسخ به, چرا که آنها باید ایمنی-سلامت-اولین طرز فکر و شرایط وجود دارد که باقی بماند در این دولت و این ملت است که بازگشایی بسیار چالش برانگیز است.”

Construction continues on SoFi Stadium, slated to open for the 2020 season and house the Los Angeles Rams and Los Angeles Chargers in Inglewood, California. (Photo by Daniel Slim/AFP)
ساخت و ساز همچنان در SoFi ورزشگاه میله میله برای باز کردن برای سال 2020 فصل و خانه لس آنجلس قوچ و لس آنجلس شارژر در اینگلوود کالیفرنیا. (عکس از Daniel باریک/AFP)

کلرادو

جدید ترین طرح (11 مه): رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس هنوز به هیچ گونه قابل توجهی نظرات به بازگشایی ورزشی لیگ در کلرادو یا زنده ماندن از پخش هر نوع NFL بازی در پاییز. اما پلیس نشان داده است او می خواهم به احتمال زیاد دنبال رهبری کشورهای غربی پیمان — یک تلاش مشترک بین مقامات در کلرادو و کالیفرنیا و واشنگتن نوادا و اورگان برای تعیین بهترین حرکت برای مبارزه با COVID-19. سه نفر دیگر از فرمانداران در آن ایالت (کالیفرنیا Newsom, واشنگتن جی Inslee و نوادا استیو Sisolak) نیز تصمیمات خود را با NFL franchises.

Newsom در حال حاضر بازیگران قابل توجهی شک در بازی های NFL در حال بازی در دولت خود را در حالی که Sisolak نکرده قابل توجهی نظر در مورد این موضوع. Inslee گفت: او می تواند تصور بازی در حال بازی با فن محدودیت اما گفت: چشم انداز باقی مانده در هوا تا زمانی که وضوح بیشتر بر گسترش COVID-19 در تابستان. پنجمین فرماندار اورگان کیت براون ندارد NFL تیم را در نظر بگیرید اما در حال حاضر اعلام کرد که اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی ممنوع خواهد شد از طریق حداقل تا پایان ماه سپتامبر. که به نظر می رسد برای قرار دادن Newsom و قهوه ای در یک “هیچ” ستون برای رویدادهای ورزشی در اوایل پاییز با پلیس, Inslee و Sisolak مردد.

فلوریدا

جدید ترین طرح (May 13): رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرده است که ورزش می تواند به زودی از سر گرفته در دولت خود و او دعوت تمام ورزش های حرفه ای که در حال تعطیل در مکان های دیگر مهاجرت به فلوریدا و بازی خود را در فصل.

“آنچه من می خواهم بگویم کمیسیون از لیگ است: ‘اگر شما یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل برای تو در ایالت فلوریدا’ ” DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری. “از آنجا که ما فکر می کنم این مهم است و ما می دانیم که می توان آن را با خیال راحت انجام می شود.”

صحبت به طور خاص از NFL DeSantis همچنین گفت: فاکس نیوز: “من در حال حاضر در صحبت با برخی از کالج های ما مانند دانشگاه فلوریدا است. آنها یک ورزشگاه فوتبال باتلاق که استفاده نمی شود در روزهای یکشنبه. بنابراین اگر یک تیم NFL نیاز به یک محل به زمین ما می تواند کار کند که بیش از حد.”

Florida Gov. Ron DeSantis has offered "The Swamp" as a host site for NFL games in the fall if other state remain closed. (AP Photo/Phelan M. Ebenhack, File)
فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ارائه کرده است “باتلاق” به عنوان یک میزبان سایت برای بازی های NFL در پاییز اگر دولت های دیگر باقی می ماند بسته شده است. (AP Photo/فلن M. Ebenhack فایل)

گرجستان

(Atlanta Falcons)

جدید ترین طرح (May 13): رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بازگشایی شد اکثریت قریب به اتفاق دولت خود را در اواخر ماه آوریل و به نظر می رسد در خط با فلوریدا DeSantis در حرکت رو به جلو با فعالیت های عادی. بر خلاف DeSantis او خطاب نمی NFL بازگشت به طور مستقیم و یا امکان برگزاری بازی در مقابل طرفداران. کمپ همچنان به پیشبرد باز از دولت خود را به شیوه ای نشان می دهد که بازی های NFL خواهد بود بخشی از این طرح در پاییز و به خصوص با آتلانتا هاوکز از سرگیری عملیات خود را در مارس 11 زیر ایالت دستورالعمل.

“در گرجستان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان ونتيلاتور استفاده و درصد موارد مثبت در ادامه به رها کردن” کمپ توییتی در مارس 13. “با این حال ما هوشیار باشند در مبارزه با این ویروس خطرناک است. با در نظر گرفتن اندازه گیری گام های رو به جلو هدایت داده, علم و مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی — ما از زندگی و معیشت همه پستهایی.”

ایلینوی

(Chicago Bears)

جدید ترین طرح (7 مه): رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر به طور مستقیم خطاب NFL چشم انداز روزانه coronavirus کنفرانس خبری نشان می دهد که در حالی که بازی ممکن است آن را نمی ممکن است در مقابل طرفداران.

“اگر ملت نیست در یک وضعیت که در آن ما می توانیم ده ها هزار نفر از مردم با هم در یک ورزشگاه پس از آن من فکر نمی کنم شما در حال رفتن برای دیدن فوتبال باز به داشتن طرفداران در غرفه” پریتزکر گفت. “… با این حال شما ممکن است بدانید که بسیاری از لیگ ها و تیم های — و من از صحبت با بسیاری از آنها — با توجه به افتتاح خود را فصل به فصل و یا ادامه فصل خود را بدون طرفداران در غرفه به طوری که مردم می توانند لذت بردن از آنلاین و یا در تلویزیون.”

ایندیانا

(Indianapolis Colts)

جدید ترین طرح (مارس 1): رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم اعلام کرد مرحله به مرحله بازگشایی دولت خود را که شامل از سرگیری رویدادهای ورزشی موثر جولای 4. هولکوم پرداخته است فصل NFL با ويژگی اما خود را کامل بازگشایی در ماه جولای نشان می دهد که بازی های فوتبال برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در پاییز. شده اند وجود دارد هیچ دستورالعمل مندرج در فن حضور و غیاب.

Indiana's reopening in July suggests that the NFL season could start on time in that state, but could have a different feeling at Lucas Oil Stadium. (Photo by Bobby Ellis/Getty Images)
ایندیانا را بازگشایی در ماه جولای نشان می دهد که فصل NFL می تواند در زمان شروع آن کشور است اما می تواند یک احساس متفاوت در Lucas نفت ورزشگاه. (عکس توسط بابی الیس/گتی ایماژ)

لوئیزیانا

(New Orleans Saints)

جدید ترین طرح (15 آوریل): رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت که او آماده نیست “به پایین این جاده به بحث در مورد آنچه که این وضعیت خواهد شد در این پاییز” را ترک کرده است و باز این سوال از زمانی که بازی های NFL خواهد بازگشت به لوئیزیانا. او اضافه کرد که اگر بازی بازگشته و طرفداران حضور داشتند “وجود دارد در حال رفتن به برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شده و چه کسانی ممکن است مانند نگاه کنید من نمی دانم.”

مریلند

(Baltimore Ravens, Washington Redskins)

جدید ترین طرح (May 13): رژیم صهیونیستی. لری هوگان بلند است دولت stay-at-home منظور در مارس 15 و نشان داده است سهولت به محدودیت های کسب و کار در حال حرکت به جلو از آن تاریخ است. این قوانین در برابر تجمع بیش از 10 نفر در محل باقی می ماند در فاز اولیه از کاهش محدودیت. هوگان است به طور خاص خطاب به سقوط تخته سنگ NFL بازی ها و یا فن حضور, اما طرح خود را به نظر می رسد برای باز کردن راه برای انجام عملیات به سر به یک برنامه عادی در ماه های آینده.

ماساچوست

(New England Patriots)

جدید ترین طرح (11 مه): رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر مجموعه در چهار فاز بازگشایی طرح میله میله برای شروع ممکن است 18. بیکر داده نشده قابل توجهی راهنمایی در NFL سقوط برنامه یا پتانسیل حضور طرفداران — نشان می دهد به جای آن که دولت خواهد تنظیم به عنوان آن می رود و تعیین این ویروس در تست داده که می آید به عنوان باز همچنان هر چند هر مرحله.

“ما مشتاق به سعی کنید همه را به بالا و رفتن به عنوان به زودی به عنوان آن را حس می کند” بیکر گفت. “هدف از بازگشایی طرح به متد اجازه می دهد برخی از کسب و کار خدمات و فعالیت های خود برای از سرگیری حفاظت از بهداشت عمومی و محدود کردن امکان تجدید حیات جدید COVID-19 موارد است. … ما می خواهم به یک موفق به باز کردن. بخشی از راه ما موفق مرحله به مرحله افتتاح است که مردم توجه و عمل به هدایت. که در این نقطه است که به نوعی جهانی درک و قدردانی به عنوان چیزهای که مردم می توانند انجام دهند. مردم نیاز به درک چقدر مهم است آنچه آنها انجام شده است به عنوان افراد و سازمان ها در حال رفتن به به موفقیت بازگشایی که ما رفتن به جلو.”

میشیگان

(Detroit Lions)

جدید ترین طرح (May 12): رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: در یک مصاحبه رادیویی با WQKI که وجود دارد خوشبینی است که فوتبال را می توان در پاییز اما گفت این بازی خواهد بود به احتمال زیاد بدون فن.

“وجود دارد دلیلی برای احساس اعتماد به نفس اینجا” Whitmer گفت. “اما ما همچنین برای اندازه گیری [مردم را] از انتظارات و می گویند زندگی را برای رفتن به متفاوت است. ما در حال رفتن به پر کردن استادیوم در پاییز.”

Detroit Lions fans might have to wear their bags (and masks) at home if the NFL season begins on time. (Photo by Rey Del Rio/Getty Images)
Detroit Lions طرفداران ممکن است مجبور به پوشیدن کیسه های خود را (و ماسک) در خانه اگر NFL فصل آغاز می شود در زمان. (عکس توسط Rey Del Rio/گتی ایماژ)

مینه سوتا

(وایکینگها مینه سوتا)

جدید ترین طرح (آوریل 24): رژیم صهیونیستی است. تیم Walz ساخته شده است اظهارات قطعی در مورد NFL سقوط برنامه است اما در این میان آغاز بازگشایی دولت ابتدا در مارس 18. Walz را به نظرات قبلی در ماه آوریل در مورد مشکلات برگزاری wildly محبوب دولت عادلانه در پایان ماه اوت — نظر دادن که در نهایت می تواند منعکس کننده در مورد اینکه آیا بازی های NFL خواهد بود بازگشت و اگر طرفداران اجازه داده می شود به آنها را مشاهده کنید.

“من نمی خواهد را قطعی تماس بگیرید [در این نمایشگاه] اما من هم نمی خواهید را به هر گونه امید کاذب در این” Walz گفت: در ماه آوریل است. “من فکر می کنم آن را دشوار خواهد بود برای دیدن یک نمایشگاه دولتی عامل. … من نمی دانم چگونه شما فاصله اجتماعی در آن وجود دارد.”

میسوری

(Kansas City Chiefs)

جدید ترین طرح (May 13): رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن پرداخته است NFL سقوط برنامه و یا حضور طرفداران اما دفتر او شده است در ارتباط با لیگ در مورد برنامه های آینده.

نوادا

(لاس وگاس Raiders)

جدید ترین طرح (11 مه): رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak نشان داده است او را به احتمال زیاد به دنبال سرب از کشورهای غربی پیمان — یک تلاش مشترک بین مقامات در کلرادو و کالیفرنیا و واشنگتن نوادا و اورگان — وقتی که می آید به باز کردن به حوادث بزرگ مانند بازی های NFL. غربی وزارت امور خارجه پیمان شده است تلاش برای پنج متحده به همکاری با یکدیگر برای تعیین آنچه آنها باور دارند که بهترین مسیر به کار گیرند و باز تحت COVID-19 حمایت. این قابل توجه است که سه نفر دیگر از فرمانداران در آن ایالت (کالیفرنیا Newsom, واشنگتن Inslee و کلرادو Polis) همه NFL برنامه را در نظر بگیرید.

به عنوان آن می ایستد, کالیفرنیا Newsom به بازیگران قابل توجهی شک در بازی های NFL در حال بازی در خود دولت است. واشنگتن Inslee گفت: او می تواند تصور بازی در حال بازی با فن محدودیت اما گفت: چشم انداز باقی مانده در هوا تا زمانی که وضوح بیشتر بر گسترش COVID-19 در تابستان. پلیس هنوز به تصمیم قطعی کرد. پنجمین فرماندار اورگان کیت براون ندارد NFL تیم را در نظر بگیرید اما در حال حاضر اعلام کرد که اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی ممنوع خواهد شد از طریق حداقل تا پایان ماه سپتامبر. که به نظر می رسد برای قرار دادن Newsom و قهوه ای در یک “هیچ” ستون برای رویدادهای ورزشی در اوایل پاییز با پلیس و Inslee مردد.

Will the Las Vegas Raiders be able to open Allegiant Stadium on time? (Photo by Ethan Miller/Getty Images)
خواهد لاس وگاس اظهارات قادر به باز کردن Allegiant ورزشگاه در زمان ؟ (عکس توسط Ethan میلر/گتی ایماژ)

نیوجرسی

(New York Giants, New York Jets)

جدید ترین طرح (11 مه): رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی بارها کاهش یافته است به نظر NFL سقوط تخته سنگ و یا اینکه طرفداران می تواند حضور در بازی. او پیشنهاد کرد که او اعلام خواهد شد سخت خرما در روزهای آینده برای دولت را بازگشایی نماید. که می تواند نور را در آن NFL متناسب در معادله نیوجرسی در ماه های آینده.

نیویورک

(Buffalo Bills)

جدید ترین طرح (May 12): رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بارها ابراز شک و تردید در NFL schedule شروع در زمان و همچنین احتمال این که بازی در حال بازی کردن با طرفداران در می ایستد. در این روند او را به چالش کشیده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی اظهارات که NFL بازی می تواند آغاز خواهد شد به عنوان به طور منظم برنامه ریزی شده.

“من دوست دارم برای دیدن ورزش پشت کمک cabin fever اما این است که در مورد امید و آرزو و آرمان” کومو گفت: در اواخر ماه آوریل در کنفرانس خبری. “هیچ یک از ما مثل این است که در اینجا. به دنبال اطلاعات به دنبال علم اجازه دهید حرفه ای به ما بگویید که آن را امن برای بازگشایی شده است.”

پرسید: اگر صورتحساب می تواند شروع به اردوگاه های آموزشی در زمان در جولای کومو به خبرنگاران گفت: از او بخواهید این پرسش که “در ماه ژوئن است.”

کارولینای شمالی

(Carolina Panthers)

جدید ترین طرح (مه 14): رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر ساخته شده است قابل توجهی نظرات به NFL schedule در پاییز اما شروع یک multiphase بازگشایی کارولینای شمالی, اقتصاد, on May 8. او گفته است که هر گونه تصمیم گیری در آینده در مورد کسب و کار و گردهمایی خواهد تکیه بر داده ها است که جریان در طول هر مرحله از بازگشایی دولت است.

“ما COVID-19 تصمیم گیری هدایت داده و علم” کوپر گفت. “ما می خواهیم با استفاده از زمان در این [مرحله 1] به نگه داشتن یک چشم مراقب باشید در شاخص قبل از ما در حال آماده به اعلام شروع فاز دو.”

اوهایو

(Cincinnati Bengals Cleveland Browns)

جدید ترین طرح (مه 14): رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به برخی از عنصر راهنمایی در فوتبال در پاییز هنگامی که او گفت: تولدو تیغه که ایالتی اوهایو می تواند یک کالج, فصل فوتبال در سال 2020 است. او ابراز شک و تردید و احتیاط بالا بردن این سوال که آیا طرفداران می تواند در حضور.

“خوب, نگاه, اول از همه, آن را خیلی خیلی زود” DeWine گفت تیغه. “چیزی که ما پیدا کرده ام در مورد این ویروس این است که بسیاری از ما در مورد آن نمی دانند. ما قصد داریم به احترام به آن است. … من قطعا فکر می کنم [ایالتی اوهایو] می تواند کشف کردن که چگونه به انجام یک فصل است. می تواند ما را به تماشای آنها ؟ من فکر می کنم آن را خیلی زود به توان ساخت که [تصمیم].”

پنسیلوانیا

(فیلادلفیا ایگلز, Pittsburgh Steelers)

جدید ترین طرح (مه 14): رژیم صهیونیستی است. تام گرگ خودداری کرده است به ارتکاب به فصل NFL باز در دولت خود را با طرفداران در حضور و غیاب گفتن به خبرنگاران گفت که شرایط در حال تغییر خواهد بود و نظارت قبل از هر گونه تصمیم گیری ساخته شده برای باز کردن ورزش دوباره. شاید بیشتر گفتن است که برخی از گرگ سختگیری برای برخی از نمایندگان مجلس که حاضر به دنبال اقامت در خانه سفارشات. در بیانیه ای در مه 11, گرگ گفت: متخلفان از مستند سفارشات بودند ارتکاب “عمل بزدلانه” است که قرار دادن دیگران در معرض خطر است. در حالی که ممکن است آدرس NFL فصل به طور مستقیم گرگ به نظر می رسد در همان اردوگاه با فرمانداران مانند کالیفرنیا گاوین Newsom و نیویورک اندرو کومو وقتی که می آید به زور ایستاده خود زمین را در برابر فشار خارج به باز کردن ورزشی (یا هر چیز دیگری) قبل از آن تلقی امن است.

تنسی

(Tennessee Titans)

جدید ترین طرح (May 12): رژیم صهیونیستی است. بیل لی بازگشایی دولت در آغاز ممکن است اما همچنان به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل. او ساخته شده است که قابل توجه بیانیه ای در مورد باز کردن فصل NFL یا بالقوه فن حضور و غیاب اما اجرای طرح است که در ادامه به حرکت دولت به کسب و کار عادی به سقوط.

تگزاس

(Dallas Cowboys, Houston Texans)

جدید ترین طرح (مه 6): رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت باز کرده است دولت در سرعت تهاجمی با بازگشایی ورزشگاه یکی از این موانع که پاک خواهد شد در مارس 18. ابوت ساخته شده است قابل توجه اظهارات در مورد NFL سقوط روم اما یک رابطه نزدیک با کابوی صاحب جری جونز که در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمیته مشورتی برای باز کردن این کشور است. تگزاس به نظر می رسد با هدف بازگشت به همه کسب و کار عادی ،

واشنگتن

(Seattle Seahawks)

جدید ترین طرح (11 مه): رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: او می تواند تصور بازی بازگشت در پاییز با برخی از فن محدودیت. خود را به چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی, واشنگتن شامل بازگشت به “ورزش حرفه ای بدون مشارکت مخاطبان” در فاز 3 که می تواند شروع در اوایل ژوئیه 1. Inslee گفت: فاز خواهد بود فارغ التحصیل شد و به عنوان بیشتر Covid-19 اطلاعات در دسترس می شود. شایان ذکر است که واشنگتن بخشی از کشورهای غربی پیمان یک تلاش مشترک با مقامات در کلرادو و کالیفرنیا و نوادا و اورگان به حرکت بازگشایی تحت coronavirus محدودیت.

در این پیمان کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به بازیگران قابل توجهی شک در بازی های NFL در حال بازی در دولت خود را در پاییز. اورگان کیت براون ندارد NFL تیم را در نظر بگیرید اما در حال حاضر اعلام کرد که اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی ممنوع خواهد شد از طریق حداقل تا پایان ماه سپتامبر. تصمیم گیری از دیگر فرمانداران در این پیمان می تواند تاثیر در Inslee تصمیم گیری.

ویسکانسین

(Green Bay Packers)

جدید ترین طرح (مه 14): رژیم صهیونیستی است. تونی Evers خود را به حال اقامت در خانه سفارش پرتاب توسط ویسکانسین دیوان عالی کشور, بالا بردن برخی از سوال که آیا Evers ممکن است هر می گویند بیش از زمانی که فصل NFL می توانند رزومه کاری خود را در دولت است. Evers در واکنش به این تصمیم دادگاه با تماس ویسکانسین “غرب وحشی” در MSNBC و گفت: این تصمیم از بین برود هر ایالت اقدامات در محل برای محافظت در برابر coronavirus.

“وجود دارد هیچ محدودیتی در سراسر ایالت ویسکانسین” Evers گفت. “… پس در این نقطه در زمان … هیچ چیز وجود دارد که قانع کننده مردم را به انجام هر چیزی به غیر از داشتن هرج و مرج در اینجا.”

در صورتی که تصمیم دادگاه باقی مانده است وضعیت موجود این شهرستان از خلیج سبز یا قهوه ای شهرستان می تواند تنها بدن است که می تواند به محدود کردن NFL بازی ها و یا حضور طرفداران.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر