غول CB Deandre بیکر, Seahawks CB Quinton دانبار رو چندین سرقت مسلحانه اتهامات

دو, cornerbacks روبرو هستند به اتهامات متعدد بعد از یک حادثه در یک مهمانی در شب چهارشنبه در جنوب فلوریدا.

New York Giants cornerback Deandre بیکر و سیاتل Seahawks cornerback Quinton دانبار هستند و هر یک رو به چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم در حالی که بیکر رو اضافی چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم پس از دو اتهام شروع به سرقت از مهمانان در یک مهمانی در میرامار فلوریدا میرامار اداره پلیس گفت: روز پنج شنبه.

با توجه به TMZ بیکر و دانبار در cookout در یک خانه در منطقه میامی در شب چهارشنبه, کارت بازی و, بازی های ویدئویی, هنگامی که بحث آغاز شده است. بیکر سپس گفته “شلاق یک نیمه اتوماتیک اسلحه گرم.” هر حکم بازداشت بیکر گفته کارگردانی دو نفر دیگر که یکی از آنها دانبار سپس شروع به سرقت از مهمانان است.

آنها گفته در زمان هزاران دلار پول نقد در چند ساعت و دیگر اشیاء با ارزش از افراد در حزب و تهدید به شلیک به مردم قبل از ترک خانه.

حکم بازداشت برای هر دو بازیکن صادر شده است.

بیکر, 22 انتخاب شد در دور اول پیش نویس در سال گذشته توسط این غول. او ثبت 61 مجموع پردازد و آغاز شده در 15 بازی خود را در rookie سال است.

“ما آگاه هستند از وضعیت” غول گفت: در بیانیه ای از طریق ESPN Adam Schefter. “ما شده اند در تماس با Deandre. ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

دانبار, 27, ثبت 37 تعداد تکل در 11 بازی برای ردسکینز واشنگتن در سال گذشته پنجم خود را در لیگ. او معامله به سیاتل در ماه مارس در ازای یک پنجم دور انتخاب کنید و تا یک سال سمت چپ در زمان معامله است.

دانبار حتی 15 دقیقه مجازی مصاحبه با رسانه ها در روز پنج شنبه صبح.

“ما آگاه هستند از این موضوع اما بیشتر کاهش خواهد یافت نظر در این زمان” NFL در بیانیه ای گفت از طریق NFL شبکه broncos.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر