امانوئل ساندرز اتحادش را تغییر تیم این offseason اما او نیست نقل مکان از یک حافظه خاص با San Francisco 49ers.

وجود دارد مقدار زیادی از امضای نمایشنامه از Kansas City Chiefs’ comeback پیروزی در سوپر باول LIV بیش از 49ers. اگر شما در حال تمرکز بر روی 49ers’ طرف داستان یک بازی خارج از غرفه.

با کمتر از دو دقیقه به رفتن و 49ers انتهایی 24-20 Sanders, پشت, ستاد’ دفاع. آن شده است می تواند یکی از دراماتیک ترین متهور touchdowns در سوپر باول تاریخ, اما جیمی Garoppolo سرنگون ساندرز downfield. پاس ناقص بود و که بود 49ers’ تاریخ و زمان آخرین شات واقعی در پیروزی.

ساندرز را فراموش نکرده و او آن را پذیرفته است بعید است که او تا به حال خواهد شد.

امانوئل ساندرز نه بیش از سوپر باول از دست دادن

ساندرز امضا شده با پرستاران نیواورلئان در offseason. او دارای یک حلقه با Denver Broncos و فرصتی دیگر در این فصل در نیواورلئان. اما چیزی را که از دست رفته شانس.

“من نمی دانم اگر آن را یک وضعیت من تا به حال بیش از” ساندرز گفت: در FS1 را “چیزهایی اول اول” از طریق CBS. “در پایان روز آن است که آنچه در آن است. آن چیزی که من می تواند به شما نوع به اجازه دهید آن را برو.”

اجازه دادن به آن است که آسان نیست. این یک پاس ساده برای Garoppolo اما او از دست رفته و این می تواند برنده 49ers یک سوپر باول.

“من می تواند به شما دروغ اگر من در میانهی شب را در زمین فوتبال و گفت کارفرمایی به من یک پست در مسیر و شبیه سازی شده من ابتلا به آن و در حال اجرا به پایان منطقه تجسم به ثمر رساند که بازی برنده زمین” ساندرز گفت FS1. “که در سمت راست وجود دارد می توانست افسانه ای لحظه برای من و جیمی اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. به جای رفتن به فرودگاه ها و فروشگاه ها و مردم گفت: “گرفتن بزرگ مرد شما یک افسانه است.’ در حال حاضر آنها بگو: Aw می شد و این نزدیک است.’ “

هر نزدیک سوپر باول از دست دادن یک بازی مانند آن. آن را ممکن است اسکات نوروود از دست رفته زمینه هدف Seattle Seahawks نه توزیع Marshawn Lynch توپ و یا تقریبا هر یک از 16 پخش آتلانتا فالکونز ساخته اند می تواند به پرچ یک عنوان.

وجود دارد یک زن و شوهر خرابی برای 49ers و فرصت از دست رفته به ساندرز معطل خواهد شد.

Emmanuel Sanders was almost a Super Bowl hero for the 49ers. (Photo by Jamie Squire/Getty Images)
امانوئل ساندرز بود و تقریبا یک سوپر باول قهرمان برای 49ers. (عکس از جیمی اسکوایر/گتی ایماژ)

ساندرز همچنین آنتونیو قهوه ای

ساندرز نیز تا به حال برخی از افکار در تیمی سابق خود با Pittsburgh Steelers, Antonio Brown.

قهوه ای شد از فوتبال بیشتر از فصل گذشته فقط یک بازی با میهن پرستان جدید انگلستان. خود را در لیست طولانی از مسائل در این زمینه صحبت شده است در مورد بی وقفه. اما ساندرز می گوید: قهوه ای سزاوار یک شات.

“او باید یک فرصت به عقب در لیگ با تیم” ساندرز گفت FS1. “هنگامی که او را در این زمینه او را تعویض بازی. او یک مرد است که می تواند به معنای واقعی کلمه به شما ضرب و شتم خود را.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی