از دست رفته در میان دیوانگی از مایک تایسون فیلم های آموزشی او منتشر شده است یک واقعیت ساده: چگونه بد از یک ایده این است که برای هر 50-plus-سال-پیرمرد به رقابت به عنوان یک بوکسور به خصوص آنهایی که بازنشسته شده اند ،

تایسون فیلم که در آن او نشان داده شده است ضربه زدن به دستگیره با مربی رافائل Cordeiro تقریبا قطعا بخشی از یک محصول تایید استراتژی هر چند این احتمال وجود دارد که سابق بلامنازع قهرمان سنگین وزن می تواند دوباره به رقابت در یک نمایشگاه خیریه.

اما طرفداران هیجان زده شده توسط تایسون ویدئوها و پیش بینی گشت. قابل توجه دیگر 50-یه چیزی از جمله زمان تایسون رقیب Evander Holyfield و جیمز Toney گرفته اند به رسانه های اجتماعی به رها کردن نکات در مورد باز گشت.

Lennox Lewis توییتی که از او آموزش شده است و همچنین هر چند او قرار داده و یک چشمک emoji در پایان خود را صدای جیر جیر.

آن را به سادگی یک ایده خوب نیست اما برای مردان از آن سن به صحبت کردن در بوکس. به عنوان Toney اغلب گفت: در طول نامی حرفه ای شما نمی بازی بوکس.

متعدد وجود دارد در حلقه مرگ و میر در سال 2019 است که باید به عنوان یک هشدار است که این ورزش برای کسانی که گذشته خود را اعداد اول.

اهل تفریح و بازی آهسته گام نمایشگاه که جمع آوری پول برای خیریه ها یک چیز است; اما مشروع comebacks و حرفه ای دعوا چیز دیگری به طور کامل.

بیایید امیدوار باشیم این به پایان می رسد به سرعت.

تایسون بود 2-3 در آخرین پنج دعوا و بازنشسته پس از یک ریزش در سال 2005 به سرعت کارگر ماهر کوین مک براید. Holyfield شد 2-2 با هیچ مسابقه در آخرین پنج و Toney شد 3-2.

Mike Tyson hasn't fought since June 11, 2005, a loss to journeyman Kevin McBride. (AP Photo/Pablo Martinez Monsivais)
مایک تایسون نشده جنگیدند پس از 11 ژوئن سال 2005 دست به کارگر ماهر کوین مک براید. (AP Photo/پابلو مارتینز Monsivais)

آنها از راه دور در برابر مراتب کمتر مخالفان از زمانی که آنها در طول مبارزه خود اعداد اول و در حال حاضر همه از ناگهانی ما فکر می کنم آن را یک ایده عالی برای آنها را به بازگشت ؟

تایسون نشده جنگیدند در 15 سال است و 53 سال است. Holyfield نشده جنگیدند در نه سال است و 57. و Toney نشده جنگیدند پس از سال 2017 و 51.

اگر آنها به حال مبارزه با یکدیگر در این امر قرعه کشی عظیم پوشش رسانه ای حتی اگر بسیاری از این رسانه ها کاملا چشم پوشی بوکس این روزها. اما برای یک استقلالی مثل تایسون-Holyfield 3, آنها نمی تواند مقاومت در برابر. مقاله که نه به حال جوانه زدن در مورد بوکس در بخش های ورزشی سال خواهد بود بیش از آن.

نتیجه همه آن قابل پیش بینی است. بسیاری از مردم خواهد پرداخت مقدار زیادی از پول را به تماشای. سپس مبارزه را گشوده و آن را به نگاه مانند آن را در حرکت آهسته. این امر می تواند وحشتناک یک یا هر دو آنها را می تواند صدمه دیده و طرفداران خواهد بود که خشم آنها گرفته شد دوباره.

بدتر این پیام که در حال ارسال است. این نیست گلف که در آن شما می توانید یک سالمندان تور که رشد. خطر که بوکسورهای صورت قبر است حتی زمانی که آنها در خود اعداد اول, اما زمانی که آنها کندتر و کمتر قادر به دفاع از خود درست کرده اند و حرفه ای را به ارزش از مشت در حال حاضر آن را فراتر از رنگ پریده است.

خطر بیش از حد بالا است و آن را نباید در نظر گرفته شود.

حداقل در تایسون بخشی از این به نظر می رسد به خوبی ابداع طرح بازاریابی.

اما اگر شما می دانید Holyfield یا Toney, شما می دانید که چقدر آنها را دوست دارم این نبرد خواهد بود و با اشتیاق بازگشت به آن را اگر آنها می تواند.

این نوع از چیزی که باید مانع از در همه هزینه ها.

جلوگیری از این مزخرف در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی