آرسنال & لیورپول حدس و گمان پیشتر توسط کوتینیو را به عنوان عامل بدون انتقال برگزار شده است

Philippe Coutinho است و در عین حال برای ورود به هر گونه بحث در مورد آینده اش ادعا می کند که برزیل را عامل کیا Joorabchian با هیچ ماده به چلسی و لیورپول شایعات.

بازگشت به انگلستان است که مطرح برای 27 ساله که ترک آنفیلد برای بارسلونا در ژانویه پنجره 2018.

آنچه قرار بود به یک رویا تبدیل به Camp Nou به چیزی تبدیل شده از یک کابوس با آسیب و ضربه وام املا در بایرن مونیخ عدم جرقه آمریکای جنوبی, بازگشت به زندگی است.

یکی دیگر از سوئیچ است که در حال حاضر بر روی کارت با بارسا به ظاهر باز به پیشنهادات مختلف و نقاط فرود شده اند بر این باورند.

بحث از امکان بازگشت به لیورپول را تقسیم نظر در حالی که چلسی در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان صف خواستگاران.

Joorabchian هر چند می گوید: هیچ تماس های آینده ساخته شده اند که هنوز با Coutinho متمرکز بر بازگشت به تناسب اندام و دیدن یک فصل طولانی روی لئامت دادن در بایرن.

“فیلیپ او را در بایرن اما او در کنار در لحظه” Joorabchian گفت: talkSPORT.

“او تا به حال یک آسیب دیدگی او تا به حال یک عملیات دو هفته پیش در مچ پا و او شش هفته برای بهبودی برای آن است که متاسفانه به این معناست که او احتمالا به دست یک تکه از بوندسلیگا. امیدوارم او خواهید بود مناسب برای دم پایان فصل است.

“اما از نظر شایعات? در حال حاضر ما صحبت نکرده کسی در مورد هر گونه معاملات ندارند.

“من فکر می کنم در حال حاضر همه تمرکز بر روی این بیماری همه گیر و چگونه فوتبال را می توانید راه اندازی مجدد در یک محیط امن و مطمئن و ایمنی و بهداشت از همه.

“انتقال طرف از همه چیز و که در آن فیلیپ خواهد رفت و یا جایی که دیگر بازیکنان را به, را به بازی می آیند بیشتر پایین خط زمانی که همه چیز باید به نوعی از حالت عادی.”

Willian Chelsea 2019-20
Willian چلسی 2019-20

Coutinho است و نه تنها برزیل بین المللی در حال انتظار برای کشف آنچه در آینده نزدیک در فروشگاه.

همکار میهن چلسی رو به جلو Willian است با نزدیک شدن به پایان قرارداد خود را در استمفورد بریج.

31 سال است که تنظیم می شود در این حرکت به عنوان یک عامل آزاد میان صحبت از علاقه آرسنال و تاتنهام اما Joorabchian می گوید شده است وجود دارد هیچ جنبش وجود دارد یا نه.

وی افزود: “ما مطمئن هستیم در حال حاضر چگونه فصل را به پایان برساند و ما مطمئن نیستید که چگونه در فیفا و لیگ برتر را به تصمیم گیری در شرایط استفاده از رایگان عوامل و آنچه اتفاق می افتد در پایان ماه ژوئن در شرایط زمانی که قرارداد خود را منقضی خواهد شد.

“وجود خواهد داشت که برای بسیاری از مکالمات ممکن است بیش از پسوند.

“این فقط Willian من فکر می کنم همه رایگان نماینده بازیکنان در یک وضعیت بی دست و پا چون شما امضای یک قرارداد جدید آیا شما برای گسترش یک ماه آیا تمدید برای یک دوره طولانی است ؟

“من فکر می کنم که خواهد بود چیزی است که فقط می خواهد بازی خود را نزدیک تر به زمان است.”

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>