تصمیم گیری کسب و کار: احترام اسنل موضع در خطر

هدف برای بسیاری از کارگران این است که به اندازه کافی پول برای دیگر یک کارگر. این کار و پرتاب آن.

بلیک اسنل است در وسط پنج سال 50 میلیون دلار قرارداد به زمین برای Tampa Bay Rays بنابراین با هر استاندارد و او به دست آورده است. به 2018 Cy جوان برنده جایزه برو غنایم.

و این که چرا اسنل رفت و در کانال Twitch چهارشنبه و در اصل به گفته یک خلاصه فصل با حقوق و دستمزد قطع نمی خواهید به پرداخت به اندازه کافی برای او را به بازی توپ در این فصل است.

اسنل قرار است به 7 میلیون دلار در حقوق و دستمزد در سال 2020 است. لیگ اصلی بیس بال را پیشنهاد 82-بازی فصل را کاهش دهد که در نیمه تحت یک قرارداد بازیکنان ارتباط به توافق در ماه مارس است. با کاهش درآمد و هیچ طرفداران در غرفه MLB را گزارش شناور درآمد های سیستم است که اسنل پیشنهاد می تر و تمیز کردن یک سوم دیگر از خود پرداخت. که قرار اسنل در حدود 2.3 میلیون محدوده.

پول خوبی به خصوص به زمین شاید 15 بار. تبدیل آن را ندارد تا آنجا که برخی از. وجود دارد مقدار زیادی از آمریکایی ها که خزیدن بر روی زغال داغ برای $2.3 میلیون نفر است. به طور کلی چرا که آنها هیچ راه دیگری برای بدست آوردن این مقدار. Snell می کند.

او نیست یک کارگر معمولی. او یک کسب و کار است. و او توضیح داد که تصمیم گیری کسب و کار.

آن را بر اساس ریسک/پاداش تعادل بین بالقوه ابتلا به COVID-19 که ویران می تواند در یک بدن حتی اگر شما برای زنده ماندن و پول نقد (و نه فقط آنچه که او می خواهم در این فصل اما آنچه 27 ساله ممکن است در معامله بعدی که می تواند به مراتب بیشتر از 50 میلیون دلار).

“[مردم] ‘بلیک, بازی, برای عشق بازی, bro,’ ” اسنل گفت. “‘چه چیزی اشتباه است با شما bro? پول نباید یک چیز است.’ سلام من خطر زندگی من است. آیا باید آن چیزی است ؟ آن را 100 درصد باید یک چیز.”

Rays ace and former Cy Young winner Blake Snell said the reduced pay MLB is proposing may not be enough to convince him to play amid coronavirus risk in 2020. (Photo by Jim McIsaac/Getty Images)
اشعه های آس و سابق Cy جوان برنده بلیک اسنل گفت: کاهش پرداخت MLB پیشنهاد ممکن است به اندازه کافی برای متقاعد کردن او به بازی در میان coronavirus خطر در سال 2020 است. (عکس از جیم McIsaac/گتی ایماژ)

“… در حال حاضر همه که پول از بین رفته است” اسنل گفت: کاهش حقوق و دستمزد. “و من خطر زندگی من است. و اگر من ‘رونا حدس بزنید چه اتفاقی می افتد ؟ آه که در بدن من برای همیشه لطفا برای. که آسیب هایی که انجام شد در بدن من است رفتن به آنجا برای همیشه لطفا برای. بنابراین در حال حاضر من به بازی با است که در بالای آن.

“خانواده رو به درک مرد برای من به رفتن برای من به قطع پرداخت نشده است اتفاق می افتد” اسنل ادامه داد. “از آنجا که خطر از طریق سقف. آن را کوتاه تر فصل کمتر پرداخت. مثل داداش من باید دریافت پول من. من بازی نیست مگر اینکه من مال من باشه ؟ و این است که تنها راه آن است برای من.”

اسنل گفت: او را نشسته این یکی و تمرکز بر آماده سازی برای 2021 فصل زمانی که همه چیز امیدوارم بیشتر حل و فصل.

این است آزادی که اسنل و یا هر کارگر است. شما نمی خواهید این کار را ندارد. کسی که دیگری را با کمال میل پر اسنل نقطه در رشته های.

در ذهن خود آن را بیش از حد خطرناک برای آینده اش. شخص دیگری را انتخاب کنید متفاوت است.

که راهی آمریکا شد.

شما می توانید نفرت در اسنل برای داشتن یک حد آستانه بالاتر از شما, اما این انتخاب خود.

“من متاسفم شما بچه ها فکر می کنم متفاوت” اسنل گفت.

این چیزی است که هر ورزشکار حرفه ای است در نظر به عنوان ورزشی شروع به بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن به سمت یک راه اندازی مجدد. بسیاری از آنها را ستاره NBA برای مثال led توسط LeBron James و خصوصی به کاری در حال هل دادن سخت به بازی دوباره و حتی اگر آنها به مراتب ثروتمندتر از بلیک اسنل. دیگران نخواهد بود بنابراین مایل.

واقعا انتخاب تمام کارگران در حال ساخت است. وجود دارد و ادامه خواهد داشت مقدار زیادی از پرستاران و کارگران کارخانه و فروشگاه مواد غذایی کارمندان و خط مقدم کارکنان را که همان انتخاب حتی اگر پول 50000 دلار در سال است.

می توانید آنها این صبر کردن ؟ آنها می توانند کسب درآمد بیشتر در دراز مدت با حفاظت از سلامت خود را? آیا این کار ارزش آن را دارد ؟

اسنل موقعیت جذاب است چرا که او با توجه به درآمد آینده به اندازه فعلی خود را. تاثیر coronavirus است بیشتر دیده می شود در کلان مرگ و میر متوسط سن مرگ و غیره. اسنل است و با توجه به آن در میکرو یعنی فقط او.

اگر او آن و آن کاهش ظرفیت ریه خود را در دراز مدت و یا تضعیف او به اندازه کافی به اثر نامطلوبی بر توانایی های خود را به زمین در یک سطح بسیار بالا و سپس او معامله دهها میلیون نفر و حرفه ای برای 2.3 میلیون دالر به زمین خالی استادیوم ها در کوتاه فصل در طول یک بیماری همه گیر.

وجود دارد دیگر متغیر است که با این انتخاب ، تیم را از تعجب در مورد تعهد خود را. بسیاری از طرفداران خود خواهد بود بیگانه.

اگر او هنوز هم می تواند زمین هر چند او را استخدام می شود و … تشویق می کردند.

غالبا هر چند بلیک اسنل پول کافی برای انتخاب مسیر خود را. بنابراین او است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme