مشغول خطوط تلفن ، فقط از هر ایستگاه رادیویی است که دارای یک ویروسی در مسابقه. این روزها فعال ترین خطوط اطراف نیست به طوری سرگرم کننده — بیکاری دولت خود را از دفتر دریافت رکورد شکنانه شماره تماس و آن را بسیار به چالش کشیدن برای شما برای دریافت از طریق. وجود دارد برنامه های خارج وجود دارد که می تواند کمک به شما از طریق شکستن سر و صدا.

آنها به نام “خودکار شماره گیری مجدد” نرم افزار و انجام آنها فقط به عنوان آنها را صدا — برنامه صفحة یک شماره برای شما, اما اگر خط مشغول است و تماس قطع برنامه به سادگی redials خود را در آن صرفه جویی در شما مشکل خودتان آن را انجام. اجازه دهید برنامه به ادامه شماره گیری مجدد و شماره گیری مجدد و در نهایت شما باید از طریق شکستن به یک انسان واقعی در انتهای دیگر.

چرا ما نیاز به شماره گیری مجدد خودکار نرم افزار

خودکار redialers برای تماس با دولت خود را بیکاری دفتر محلی رادیو, مسابقه, راهنمایی و رانندگی, یک نماینده دولت یا دولت دیگر رسمی و یا حتی فقط مادر بزرگ خود را که هنوز هم با استفاده از اینترنت dial-up. اگر شما در حال گرفتن یک تن مشغول بارها و بارها آنها کمک به کاهش حجم کار خود را.

برای کسانی از شما که همیشه با استفاده از خطوط تلفن ثابت قبل از شما ممکن است بدانید که این ویژگی به عنوان “مستمر شماره گیری مجدد” اما شرکت های تلفن با استفاده از نام های مختلف مانند تکرار شماره گیری مشغول شماره گیری مجدد و یا مشغول شماره گیری مجدد. آن را حتی خود ملی میانبر است که با این نسخهها کار با اکثر خطوط ثابت — *66 شروع به آن را پس از یک سیگنال مشغول تماس و *86 به آن را متوقف کند.

اما سلولی حامل آیا ارائه خدمات مشابه کدهای به عنوان خطوط ثابت و مستمر شماره گیری مجدد است که قلم بی سیم ارائه دهندگان. همچنین تولید کنندگان گوشی های هوشمند هنوز به آغوش یک ساخته شده است در ابزار نرم افزار برای کمک به شما شماره گیری مجدد خودکار شماره حتی اگر سامسونگ به نظر می رسد که یک خودکار تماس مجدد ویژگی در گذشته در برخی از مدل Galaxy.

تمامی تولید کنندگان تلفن دارای دو شیر شماره گیری مجدد قابلیت در گوشی ساخته شده است در برنامه که در آن شما ضربه بزنید دکمه تماس سبز پس از پایان دادن به یک تماس را به شماره بالا و دوباره پس از آن یکی بیشتر شیر را به آن تماس بگیرید. اما این که بسیاری از بهره برداری در بخشی خود را و که در آن شخص ثالث خودکار شماره گیری مجدد نرم افزار در آمده است.

که خودکار Redialer برنامه بهترین

این نوع از نرم افزار تنها در دسترس بر روی آندروید است. اگر شما یک کاربر آیفون شما از شانس هستید تا آنجا که نرمافزار نگران هستند. به چه دلیل ؟ آندروید دارای محدودیت های کمتری نسبت به iOS می آید به برنامه های کاربردی که امکان استفاده از گوشی های هوشمند خود را با سیستم. بنابراین آندروید هیچ مشکلی با برنامه های با استفاده از سیستم عامل و عملکرد گوشی خود را در حالی که در iOS باعث می شود که غیر ممکن است.

اگر شما به سادگی جستجو “auto redial” در بازی فروشگاه شما می تواند ملاقات با یک لفظ دریا از گزینه های. به طور جدی وجود دارد بسیاری از برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد. برای بیشتر قسمت ها, همه این برنامه ها انجام همان چیزی که — شماره گیری مجدد خودکار زمانی که خط قطع شده. اما برخی از آنها بهتر از دیگران ارائه برخی از ویژگی های مفید شما ممکن است می خواهم به استفاده از. ما نگاهی به پنج گزینه های محبوب از فروشگاه Play برای دیدن آنچه که باعث می شود این برنامه های مشابه متفاوت از یکدیگر است.

شما باید بدانید با توجه به چند auto redial توسعه دهندگان نرم افزار آندروید, باعث می شود آن را غیر ممکن است برای برنامه های خود را برای تشخیص یک سیگنال مشغول است. که بدان معنی است که برنامه نمی خواهد پایان دادن به تماس به طور خودکار اگر از آن بازدید یک از این تن. در عوض شما هم نیاز به قطع کردن دستی و یا به سادگی صبر کنید برای تماس به زمان. در هر صورت این برنامه باید شروع به شماره گیری دوباره هنگامی که تماس قطع شده است.

برنامه 1: شماره گیر خودکار متخصص

اگر شما به دنبال برای خالص سفارشی خود را با خودکار redialer خودکار شماره گیری کارشناس فقط ممکن است برنامه را برای شما. این برنامه ارائه می دهد توانایی به نیشگون گرفتن و کشیدن تقریبا همه تنظیمات آن از تعداد تماس های تلفنی به مدت زمان تماس و حتی سفارشی تم.

در حالی که گزینه های دیگر در این لیست ارائه حداکثر تماس در هر نقطه از 101 به 9,999 تماس شماره گیر خودکار متخصص مکان هیچ محدودیتی در اینجا ندارند. که گفت: شما می توانید انتخاب کنید به محدودیتی که چگونه بسیاری از تماس های برنامه مکان در هر نقطه از یک تماس, تمام راه های به ظاهر بی نهایت.

همان را می توان گفت برای مدت زمان تماس. شما نمی نیاز به تصمیم گیری برای محدود کردن تماس خود را مدت, اما اگر شما می خواهید, شما می توانید انتخاب کنید برای برنامه برای قطع کردن تماس بلافاصله پس از اتصال به تمام راه را از طریق برش و تماس در 23 ساعت و 59 دقیقه و 59 ثانیه است.

وجود دارد سه راه برای استفاده از آن خودکار-قابلیت شماره گیری. شما می توانید خود را به طور منظم برنامه تلفن با آن, اما شما می توانید به مدت یک تماس در این راه. دوم, شما می توانید با استفاده از آن خود را به عنوان شماره گیر پیش فرض که در آن شما را به تماس های تلفنی از طریق آن است و نه خود نرم افزار تلفن. یک راه برای انجام این کار است به شماره گیری نمایید تا شما را از طریق به طوری که زمانی که به کسی بر میدارد تا آن را به پایان می رسد روند آن. راه دیگر این است که مجموعه عواملی مانند مدت زمان تماس, شماره, تماس, تاخیر, و غیره.

اگر شما مقدار زیادی از تماس به شماره گیر خودکار متخصص خود را به عقب. این پشتیبانی از “خودکار شماره گیری مجدد لیست” که اجازه می دهد تا شما رشته با هم یک لیست از اعداد است که این نرم افزار را از طریق کار است. هر شماره در این فهرست همچنین دارای تنظیمات خاص خود را دارد بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که چگونه بسیاری از تلاش های این برنامه را با هر تماس و همچنین چه مدت هر تماس را آخرین بار متصل است. این نرم افزار همچنین به شما اجازه می دهد واردات و صادرات CSV لیست است که صرفه جویی در شما یک تن از زمان از نیاز به وارد کردن هر شماره با دست به صورت دستی.

اگر شما شیرجه رفتن به Auto Dialer کارشناس تنظیمات شما پیدا کردن برخی از ویژگی های اضافی است که واقعا دور از برنامه. شما می توانید انتخاب کنید یا نور و یا تم تیره و یا شما می توانید مطابقت با سیستم به طور پیش فرض شما می توانید کنترل کنید که آیا یا نه این برنامه گوشی خود را به طور پیش فرض نرم افزار تلفن; و شما می توانید انتخاب کنید که آیا بلندگو به طور پیشفرض فعال است که با قرار دادن یک تماس.

این برنامه شامل تبلیغات بنر در دست نیست آزار دهنده به اندازه کافی برای مراقبت از. این همچنین شامل سه خرید در نرم افزار گزینه های برای نسخه پرمیوم و بدون تبلیغات ($2.49) یک نسخه از حق بیمه با تبلیغات ($0.99) و یک نسخه ad-free و بدون ویژگی های حق بیمه ($1.49). چه کسانی که ویژگی های حق بیمه در حال ناشناخته است در این نقطه است.

برنامه 2: خودکار شماره گیری مجدد تماس | سریع تماس ReDialer

خودکار شماره گیری مجدد تماس یک موضوع اصلی — تبلیغات. تبلیغات طاعون برنامه ظاهر بدون اطلاع قبلی. البته آنها تمام صفحه, تبلیغات بیش از حد و نه فقط تبلیغات بنر مثل شما ببینید در شماره گیر خودکار ، اگر شما می توانید گذشته این وقفه شما ممکن است پیدا کردن خودکار شماره گیری مجدد تماس است یک گزینه خوب برای شما.

بزرگ فروش برای این برنامه این است که تعداد تماس های تلفنی شما می توانید محل. آن را از لحاظ فنی بی حد و حصر اما این برنامه اجازه می دهد تا به شما در تنظیم به 9,999 تکرار می نامد. من نمی توانم تصور کنید که چقدر زمان قرار دادن 9,999 تماس را پس از آن به طور موثر یک مقدار بی حد و حصر. در بالا از آن شما پیدا کردن شما می توانید انتخاب کنید به صورت خودکار شماره گیری مجدد در هر نقطه از یک دوم به 5000 ثانیه است.

در حالی که این برنامه دارای حدود یک ویژگی که در آن شما می توانید خودکار-پایان دادن به تماس بعد از یک تا 500 ثانیه و یا یک به 500 دقیقه بررسی صحبت نمی کنم بیش از حد مهربانی در مورد چگونه به خوبی این ویژگی را واقعا کار می کند. توسعه دهندگان اذعان ویژگی ممکن است کار نمی کند “در دستگاه های خاص” اما ارائه هیچ ذکر است که دستگاه های آن ممکن است.

مانند شماره گیر خودکار متخصص خودکار شماره گیری مجدد تماس ارائه می دهد یک لیست شماره گیری. با کمی تلاش در شروع شما می توانید راه اندازی یک لیست از اعداد شما می خواهم برای شماره گیری مجدد. بر خلاف شماره گیر خودکار, متخصص, شما نمی توانید به سفارشی کردن تنظیمات خود را در هر فرد شماره. خود را به طور کلی تنظیمات اعمال می شود به تمام اعداد در لیست. با این حال شما می توانید با وارد کردن یک فایل CSV بنابراین شما لازم نیست برای ورود به تمام این اعداد در وهله اول به صورت دستی.

متاسفانه هیچ در برنامه خرید برای حذف تبلیغات و یا به دست آوردن ویژگی های دیگر.

برنامه 3: Auto Redial

آن را قطعا نمی flashiest برنامه در این لیست اما خودکار شماره گیری مجدد است دوم تنها به شماره گیر خودکار متخصص هنگامی که آن را به سفارشی می آید. این هم دو-سیم-سازگار اگر شما به دنبال یک برنامه است که می توانید با استفاده از گوشی های هوشمند خود را دو سیم کارت.

اولا بیایید بررسی محدودیت های ما: این برنامه شما را قادر به رفتن تا حداکثر 2,001 فتح کرد گرفته شد, تماس, و در حالی که به دور از بی حد و حصر آن بسیاری از تماس های تلفنی. شما می توانید انتخاب کنید به زمان بین هر تماس عنوان کمی تا یک ثانیه یا تا زمانی که 300.

در حالی که برنامه ندارد سنتی لیست تماس مانند دو گزینه در اینجا آن دارای یک تابع برای برنامه ریزی برای آینده است. به عنوان یک زنگ هشدار شما می توانید انتخاب کنید به یکی از دو برنامه در یک تماس برای یک زمان خاص و در طول روز و یا یک برنامه است که تکرار میشود و هر چند بار که دوست دارید.

شما همچنین می خواهید پیدا کردن ویژگی های مفید در اینجا می خواهم به طور خودکار روشن کردن بلندگو در هنگام شروع تماس های خود را, هشدار قبل از برنامه شروع به شماره گیری در برنامه و خودکار-پایان دادن به شماره گیری اگر تماس مدت بیش از پنج دقیقه. مانند شماره گیر خودکار, کارشناس برنامه های سازگار با نور و تاریکی حالت به عنوان به خوبی به عنوان یک تنظیم برای مطابقت با تم سیستم.

ما تا به حال دوستانی که از این برنامه استفاده کرده اند برای رسیدن به نرخ بیکاری و آنها تا به حال موفقیت با آن است. بنابراین در حالی که آن را به ویژگی های پر شده به عنوان قبلی دو نرم افزار این کار انجام می شود. این برنامه دارای تبلیغات بنر, اما آن را یک گزینه برای خرید نسخه بدون تبلیغات برای یک سنگین $7.99 قیمت (تبلیغات بنر نیست که آزار دهنده).

برنامه 4: AutoRedial – سریع تماس مجدد ساخته شده آسان

AutoRedial نیست یک برنامه زرق و برق دار در کوچکترین. این یک متواضع UI و مجموعه ای از ویژگی های. گفت: این یک انتخاب بد اگر شما به دنبال چیزی ساده به جای تماس پس از تماس از طرف شما.

با سه نرم افزار در لیست ما, نام بازی یا سفارشی سازی یک تنوع از ویژگی های و یا ترکیبی از این دو. AutoRedial است در مورد به عنوان ساده به عنوان آن می شود. خود را وارد کنید شماره تلفن مورد نظر را انتخاب کنید که آیا برای فعال کردن یا غیر فعال کردن بلندگو و سپس انتخاب کنید که چگونه بسیاری از تماس های برنامه برگزار خواهد شد (چیزی بین یک و 101). سه دکمه در زیر “Enter Number” اجازه می دهد تا شما را به محل تماس پایان دادن به تماس و دسترسی به مخاطبین شما. که در مورد آن.

حداقل تا آنجا که به صفحه نمایش اصلی نگران است. اگر شما سر به تنظیمات شما یک چند گزینه های دیگر. شما می توانید انتخاب کنید به صورت خودکار شماره گیری مجدد پس از صفر ثانیه تمام راه را به 60 ثانیه فعال یا غیر فعال کردن صفحه نمایش در حالی که تماس مجدد; دارای بلندگو یا خاموش کردن; استفاده از “هوشمند صوتی شماره گیری مجدد” که توضیح نمی دهد چگونه کار می کند; را انتخاب کنید و شماره خود را از تماس با تلاش از یک تا 101.

اما آن را کاملا تمام خودکار شماره گیری مجدد را ارائه کرده است. از همبرگر منو شما می توانید پاک کردن تاریخچه تماس خود را مشاهده و تماس های اخیر و چک کردن موارد مورد علاقه خود. شما حتی می توانید ببینید هر گونه ویژگی های جدید توسعه می خواهد به برجسته اگر چه معلوم نیست چه پیر لیست واقعا است.

این تنها برنامه در لیست ما با صفر تبلیغات و صفر در برنامه خریدهای.

برنامه 5: Auto Redial | تماس با تایمر

اگر شما فکر AutoRedial ساده بود فقط صبر کنید تا زمانی که شما ببینید خودکار شماره گیری مجدد (به اشتباه با برنامه 3 را شماره گیری مجدد خودکار نام و نام خانوادگی). صفحه اصلی برنامه تعریف لخت استخوان ارائه فقط به اندازه کافی امکانات برای تماس از طریق به هر تعداد شما نیاز به. که گفت: حفاری های عمیق به اندازه کافی و شما می توانید برخی از تنظیمات دیگر که ممکن است این خودکار شماره گیری مجدد به ارزش در حالی که خود را.

هنگامی که شما برای اولین بار راه اندازی برنامه شما ساده صفحه نمایش — شما می توانید انتخاب کنید به صورت خودکار از پایان تماس در هر نقطه بین صفر و 60 ثانیه و یا صفر و 60 دقیقه (صفر به معنی تماس نمی auto end). زیر است که شما می توانید خود را انتخاب کنید خودکار شماره گیری مجدد فواصل هر نقطه بین یک تا 60 ثانیه یا یک و 60 دقیقه.

شما نمی خواهد به اشتباه به فکر این هستند که فقط ویژگی های این نرم افزار را ارائه کرده است, آن را به عنوان آشکار نیست که در آن برای پیدا کردن هر یک از دیگران. اما اگر شما ضربه بزنید که به علاوه (+) را فشار دهید و سر به تنظیمات شما در پیدا کردن بسیاری گزینه های بیشتر ، در اینجا شما می توانید انتخاب کنید به مجموعه ای از لرزش و/یا زنگ صدا 10 ثانیه قبل از پایان یک تماس است که تنها مفید است اگر شما در تنظیم یک محدودیت زمانی برای پایان دادن به یک تماس بر روی صفحه نمایش اصلی.

شما همچنین می توانید کنترل کنید که آیا سخنران در ضربات به صورت خودکار را انتخاب کنید از ده رنگ پس زمینه های مختلف (بدون نور گزینه حالت) و اولویت شماره برای تماس با شماره های متعدد. اما سنگهای دو گزینه “فعال کردن صحبت کردن نگه دارید دکمه” که اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن چت اگر شما خودرو-end را فعال کنید و “ضبط مکالمات” که ضبط تماس های تلفنی خود را به طور مستقیم به دستگاه شما.

این برنامه دارای تبلیغات است اما شما می توانید با پرداخت $0.99 در برنامه به آنها را حذف کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی