مایکل جردن را سوء استفاده در بیس بال بودند تمرکز قسمت 7 از ESPN “آخرین رقص” مستند و شامل معروف (یا بدنام), Sports Illustrated پوشش که ترغیب اردن برای پایان دادن به خود را “شرم آور” بیس بال حرفه ای است.

کلمات دقیق بودند و در واقع “Bag It, مایکل,,” با subhead “اردن و جوراب سفید در حال شرم آور بیس بال.” دقیقا ظریف است. اردن شد تا خشم توسط پوشش است که او حاضر به صحبت کردن با ورزش مصور از آنجا که موضوع منتشر شد 26 سال پیش.

نویسنده که تحت پوشش داستان استیو Wulf نمی نوشتن هر کدام از این پوشش خطوط اما داستان بود قطعا انتقاد از اردن را “توهم” تلاش برای تبدیل شدن به یک حرفه ای بازیکن بیس بال. در گفتگو با NBC Sports, Wulf اعتراف کرد که او پایین آمد سخت در اردن است.

“رفتن به عقب و من خواندن داستان اصلی آن snarky. و من خیلی سخت بود در او. اما آن را قطعا نمی مطابقت با این تیتر که ورزش مصور قرار داده و در پوشش” Wulf گفت. “من تصدیق در داستان است که او سخت در تلاش است و او مایل به رفتن از ‘پسر’ به اینکه یکی از بچه ها. او به دنبال یک رویا که عالی بود. اما در آن زمان من نمی بینم هر یک توانایی طبیعی. که اساسا داستان نوشتم.”

Wulf رفت و حتی دورتر در ESPN روزانه پادکست با مینا Kimes و گفت که اردن بود به احساس راه او زمانی که داستان بیرون آمد.

“من فکر می کنم او به درستی توهین. او را شرمسار بیس بال. او به دنبال یک رویا است که ما فکر می کردیم در آن زمان بود توهم اما ما نباید پایین آمده اند او را که سخت است.”

Wulf داستان به نظر می رسد در مارس 14, 1994, نسخه, Sports Illustrated و اردن را تضمین نکرده یک مصاحبه به سی پس از. Wulf خود عذرخواهی کرد چندین بار از آنجا که پوشش داستان در یک mea culpa او نوشت: برای ESPN The Magazine در سال 2001 و دوباره در سال 2019 زمانی که او نوشت تا گسترده “داستان واقعی” از اردن حرفه ای — و بالقوه — در بیس بال.

Michael Jordan looks on from the dugout during a spring training game at Ed Smith Stadium in 1994 in Sarasota, Florida. (Photo by Rich Pilling/MLB Photos via Getty Images)
مایکل جردن به نظر می رسد از ستاره شرق در طول بهار آموزش بازی در اد اسمیت ورزشگاه در سال 1994 در ساراسوتا ، (عکس از غنی Pilling/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

Wulf گفت: NBC Sports که او نوشت: به دنبال خود به اصلی SI مقاله بعدها در سال 1994 پس از او متوجه چقدر اردن بهبود یافته بود. او حتی در سفر به بیرمنگام که در آن اردن بود که بازی با دو-یک بیرمنگام بارون بنابراین او می تواند از نزدیک ببینید چقدر بهتر اردن بدست کرده بود. متاسفانه Sports Illustrated نبود علاقه مند به داستان و هرگز آن منتشر شده است. اما Wulf گفت: NBC Sports که او واقعا تحت تاثیر قرار با اردن در حال پیشرفت است.

“من دور منفجر شد که چقدر او بهبود یافته است. او تا به حال تبدیل شدن به یک مشروع بازیکن بیس بال. او کاملا مایل به تبدیل شدن به یکی از بچه ها در محل باشگاه وانجمن. او واقعا علاقه مند در تبدیل شدن به یک بهتر بازیکن بیس بال. و او واقعا سخت در آن است.”

در حالی که آن را آشکار به هر کس در زمان Wulf معتقد است که اردن را ساخته اند آن را به رشته اگر او می خواهم گیر با بیس بال. متاسفانه برای طرفداران بیس بال اردن چسبیده در بیس بال معنا نیست که ما و خوشبختانه برای NBA و شیکاگو بولز, MLB بازیکنان در اعتصاب و اردن بازگشت به بسکتبال در مارس 1995.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی