به عنوان MLB کشتی با بازگشایی یکی از بهترین آن کوزه نیست داشتن آن نیست مگر اینکه او می شود کامل پرداخت می شود.

بلیک اسنل به Tampa Bay Rays استارت و 2018 Cy جوان برنده گفت: جمعه شب که بازی برای هر چیز کمتر از کامل خود را از 7 میلیون دلار حقوق و دستمزد “فقط ارزش آن نیست” با استناد به نگرانی های ایمنی در میان coronavirus همه گیر و در حال حاضر در محل موافقت نامه برای سرشکن کردن MLB حقوق اگر بازی را برمی گرداند.

اضافه کردن به که MLB صاحبان مایل به بازیکنان اضافی را پرداخت برش و اسنل ثابت قدم بود در اعتراض گفت: “برای من به قطع پرداخت نشده است زیرا خطر از طریق سقف.”

این همه اتفاق افتاده در کانال Twitch. اسنل یکی از MLB بالا زندگی می کنند-streamers و اخیرا برنده “MLB The Show” بازیکنان لیگ. اما او نیز اغلب صحبت می کند آشکارا به طرفداران.

در اینجا کل با نظرات خود. هشدار برخی از NSFW زبان:

در اینجا کلید بخشی از نظرات خود را:

“خانواده باید درک مرد برای من به رفتن برای من به قطع پرداخت نشده است زیرا خطر از طریق سقف آن کوتاه فصل کمتر پرداخت.

“من باید پول من. من بازی نیست مگر اینکه من مال من. درسته ؟ و این است که تنها راه آن است برای من. مثل من متاسفم شما بچه ها فکر می کنم متفاوت اما خطر این است که راه جهنم بالاتر و مقدار پول من است, راه کاهش, چرا من فکر می کنم در مورد انجام آن ؟ مثل شما می دانم که من هستم فقط من متاسفم.”

Blake Snells says he wants to be paid in full to return to MLB during the coronavirus pandemic. (Photo by Cooper Neill/MLB Photos via Getty Images)
بلیک Snells می گوید او می خواهد به طور کامل پرداخت می شود به بازگشت به MLB در طول coronavirus بیماری همه گیر. (عکس توسط کوپر Neill/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

در حالی که لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان آن اتحادیه تلاش برای مذاکره یک معامله است که می توانید راه اندازی مجدد بازی بیس بال در ماه ژوئیه ، stickiest نقطه پول است. چون وقتی پول است نه ریشه استدلال?

بازیکنان مورد توافق را به یک توافق در ماه مارس که سرشکن کردن حقوق بر اساس چگونه بسیاری از بازی های در حال پخش. صاحبان این گزارش می خواهیم به هیچ کس آن و رفتن به جلو با درآمد های مقابله که بازیکنان اتحادیه می بیند به عنوان یک نسخه از حقوق و دستمزد کلاه و غیر استارتر در این بحث.

اما اسنل نیست حتی مشتاق بازی برای سرشکن پول است. در دنبال خود به حرکت یا کشش ناگهانی نظرات اسنل گفت: Tampa Bay بار که او را در نظر بگیرید نشسته فصل اگر او را کامل پرداخت می شود.

“من صادقانه فکر می کنم من می بینم آنچه همسالان من بود و بحث به عزیزان من قبل از من ساخته شده یک تصمیم از آنجا که من واقعا می خواهم به بازی بیس بال و اطراف خانواده ما ساخته شده است در اینجا در تمپا. این فقط یک زمان سخت با تعداد زیادی در حال رفتن به آن را حتی سخت تر است.”

“منظور من راستش این فقط ترسناک به خطر زندگی من به COVID-19 و همچنین نمی دانستند و آن را به دیگران گفت:” از طریق متن. “من فقط می خواهم همه را به سالم و بازگشت به زندگی عادی چون من می دانم که من از دست من!”

این موضوع ادامه خواهد داد به تفرقه در هفته های آینده. ما در حال حاضر دیده می شود فرماندار ایلینوی انتقاد بازیکنان و سپس به نوبه خود در اطراف و عذرخواهی می کنیم. علامت Teixeira گفت: بازیکنان باید برای بازگشت “سکه بر روی دلار.” شما باید به شکل ما را بشنود مقدار زیادی بیشتر در مورد این موضوع وجود دارد و نمی توان یک اجماع نظر است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی