“شش!” مایکل جردن نعره میکشید.

“شش!” Scottie Pippen دنبال کرد.

“شش نفر از آنها” اردن تکرار با همان لبخند رضایت بر چهره خود را در پس از پیروزی است. “شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهید. آنها نمی توانند برنده تا زمانی که ما را ترک کنید.”

صحت کلمات ممکن است سخن هرگز در روده پس از آن-دلتا مرکز پس از شیکاگو بولز برنده ششمین قهرمانی NBA با شکست یوتا جاز در سال 1998 متوقف شد.

آن را به عنوان خطر ناک از یک فینال سری اردن تا به حال تحمل بیش از این دهه حتی اگر آن را به پایان رسید و در شش بازی. او رو به چشم انداز یک بازی هفتم در جاده ها بدون Pippen که بوده ام در دسترس نیست به دلیل مصدومیت.

که “0” در دفتر ممکن است تا به حال برای رفتن اگر گاو به حال بازی یک بازی در برابر جاز تیم بود که در طول تاریخ بزرگ اما می تواند بوده ام به اندازه کافی خوب را به استفاده از یک خسته اردن.

اما اردن و گاو باقی مانده کامل با تاریخچه به خاطر سپردن آنها را به عنوان unblemished لباس با فروپاشی آینده. سوم عنوان و ششم در هشت سال متوقف نخواهد مالک جری رینسدرف و جنرال موتورز جری Krause از تکمیل ماموریت خود را از شکستن این تیم برای شروع زشت بازسازی است.

گاو’ برنج به حال هیچ ایده چگونه تاریخچه را به لبخند در این تیم نسبت به آینده قهرمانی حاکم است که نمی شکست نخورده.

Michael Jordan dribbles around Shandon Anderson during the 1998 NBA Finals. (MIKE NELSON/AFP via Getty Images)
مایکل جردن دریبل های اطراف Shandon اندرسون در سال 1998 NBA Finals. (MIKE نلسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

اما آنها ذخیره گاو و پروکسی اردن از خود را حتی اگر شکست نخورده علامت یک سرپا نگه داشتن استفاده می شود در اردن به عنوان بز استدلال به خصوص در برابر LeBron James که 3-6 در فینال.

تا به حال اردن انجام شده کمتر از ستارگان بولز تیم به فینال در سال 1995 و یا 1990 اما دور آمد بازنده آن نمی خواهد که او هیچ کمتر از یک بازیکن بزرگ است. او نه بز چرا که او کامل بود در فینال اما چون او بهتر بود بازیکن بسکتبال از هر کس دیگری.

و او را ام باقی مانده که در راه بود شرایطی توطئه برای دیدن او بازگشت به بسکتبال در تحریم-کوتاه 1999 فصل زمانی که آن بعید به نظر می رسید یک “چهار ذغال سنگ” رخ می دهد.

بیش از حد رقابتی اردن تا به حال فقط تبدیل 35 و برنده پنجم خود را به طور منظم فصل MVP در سال 1998 اما نبود او بهترین فصل خود را به یاد ماندنی استاندارد. و از آن آسان است برای دیدن در پایان این مسابقات اجرا مرد خسته بود.

او تا به حال از دست رفته هر بازی زیر بیس بال خود را از فرصت های مطالعاتی با 246 بازی های انجام شده در فصل به طور منظم در طول سه-ذغال سنگ نارس و 58 اضافی در حذفی اجرا می شود. تیم های دیگر بودند ابتلا حتی در کمتر از ستارگان کنفرانس شرق.

گاو’ حمایت از بازیگران تضعیف شد در پایان سه-ذغال سنگ نارس اگر چه آن را قطعا به اندازه کافی خوب را به نفع خود. ستاره قدرت بود که در آن همه چیز خواهد شده ایم پایانی حتی اگر رینسدرف ام را نادیده گرفته Pippen را از بد اخلاقی بر ناخشنودی خود قرارداد.

Pippen ستاره روز بودند و به او نزدیک شد یک افت در تولید پس از معامله به هوستون در سال 1999 و پس از آن به پورتلند. او قطعا موثر در پورتلند کمک به سرب عمیق Trail Blazers تیم به آستان نهایی در سال 2000 بود اما یک کلید مقصر در یک دمیده 17-نقطه سرب در یک کنفرانس غرب فینال بازی 7 در لس آنجلس.

پورتلند تیم ساخته شده بود برای او را به یکی از بسیاری از همکاران, اما نه برتر end-to-end player که بوده ام در صورت نیاز خریداران بودند برای ادامه قهرمانی خود تلاش. Dennis Rodman در حال حاضر نشان داده شده است نشانه هایی از سستی در سال 1998 فصل به عنوان گواه خود به لاس وگاس سفر در وسط فصل.

او 37 در گاو’ آخرین فینال اجرا شد و مبارزه با رباط پاره شده و در دست خود یک عامل است که قطعا تحت تاثیر خود مشهور دفاع و بازگشت. او تنها بازی 35 مجموع بازی های دو بعدی فصل به پایان برسد تا کار خود را با توقف در لس آنجلس و دالاس و حتی اگر گاو خواست به جای او نبود بسیاری از بازیکنان است که می تواند درک مثلث جرم و مراقبت از ناملموس در کنار اردن و Pippen.

شاید این امر بوده است بیش از حد برای اردن به تماشای بیش از Rodman و نظارت بر Pippen در حالی که چیدن تا همه شل.

آن را قطعا ممکن است خریداران شده خواهد بود قادر به جمع اوری یک به اندازه کافی خوب فصل به طور منظم از طریق تداوم اگر Phil Jackson وصله تا چیز با Krause.

آن را اغلب می رود ناگفته اما Krause آیا جامد از پایان سه-ذغال سنگ نارس برای شروع از دوم اجرا شود. تنها اردن و Pippen بودند ثابت به عنوان Rodman ران هارپر, Toni Kukoc و لوک Longley بودند مبادله در برخی از پیری تکه.

انجام است که یک بار دیگر در پرواز در یکی از بسته های پول در offseason, به احتمال زیاد خواهد شده اند بیش از حد بلند از یک کار با اردن و Pippen پوشیدن پایین.

در سال 1993 بولز تیم شد در دود در پایان شبیه به سال 1998 نسخه. هر دو تیم مواجه دشوار matchups در کنفرانس نهایی با ’93 گاو پایین رفتن 0-2 به نیکز قبل بازگشت. 1998 تیم رفت کامل هفت بازی با یک جامد اما unspectacular ایندیانا پیسرز تیم ملی.

هر دو تیم بالا رفت 3-1 در فینال و حیف و میل شانس را به پایان برساند همه چیز در آن زمان برخی از اتفاقاتی پرش به ضرب و شتم Phoenix Suns و جاز در شش بازی.

قهرمانی خستگی واقعی بود با اردن آشکار در یک اتاق هتل در سال 1998 است که او آماده بود به راه رفتن دور.

و به یاد داشته باشید اردن انگشت اشاره خود را در تیراندازی دست به شدت مجروح و در سال 1998 offseason به علت سیگار برگ-برش تصادف و این امر به احتمال زیاد نیاز به جراحی قبل از درهم و برهم تحریم-کوتاه 50-بازی با حداکثر سرعت دویدن در ’99.

هیچ کس نمی دانست بلندی نیروی عظیم منهدم کننده را در پیدا کردن راه خود را در قلب تگزاس که در فصل آینده ، سن آنتونیو اسپرز شد قطعا هر کسی انتخاب به عنوان سلسله dethroners اما تیم دانکن بود Charles Barkley یا کارل مالون. مالون به طور معمول کوتاه آمد و در سال 1997 و 98 نهایی در حالی که Barkley مسلما نداشته خورشید آماده بازی در سال 1993.

دانکن در حال ظهور بود هدایت دیوید رابینسون و مربی Gregg Popovich. اسپرز بود به ضرب و شتم خود را راه جاز بود.

که نسخه ای از اسپرز نیست تقریبا به عنوان چاشنی و یا اعتماد به نفس خود را در مسابقات قهرمانی رویکرد به عنوان آنها می شود در دهه آینده یا بیشتر اما خریداران می میرم رسیده برای گرفتن حال آنها دریافتند قطعات مناسب برای رسیدن به فینال.

اگر اردن نبود خسته.

اگر Pippen تا به حال برخی از نخست باقی مانده است.

اگر فیل جکسون بازگشته بود.

اگر اگر اگر …

خط پایین این است که سن آسیب و زمان جلب هر افتخار قهرمان از سحر و جادو است لیکرز به پرنده سلتیکز به Isiah را پیستون و حتی به اردن گاو نر.

شیکاگو بود فقط به اندازه کافی خوش شانس برای خروج از مرحله تحت کفن در رمز و راز به جای از بین بردن تمام شک مثل هر کس دیگری.

و تاریخ بهتر است برای آن.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی