آخرین چیزی UFC همیشه می خواستم به انجام مرحله یک کارت در مقابل دقیقا صفر طرفداران. بخشی از عظمت وحشی و برق جو است که یک بسته بندی شده عرصه اطراف قفس هشت ضلعی را فراهم می کند.

در عین حال یک چیز خنده دار اتفاق افتاده در UFC بازگشت این هفته است. Coronavirus-ایجاد سکوت خالی VyStar یادبود سربازان ورزشگاه در جکسنویل ارائه یک روشنگر اگر بعید است تجربه.

با هیچ سر و صدا به غرق هر چیزی شما می توانید از گوش مبارزان با یکدیگر گفتگو کنند و شما می توانید از گوش خود را از گوشه و کنار فریاد دستورالعمل و مبارزان حتی می تواند شنیدن گوینده ارائه آموزشی تفسیر و تنظیم درآمده (و حداقل در یک مورد با موفقیت).

“با تشکر از خدا برای داشتن یک جمعیت” Greg Hardy گفت: پس از شروع به چک کردن ضربات به عنوان پخش تیم پیشنهاد در مسیر به پیروزی در روز شنبه.

هاردی یک نقطه.

آن خواهید بود یک روز با شکوه زمانی که همه چیز تاب دوباره اما در عین حال UFC باید تصرف در این عجیب و غریب لحظه با گرفتن این ورزش بلندترین و بیشترین پی در پی زباله-گوینده یک مبارزه است.

Conor McGregor, گام تا و صحبت کردن.

The Irishman رز به سوپر استار شدن با توجه به دو گرایش به تحویل امواج از توهین و دست راست را بر سر مخالفان. یکی شامگاه دیگر. و بالعکس.

بنابراین تصور کنید این شانس را به آن را ببینید و آن را بشنود. McGregor پارس و badgering در حالی که ایستاده به طور مستقیم در مقابل یک حریف قادر به خاموش کردن او را. از گذشته دعوا ما می توانید ببینید که او هرگز متوقف نمی شود jabbering. در حال حاضر ما می تواند گوش دادن به یک قطعه گم شده در نهایت در بر داشت.

برنده شدن یا از دست دادن McGregor دعوا سرگرم کننده است. این امر می تواند چین و چروک جدید.

و اگر این اتفاق خواهد افتاد پس از آن وجود دارد ممکن است بهتر از حریف رقیب Nate Diaz. آنها تقسیم آنها مبارزه می کند اما سه گانه کشمکش شده است در انتظار برای نزدیک به چهار سال (مک گرگور-Diaz 2 بود در ماه اوت 2016).

(L-R) Nate Diaz and Conor McGregor embrace after finishing five rounds in their welterweight bout during the UFC 202 event at T-Mobile Arena on August 20, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)
(L-R) Nate Diaz و Conor McGregor در آغوش پس از پایان پنج دور در سبک وزن کشمکش در طول UFC 202 رویداد در T-موبایل آرنا در آگوست 20, 2016 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC طریق گتی ایماژ)

دشمنی واقعی است. بنابراین بیش از حد است که برخی از اندازه گیری های اساسی احترام بگذارند. دیاز به پایان رسید McGregor اولین بار تنها به بازگشت به از دست دادن یک تیغ نازک تصمیم گیری است. همه, همراه, و در سال های پس از, McGregor صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای پیدا کردن یک راه برای گرفتن تحت دیاز پوست.

دیاز گرایش به رواقی تا زمانی که مبارزه آغاز می شود. سپس او مشهور است برای بحث با صدا غذا خوردن و استاکتون سیلی. این فوق العاده است.

در حالت ایده آل این مبارزه خواهد تحویل یک دروازه (حدود 17 میلیون) و یک جمعیت است. آن را ممکن است به UFC می خواهم به آن را تا زمانی که آن می تواند پول نقد است که بررسی کنید.

اما می توانید آن را استطاعت به کنار گذاشتن این دو ستاره برای کسی که می داند که چگونه بسیاری از سال تا, تمام خانه ها ممکن است دوباره ؟

McGregor خواهد بدون شک مانند یک مسابقه برگشت برای عنوان سبک وزن با Khabib Nurmagomedov و این مبارزه قطعا ارائه مقدار زیادی از آوازی سرگرمی نیز هست.

به نظر می رسد جاستین Gaethje که سهام نمایندگی با Nurmagomedov شروع به پریدن کرد به سر خط با یک عملکرد بزرگ روز شنبه در UFC 249. به علاوه با یک بیمار پدر چه کسی می داند که Nurmagomedov می گرداند.

که برگ McGregor شده است که ظاهر در رسانه های اجتماعی از اواخر حتی امیدوار کننده ژوئیه بازگشت در برابر نامشخص حریف. او به طور جداگانه شجاعانه دیاز به “امضای قرارداد.” وجود دارد برنامه های رسمی برای یک مبارزه هر چند. حداقل نه در حال حاضر.

دیاز در ضمن تا به حال مقدار زیادی از زمان برای درمان پس از یک برش خود را به پایان رسید نوامبر مبارزه با خورخه Masvidal.

پول درست و گریزان دیاز کشیده شود می تواند به عمل است. کراوات شکن در برابر McGregor قطعا می تواند ارائه دهد که برآورد pay-per-view خرید خواهد بود 2 میلیون یا بیشتر.

گرفتن اعداد به کار سفید است مشکل هر چند. برای هر کس دیگری مفهوم از ساخت بیشتر از یک وضعیت وحشتناک است وسوسه انگیز. این امر می تواند به عنوان خام و به عنوان واقعی که ممکن است سطل زباله-بحث و طعنه به شنیدن.

این امر می تواند مانند یک مبارزه خیابانی در Crumlin یا استاکتون. هیچ سر و صدای جمعیت به غرق کردن آن. هیچ به سلامتی و این jeers برای منحرف کردن اذهان. هیچ نمایشگری در راه است.

فقط دو تمام وقت UFC ستاره اندود شده تا در سراسر یکی از دیگری حل و فصل تلخ و طولانی مدت جنگ است.

که همیشه وعده داده بود چیزی دیدنی را ببینید. آیا آن را در حال حاضر و ما می تواند آن را بشنوند — کونور مقابل Nate پر حجم.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی