چگونه سعی در لا قوچ’ لباس جدید با Snapchat علیرضا


لس آنجلس قوچ آخرین NFL حق رای دادن را به شما معرفی جدید و یا تغییر لباس برای سال 2020 فصل پیوستن به Atlanta Falcons, Cleveland Browns, Indianapolis Colts, New England Patriots, Tampa Bay Buccaneers و همسایگان خود لس آنجلس شارژر.

اما قوچ قرار داده اند تلاش بیشتری به لباس خود رونمایی با انتشار یک واقعیت افزوده لنز در Snapchat به اجازه دهید طرفداران تجربه طرح های جدید در اجتماعی خود دور تنهایی.

در اینجا چگونه شما می توانید مدل جدید خود را duds در خانه خود را.

مرحله 1: نصب و یا به روز رسانی اسنپ چت

شما نیاز به نصب اسنپ چت بر روی گوشی های هوشمند خود را برای اولین بار. اگر شما جدید به اسنپ چت یک شماره تلفن همراه است که نیاز به ثبت نام حساب کاربری خود شوید.

اگر شما Snapchat نصب شده در حال حاضر پیش بروید و بررسی App Store و Play Store به مطمئن شوید که شما باید آخرین نسخه نصب شده است. به روز رسانی نرم افزار اگر یکی وجود دارد در دسترس است.

مرحله 2: باز کردن برنامه و دسترسی به لنز

به طور پیش فرض اسنپ چت باز می شود تا به نمای دوربین. شیر, شکلک آیکون برای باز کردن لنز چرخ فلک و با انتخاب قوچ آرم. اگر شما در حال تلاش در این روز راه اندازی آن خواهد بود که اولین آیکون در دسترس است.

اگر قوچ نماد است نه در خود چرخ فلک اسکن Snapcode زیر با اشاره Snapchat دوربین در آن و پایین نگه داشتن در هر نقطه بر روی دوربین مشاهده کنید.

تصویر از طریق ضربه محکم و ناگهانی

مرحله 3: ارتباط برقرار کردن با لنز

اسنپ چت خواهد شد به طور خودکار تشخیص یک سطح افقی مانند یک زمین یا میز و محل مجازی مدل های کارفرمایی Jared Goff و دفاعی lineman هارون دونالد به عنوان آنها ظاهر می شود در EA Sports’ Madden حق رای دادن. برای تنظیم قرار دادن و کشیدن و یا چرخش ارقام با صفحه نمایش لمسی و حرکات.

با بازیکنان در جای شیر از 16 آیکون برای مشاهده Goff, 99 برای دونالد یا قوچ آرم به هر دو پشت به مشاهده. بر روی صفحه نمایش انیمیشن همراه با گوینده صدای خارج از قاب و جمعیت جلوه های صوتی همراه با هر صحنه.

گام 4: تلنگر دوربین

شما همچنین می توانید سعی کنید در مجازی ، شروع با ضربه زدن آیکون دایره فلش آیکون در گوشه بالا سمت راست از روی صفحه نمایش به سوئیچ دوربین جلو.

صورت خود را با در نظر اسنپ چت خواهد روکش مجازی کلاه و نیوجرسی بر روی خود فرد است. شیر روی صفحه نمایش به ضامن میان تغییرات مختلف. Snapchat را تشخیص چهره قابلیت همچنین کار بر روی عکس ها اگر شما می خواهید برای دیدن چگونه یکنواخت به نظر می رسد به دیگران که در حال حاضر نیست.

گام 5: ضبط و به اشتراک گذاشتن تجربه

به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از علیرضا تجربه در هر دو دوربین, شیر, شاتر دوربین, دکمه, و یا آن را پایین نگه دارید برای ضبط ویدئو.

هنگامی که محتوای دستگیر شده است, شما می توانید آن را ویرایش کنید با ابزار در سمت راست از روی صفحه نمایش. هنگامی که شما انجام می شود با تجدید نظر خود را, شما می توانید ذخیره کنید به آن را دانلود کنید به رول دوربین خود را (و سپس به اشتراک گذاری در برنامه های دیگر) اضافه کردن آن را به داستان خود را و یا ارسال آن به دوستان شما متصل می اسنپ چت.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر