Kali Linux آمده است یک راه طولانی از آن رد گم کردن روز و آن را هنوز هم به طور گسترده ای در نظر گرفته شده نهایی توزیع لینوکس برای تست نفوذ. سیستم دستخوش کاملا تحول پس از آن روز و شامل نگاه به روز شده و بهبود عملکرد و برخی از تغییرات قابل توجهی به چگونه آن را استفاده می شود.

توهین آمیز و امنیتی است که این تیم در پشت کالی لینوکس دبیان سیستم های مبتنی بر. کالی ترجیح سلاح از انتخاب Null Byte و شما می توانید نصب آن را به عنوان سیستم اولیه (توصیه نمی شود) استفاده از آن را با بوت دوگانه استفاده از آن در یک virtual workstation و یا ایجاد یک live نسخه قابل حمل بر روی یک درایو فلش USB.

ما باید با راه رفتن شما را از طریق یک نصب اولیه امروز فقط به اندازه کافی به شما به بالا و در حال اجرا به دنبال همراه با Null Byte راهنماهای. در واقع وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند انجام شود برای سفارشی کردن نصب و راه اندازی, اما ما فقط می خواهید سریع و کثیف روند.

چه جدید در کالی لینوکس ؟

در Kali Linux نسخه 2019.4 منتشر شده در پایان 2019, حمله, امنیتی ساخته شده است تغییرات قابل توجهی در نحوه کالی به نظر می رسد و احساس می کند. و آن 2020.1 به روز رسانی منتشر شده در ژانویه سال 2020 ساخته شده بر پایه و اساس است.

شاید مهم ترین به روز رسانی به طور پیش فرض دسکتاپ و محیط زیست است که در حال حاضر Xfce یک تغییر که بیشتر برای مسائل مربوط به عملکرد. برای بسیاری از کاربران گنوم به درد نمیخورد است و یک دسکتاپ بسیار سبک وزن و محیط زیست مثل Xfce را فراهم می کند کاهش سربار منجر به snappier و عملکرد سریعتر. برای تمام جان سخت گنوم طرفداران خارج وجود دارد قبل محیط رومیزی است که هنوز هم پشتیبانی می کند و حتی می آید با یک به روز رسانی تم GTK3.

دیگر ویژگی های جدید شامل معرفی undercover حالت جدید بسته بندی و مستندسازی فرآیندهای به روز رسانی به کالی NetHunter علاوه بر این از PowerShell non-root کاربران در حال حاضر به طور پیش فرض و دیگر رفع اشکال و به روز رسانی.

حق انتخاب کالی لینوکس

برای شروع حرکت به kali.org و رفتن به صفحه دانلود که در آن شما می توانید از انواع تصاویر است.

تصاویر موجود شامل کالی لینوکس برای هر دو 64 و 32 بیتی معماری (از طریق Installer), Lite نسخه (از طریق NetInstaller) و زنده نسخه و با وجود لینک کلیک کنید برای محبوبیت برای معماری ARM و VMware و VirtualBox ماشین های مجازی. چگونه شما می خواهید به استفاده از کالی به طور کامل به شما.

  • از “نصب” لینک ها برای اینتل مبتنی بر رایانه و شامل یک کپی از به طور پیش فرض بسته است. شما می توانید نصب کالی بعد با استفاده از آنها را بدون اتصال به اینترنت. این خوب است اگر کالی خواهد بود اولیه خود سیستم عامل و یا بخشی از یک dual-boot سیستم. برای بهترین عملکرد را بدون به خطر انداختن خود را ترجیح داده اولیه سیستم dual-booting بهترین است.
  • این “NetInstaller” لینک های بسیار کوچکتر از نصب آنهایی که پس از آنها نمی باشد نسخه از این بسته را نصب کنید. این تنها توصیه می شود اگر شما به اندازه کافی پهنای باند برای دانلود نسخه کامل به عنوان شما احتمالا می خواهید به نصب بسته های از دست رفته در زمان بعد.
  • این “VM” لینک ها برای نصب کالی به عنوان یک ماشین مجازی در سیستم اولیه. دو محیط های مجازی سازگار هستند VirtualBox (رایگان) و VMware Workstation (رایگان نیست). اینها گزینه های خوبی برای Null Byte خوانندگان به عنوان شما می توانید تمرین نرم بین سیستم بر روی یک کامپیوتر است که شما می توانید جلوگیری از شکستن هر گونه امنیت سایبر ، نگه داشتن در ذهن که یک مقدار مناسب و معقول از RAM مورد نیاز است برای همه چیز برای اجرای روان و برای انجام هر گونه بی سیم, هک, شما نیاز به یک آداپتور بی سیم خارجی یکی است که شما می توانید در حالت مانیتور ترجیحا.
  • نه ذکر شده کالی NetHunter تصاویر برای دستگاه های تلفن همراه اما شما می توانید پیدا کردن کسانی که در حمله امنیتی سایت. آنها کار بر روی انواع دستگاه های آندروید مانند وان پلاس, سونی Xperia و Nexus مدل.

اگر شما می خواهید برای اجرای یک نسخه Kali شما می توانید خود را شاخص از تصویر نسخه. در حالی که کالی 2020.1 جایگزین root users with non-root users عنوان پیش فرض, شما ممکن است بخواهید به نصب 2019 نسخه به جای آن که هنوز هم به شما بسیاری از ویژگی های جدیدترین ارائه شده است. در این راهنمای من نصب 2019.4 نسخه به عنوان اصلی من سیستم پس من می خواهم به نگه داشتن کاربر ریشه به طور پیش فرض.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اید که چگونه می خواهید برای اجرای کالی با کلیک بر روی نام تصویر به آن را دانلود کنید. شما همچنین می توانید با ضربه زدن به “Torrent’ لینک به جای در صورتی که این کار انجام شود بهتر است.

نصب کالی لینوکس

این فرایند را برای نصب کالی لینوکس متفاوت خواهد بود بسته به اینکه چه نسخه ای شما را انتخاب کرد. برای کمک در نصب کالی در VirtualBox ببینید ما گذشته مقاله با استفاده از کالی در VirtualBox در مک; مقاله کمی پیر اما این روند به طور کلی همان است و کار می کند به طور مشابه در ویندوز. برای کمک در نصب تصاویر زنده این راهنمای توسط بچه گربه یک Null Byte خواننده ممکن است برخی از کمک.

من دانلود کردم کالی 2019.4 64 بیتی نصب تصویر و سوخته ISO به دیسک و این چیزی است که من به شما نشان می امروز. پس از باز کردن نصب بوت منو ارائه می دهد گزینه های مختلف. ما نگه داشتن آن ساده و گرافیکی نصب کنید. حداقل 20 گیگابایت فضای هارد دیسک توصیه می شود.

انتخاب زبان و صفحه کلید گزینه های طرح بندی.

را وارد کنید یک نام میزبان برای سیستم.

سپس یک رمز عبور برای کاربر ریشه. به یاد داشته باشید اگر شما در حال نصب 2020.1 یا بالاتر وجود ندارد و کاربر ریشه به طور پیش فرض تنها یک non-root کاربر, اما شما می توانید راه اندازی یک سفارشی رمز عبور برای کاربر نیز هست.

در حال حاضر مجموعه ای از زمان مورد نظر منطقه به پیکربندی ساعت:

پس از آن ما می توانید شروع به پارتیشن دیسک. ما آن را ساده نگه دارید دوباره و با استفاده از “هدایت” روش. در مورد “کاربر کل دیسک” روش.

هنگامی که همه چیز را پیکربندی شده است تغییرات خواهد شد به دیسک نوشته شده.

و نصب آغاز خواهد شد. ممکن است برخی از زمان برای انجام این کار.

یک شبکه آینه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به روز رسانی نرم افزار در طول نصب و راه اندازی. اگر شما در حال اتصال به یک شبکه معمولا آن را حس می کند به انجام این کار.

گراب بوت لودر هم باید پس از نصب سیستم عامل می توانید بوت.

در نهایت نصب و راه اندازی کامل است. در حال حاضر ما می توانید راه اندازی مجدد دستگاه و بوت شدن به سیستم جدید است.

یک بار کالی چکمه, ما به شما ارائه می شود با ورود سریع است که به نظر می رسد بسیار متفاوت تر در Kali نسخه 2019.3 و مسن تر است. اگر شما نصب 2019.4 این اعتبار خواهد بود که میزبان شما را انتخاب کرده و رمز عبور ریشه شما ایجاد شده یا non-root کاربر و رمز عبور شما ایجاد شده است. برای 2020.1 و بعد از آن “کالی” و “کالی” به طور پیش فرض کاربر استاندارد اعتبار خاصی برای نصب در VirtualBox. (به طور پیش فرض کاربر ریشه اعتبار استفاده می شود به “ریشه” و “in tights.”)

در حال حاضر ما می توانید ببینید که به تازگی دوباره طراحی دسکتاپ که با استفاده از Xfce محیط زیست است.

آیکون فایل های سیستم و ترمینال همه می آیند با تم های جدید. شما ممکن است بخواهید به نگاهی به برخی از زمان برای پیدا کردن راه خود را در اطراف محیط جدید است. نیز وجود دارد ابزار ما به شما پیشنهاد نصب کنید حق دور در کالی خود را ساخت از جمله دستگاه گوارش یک terminal multiplexer Tor یک ویرایشگر کد ،

منوی برنامه در سمت چپ بالا به تصویر کشیده شده توسط Kali, آیکون, است که در آن تمام ابزار خود را و تنظیمات قرار دارد. نرم ابزار با موضوعات طبقه بندی شده اعم از مهندسی اجتماعی به پست-بهره برداری و رمز عبور حملات. در حالی که رابط کاربر گرافیکی منو برای برنامه های کاربردی خوب است, شما همچنین می تواند شروع هر یک از این ابزارها از رابط خط فرمان در یک پنجره ترمینال.

چه جدید در حالت مخفی کار می کند

کالی در حال حاضر می آید با یک حالت مخفی طراحی شده به مانند ویندوز برای گاه به گاه بیننده. این مفید است اگر شما نیاز به نگاه کمتر مشکوک چه در عمومی و یا در طول یک حرفه ای pentest. به سادگی وارد کنید kali-undercover در ترمینال برای اجرای اسکریپت و تبدیل محیط زیست است.

حتی منو و مدیریت فایل طراحی شده به مانند ویندوز.

به تغییر و بازگشت به دسکتاپ طبیعی و محیط زیست تنها با وارد کردن این دستور در ترمینال دوباره.

چگونه PowerShell را با این نسخهها کار در کالی

کالی در حال حاضر شامل PowerShell ساخت آن آسان برای کار با و اجرای اسکریپت های PowerShell را راست بر روی سیستم. می توان آن را با نصب مدیر بسته. اگر شما یک کاربر ریشه اضافه کنید: sudo به ابتدای دستور زیر.

~# apt نصب powershell Reading package lists... انجام می شود
ساختمان وابستگی درخت
خواندن اطلاعات دولتی انجام می شود... ...

برای اجرای آن به سادگی وارد pwsh در ترمینال و ما کاهش یافته است به یک PowerShell را بی درنگ.

~# pwsh PowerShell 6.2.3
کپی رایت (c) شرکت مایکروسافت است. تمام حقوق محفوظ است. https://aka.ms/pscore6-docs
نوع 'کمک' برای دریافت کمک. PS /root>

اسناد و بسته بندی

کالی در حال حاضر قرار می دهد قدرت بیشتری به دست جامعه اجازه می دهد برای دریافت بیشتر درگیر. تمام اسناد و مدارک در حال حاضر در دسترس در مدل های نشانه گذاری در Git repository — هر کسی می تواند از طریق ادغام درخواست. نیز وجود دارد برنامه برای تمام مستندات را شامل می شود در هر تصویر از Kali, ساخت این امکان را برای دسترسی آفلاین.

یکی دیگر از تغییرات شامل چه بسته بندی جدید ابزار می گیرد. در حال حاضر وجود دارد اسناد و مدارک در مورد چگونه به ایجاد بسته های جدید را شامل می شود با کالی. هنگامی که یک ابزار جدید در بسته بندی آن می تواند برای تصویب.

به طور پیش فرض غیر از کاربر ریشه در 2020.1 و تا

اگر شما نصب 2020.1 یا بالاتر شما تا به حال برای ایجاد یک کاربر admin در مقابل یک کاربر ریشه. برای استفاده از کالی در سطح ریشه, شما می توانید با استفاده از sudo -s یا sudo -i یا sudo su به آن را در خود زمان پوسته. شما همچنین می تواند ایجاد یک رمز عبور برای ریشه هنگامی که شما ریشه سریع; استفاده از passwd root و ایجاد رمز عبور. بعد از آن شما می توانید فقط با استفاده از su برای باز کردن دسترسی ریشه در پوسته خود را.

متناوبا, شما می توانید راه اندازی رمز عبور-کمتر مجوز در هنگام استفاده از sudo با دستور زیر.

~$ sudo apt install-y kali-اعطای-root && sudo dpkg-پیکربندی مجدد kali-اعطای-root

ویژگی های دیگر

کالی به برخی دیگر از ویژگی های جدید و همچنین. هسته شده است به روز رسانی به نسخه 5.3.9 در 2019.4 اما آن را در حال حاضر در حال حاضر در 5.5.17 که از مارس 13 سال 2020 است. یکی دیگر علاوه بر استفاده از BTRFS (b-tree file system) که اجازه می دهد تا توانایی به عقب تغییرات در یک فلز لخت نصب بسیار شبیه به ویژگی های عکس فوری در یک VM.

این 2019.4 نسخه کالی همچنین آخرین نسخه است که پشتیبانی از 8 GB, کارت های SD برای بازوی بنابراین اگر آن را 2020.1 یا بالاتر شما می خواهید, شما نیاز به یک 16 GB کارت. کالی NetHunter می شود به روز رسانی به عنوان به خوبی. با جدید NetHunter Kex یک خروجی HDMI می تواند متصل به یک دستگاه آندروید به همراه بلوتوث صفحه کلید و ماوس. — آن اساسا ایجاد یک کامل Kali دسکتاپ تجربه مستقیم از تلفن خود را.

این 2020.1 ساخت معرفی سه منظم Nethunter نسخه یکی برای دستگاه های روت شده با ریکاوری سفارشی و وصله هسته, یکی برای دستگاه های روت شده با ریکاوری سفارشی و بدون هسته های سفارشی و یکی برای دستگاه های unrooted.

کاغذ بسته بندی

در این مقاله ما تحت پوشش آخرین Kali Linux نسخه جدید خود امکانات و راه می رفت از طریق نصب پایه هر مبتدی می تواند با این کار. به صورت پیشرفته تر در تاسیسات برای مثال اگر شما می خواهید برای بررسی کنترلی, dual-boot کالی با ویندوز و مک و یا لینوکس رمزگذاری دیسک و پس از اتمام کالی اسناد رسمی.

این همان پیر کالی شما می دانید و دوست دارم اما با به نظر می رسد جدید و عملکرد بهتر. با این هیجان انگیز جدید تغییرات یک چیز قطعی است — Kali Linux باقی می ماند پادشاه pentesting توزیع.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط drd_/Null Byte

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی