دوایت هاوارد دوم روی لئامت دادن با لس آنجلس لیکرز بود خیلی بهتر از اول.

16-سال NBA کهنه یافت ارزشمند نقش به عنوان یک rebounder لبه محافظ و گاه به گاه گلزن زمین بر روی یک ستاره-لادن تیم قبل از COVID-19 همه گیر منجر به خاموش شدن از NBA فصل است.

شکست در L. A.

اول خود را از روی لئامت دادن در 2012-13 معروف رفت ریل به او پیوست کوبه برایانت تحت فشار برای تبدیل شدن به دومین تجسم شکیل اونیل به بازی در کنار لیکرز افسانه است. او را باز کرد تا مورد آزمایش شکست خورده در روز چهارشنبه در یک Instagram چت زنده با هم تیمی جرد دادلی.

“من واقعا نمی تواند صحبت می کنند کوبه بنابراین من برای خودم صحبت می کنند,” هوارد گفت: در هر سی را Melissa Rohlin. “در این فصل است که من در اینجا من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از غرور بود که در راه ما بودن تیم ما می خواستیم.”

که 2012-13 لیکرز تیم نیز برجسته Pau Gasol و پیری استیو نش. هنگامی که مونتاژ لیکرز انتظار می رود که این تیم فوق العاده برای مقابله با گرمای میامی قدرت سه نفر از LeBron James, Dwyane وید و کریس باش.

در عوض آنها به پایان رسید و در مکان هفتم در شمال 45-37 و قربانی اول-دور رفت و برگشت توسط سن آنتونیو اسپرز در پلی آف. هوارد و برایانت درگیر شدند و هوارد چپ برای پیوستن به Houston Rockets در رایگان آژانس فصل آینده است.

Dwight Howard opened up about how egos played a role in his first failed stint with the Lakers. (AP Photo/Mark J. Terrill)
دوایت هاوارد را باز کرد تا در مورد چگونه غرور نقش خود را در برای اولین بار شکست خورده از روی لئامت دادن با لیکرز. (AP Photo/Mark J. Terrill)

تنش درنگ بین Howard, برایانت

برایانت به نام هوارد “نرم” در سال 2014 در یک زمان جلسه پس از هوارد اومدند راکت. هوارد هرگز دوباره به این ارتفاعات به دست او به عنوان یکی از بازی خطرناک ترین سلاح های خود را در طول سال با اورلاندو سحر و جادو.

“من می دانم که من با نزدیک شدن به فصل که مایل به بهترین نسخه از خودم و همچنین مرد” هوارد ادامه داد: در روز چهارشنبه. “شما می دانید من جوان من فقط احساس می کردم که در آن زمان. این واقعا برای من سخت بود و کوبه واقعا ارتباط برقرار کند. من فکر می کنم ما فقط در دو مرحله متفاوت است.”

برایانت مرگ در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه باعث شده است تا برخی از ارزیابی مجدد روابط Howard گنجانده شده است. او گفت: دادلی که این روند در واقع آغاز برای او قبل از برایانت مرگ هنگامی که او در روند دوباره لیکرز در تابستان گذشته.

“من رو ببخش” هوارد گفت: از روند در تابستان گذشته. “من اجازه دهید به این مسائل است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی