آیا این خرس را نادیده می گیرند این مسئله حیاتی زمانی که آنها scouted میچ Trubisky?

شیکاگو خرس کاهش پنجم-سال گزینه کارفرمایی میچ Trubisky قرارداد این ماه یک حرکت که بود و انتظار می رود پس از جنرال موتورز Ryan سرعت داد و ستد برای veteran Nick Foles زودتر این offseason به رقابت با Trubisky برای شروع کار در سال 2020 است.

در حال حاضر ورود به ماه 4, Trubisky موفق به توسعه در سرعت (هیچ جناس در نظر گرفته) خرس پیش بینی زمانی که آنها انتخاب او را با کلی دوم انتخاب 2017 پیش نویس است. در شیکاگو مورد تحسین قرار گرفته Trubisky را Drew Brees-مانند کیفیت هر دو در این زمینه و در این فیلم اما نتایج حاصل شده اند چیزی جز Brees-y است.

Trubisky صاحب یک 23-18 ضبط از طریق 41 به طور منظم فصل شروع می شود. او را تکمیل 63.4 درصد از خود عبور برای 8,554 متری 48 touchdowns و 29 interceptions. جعبه خود نمره نیست اما این گریه به دور از پیش نویس خود را همکلاسی پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون بودند که هر دو پس از انتخاب او در دور اول.

و به یاد داشته باشید: آمار هرگز بگویید داستان کامل. Trubisky تعداد ظاهر مناسب و معقول به اندازه کافی برای خرس به یک سال اضافی از کنترل خود قرارداد. اما کره چشم تست تولید نتیجه ای متفاوت.

Trubisky به مراتب بیش از حد اغلب به نظر می رسد اشتباه لرزاند و در جیب. او نتواند باز گیرنده هر دو در پیشرفت و زمانی که او در واقع اهداف آنها و باعث می شود بیمار توصیه می اندازد که هرگز نباید ساخته شده توسط با تجربه NFL-سطح رهگذر.

شاید که این موضوع — Trubisky فقدان تجربه به عنوان مشروع استارت — و شاید این مسئله خرس نادیده گرفته شده زمانی که آنها scouted او. حداقل این چیزی است که فوتبال حرفه ای تمرکز فکر می کند.

آنچه که نادیده گرفته شده: نه ضرب و شتم گلابی ویلیامز

به راحتی بزرگترین پرچم قرمز برای دوم — به طور کلی انتخاب این بود که او می تواند شروع کار در کارولینای شمالی یک سال و نیم زودتر از نهایی UDFA کارفرمایی در گلابی ویلیامز. که 2015 کارولینای شمالی تیم رفت 11-3 تحت ویلیامز راهنمایی قبل از لغزش و بازگشت به 8-5 با Trubisky در سال 2016. موضع کارفرمایی هنوز هم رنج می برد از اندازه نمونه – تنها با دیدن یک فصل از Trubisky با 86.4 نمره قبولی بود و کاملا بدیهی است که به اندازه کافی به طور خاص در مورد آنچه در آمده بود.

در اینجا ما در حال ورود به سال 4 و خرس هنوز هم نمی دانم آنچه را که آنها باید در Trubisky. که عدم اطمینان در خود را ارزیابی. اگر سرعت نیست با اعتماد به نفس کافی در Trubisky را انتخاب کنید تا خود را در سال پنجم گزینه و سپس آن را بسیار بعید است که سابق UNC یک سال و تعجب را تصدی که فراتر از سال 2020 در شیکاگو است.

آیا این خرس را نادیده می گیرند این مسئله حیاتی زمانی که آنها scouted میچ Trubisky? در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر