دالاس کاوبویز offseason است خزنده همراه با قرارداد جدید برای کارفرمایی Dak پرسکات و پسر از این تیم را صاحب است و در حال حاضر سیگنالینگ برخی از نگرانی در مورد آنچه که یک پسوند می تواند انجام دهد به این تیم فضا کلاه.

کابوی ها معاون اجرایی رئیس جمهور Stephen Jones اذعان به خبرنگاران در روز چهارشنبه که پرسکات قرارداد وضعیت “فیل در اتاق” برای این تیم offseason با توجه به اخبار صبح دالاس.

در خصوص جونز نشان داد که پرسکات در خط برای یک زمان معامله ، که آن را نمی خواهد آمد بدون عمده حقوق و دستمزد کلاه انشعابات.

از صبح اخبار:

“جری [جونز] همواره به من گفت: به عنوان یک مربی من به عنوان پول بزرگتر از معاملات دریافت سخت تر” استیون جونز گفت. “بدیهی است که ما در حال صحبت کردن در مورد Dak آن را به عنوان بزرگ به عنوان آن می شود در NFL. پس از آن رو به راست برای Dak و آن را به حق برای ما.

“این یک بازی با حاصل جمع صفر برای جری و I. ما فقط تقسیم فضا کلاه. هر آنچه که ما در اینجا فقط یک ماده از ما چقدر می خواهید به اختصاص به یک بازیکن است.”

جونز نیست اول اجرایی به الهه شعر و موسیقی, در مورد اشکالاتی از یک megadeal برای یک بازیکن است اما کنجکاو پیام برای ارسال وقتی کابوی ها شده اند haggling over طول مقابله به جای آن طور متوسط سالانه ارزش.

پرسکات و کابوی ها شده اند گردان در اطراف $35 میلیون حقوق و دستمزد خود را برای توسعه آینده, اما, Yahoo Sports’ چارلز رابینسون گزارش که کابوی در حال هل دادن برای پنج سال معامله در حالی که پرسکات اردوگاه اصرار بر چهار.

Dak Prescott's contract talks have dragged on. (AP Photo/Michael Ainsworth)
Dak پرسکات قرارداد مذاکرات را کشیده. (AP Photo/مایکل Ainsworth)

یک معامله کوتاه تر اجازه می دهد پرسکات به آمار رایگان آژانس و در عین حال دوباره در حدود سن 30 که می تواند حتی بیش از نه چهره او در حال حاضر به نظر می رسد در مسیر دریافت کنید.

آن بوده است سال پر حادثه برای کاوبوی’ کلاه ورق با عمده قرارداد با توجه به ترجمه و حزقیال الیوت در حالی که بازیکنان دیگر مانند رابرت کوئین و بایرون جونز پیدا کرده اند و پول آنها به دنبال جای دیگر. بزرگترین ابرو-بیدار کننده برای پرسکات اهداف ممکن است در آوردن اندی دالتون تا پرسکات, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای همه چیز کار کردن.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی