شیر تغلیظ شده برنامه به این تیم افزایش

Coronavirus بیماری همه گیر در حال سفر از همه اما بازدارنده مخاطره آمیز در حال حاضر و آینده نزدیک است. که بدان معنی است که حتی اگر لیگ اصلی بیس بال است که قادر به روشن شدن بسیاری از موانع پیش از شروع سال 2020 فصل لیگ برتر را به حداقل برساند بلند پرواز معمولی از یک تقویم ورزشی با نگه داشتن به طور منظم فصل رقابت محدود به مناطق شرق مرکزی یا غرب.

با توجه به گزارش های متعدد در لیگ برنامه یک برنامه از 78 تا 82 بازی برای تاخیر 2020 فصل خواهد فقط شامل بخش مخالفان و interleague مخالفان از همان جغرافیایی بدست آورد. بنابراین هر تیم تنها در صورت و نه مخالفان.

ما لازم نیست دقیق دسیسه چگونه این منطقه برنامه کار می کند اما آن را روشن و آن را تقویت اثر بخشی تعادل تکان دادن تا درک ما از postseason نژادها و سری جهانی شانس.

آگاهانه حدس حریف را شکست 78-بازی فصل مطرح شده توسط ورزشی را کن روزنتال شامل 48 بازی در برابر چهار بخش رقبا (61.5 درصد از برنامه) و باقی مانده 30 بازی در برابر پنج تیم در مقابل لیگ مربوطه سوم. ناگهان قدرت و یا ضعف دو بخش تیم های مورد علاقه خود را می تواند حیاتی است.

هیچ توهم کاملا متعادل رقابت و یا برابری طلب لرزش عادلانه در هر فصل بیس بال. مقام سوم در NL East (در سال گذشته 86-برنده Mets) می تواند و اغلب معنا چیزی کاملا متفاوت نسبت به مقام سوم در AL مرکزی (72-برنده White Sox). اما معمولا هر تیم نقش هر بخشی حریف 19 بار و در مجموع 76 بازی — حدود 47 درصد از 162-بازی تخته. سپس 66 بازی در حال گسترش در میان 10 تیم در همان لیگ و 20 بیشتر پراکنده هستند در برابر interleague رقبا و چرخش matchups. این کوتاه منطقه ای برنامه را ایجاد و حتی بیشتر چشمگیر بخشی از تفاوت.

Teams in either the AL or NL West would be stuck playing a greater percentage of their games against Mookie Betts, Cody Bellinger and a stacked Dodgers lineup. (Photo by Adam Glanzman/MLB Photos via Getty Images)
تیم در هر دو AL یا NL غرب خواهد بود گیر یک درصد بیشتر از بازی های خود را در برابر Mookie بتی کودی Bellinger و انباشته داجرز صف. (عکس از آدم Glanzman/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

به طوری که تیم به طور ناگهانی یک rosier چشم انداز برای برنده شدن در این سال 2020 جهان سری, اگر آن را می آید به عبور ؟ ما خواسته بیس بال دفترچه به استفاده از آن PECOTA طرح ریزی سیستم برای محاسبه یک قدرت جدید از برنامه برای هر تیم بر اساس برنامه ریزی منطقه ای پیشنهاد. که به معنی در نظر گرفتن سیستم های موجود در بینی از قدرت تیم و دوباره خرد اعداد بر اساس که هر تیم روبرو خواهد شد و چگونه بسیاری از بار به پیش بینی درصد برنده شدن هر یک از تخته سنگ از مخالفان.

با مقایسه offseason انتظارات و محاسبات ما می توانیم بگویم که جاده به عنوان فقط میخوام ساده تر — و که سری جهانی شانس ممکن است کم ارزش — و که جاده رو سخت تر است.

بازی کمتر بازی بیس بال بیشتر در معرض ابتلا به افراط. نیم فصل به احتمال زیاد بیشتر از یک پر به تولید وحشی و نتایج غیر منتظره. فقط از سال 1981 شش تیم همسان اند و یا مورد ضرب و شتم 2001 Mariners سابقه و رکورد 116-برنده سرعت بیش از نیم فصل که نمی تنهایی مثل این یکی خواهد بود. اگر این برنامه طول می کشد تا اثر دوقلوها را افزایش نسبت به پاره کردن نخبگان درصد برنده شدن. آنها تجربه ترین تغییر چشمگیر از این ایده جایگزین بسیاری از بازی برابر هوستون آستروس و نیویورک یانکیز با مرگ دیترویت ببر و Kansas City Royals.

Big ticket offseason addition Josh Donaldson already gave the Minnesota Twins a boost in their pursuit of a World Series berth. MLB's region-based schedule proposal could help even more. (Photo by Brace Hemmelgarn/Minnesota Twins/Getty Images)
بلیط بزرگ offseason علاوه بر این جاش دونالدسون در حال حاضر به دوقلوها مینه سوتا یک افزایش در تعقیب خود را از یک سری جهانی اسکله. MLB این منطقه بر اساس برنامه پیشنهاد می تواند حتی بیشتر کمک کند. (عکس از بریس Hemmelgarn/مینه سوتا دوقلوها/گتی ایماژ)

لس آنجلس داجرز حال ساده ترین برنامه به عنوان عادی 162-بازی فصل با پیش بینی .485 حریف برنده درصد (به معنی خود را به طور متوسط حریف خواهد بود 79-پیروزی تیم). هم اکنون AL مرکزی مورد علاقه دوقلوها مینه سوتا پیش بینی شده بود و سوم-بهترین AL تیم را در لیگ مسطح مسیر با برنامه های منطقه ای خود را به مقدار یک .481 پیش بینی شده درصد برنده شدن.

شایان ذکر است که هر گونه کوتاه فصل به طور معمول صدمه دیده مورد علاقه به طور کلی شانس اما ضعف بخش مرکزی ممکن است مقابله با آن اثر حداقل تا حدی قرار داده و دوقلوها در مسابقه برای لیگ بهترین رکورد. که می تواند حتی بیشتر مهم است در چارچوب یک برنامه به طور بالقوه تغییر postseason فرمت. در حال حاضر سوتا +1600 سری جهانی شانس در BetMGM بسیار طولانی تر از کسانی که یانکی ها و Astros باشگاه خواهد شد که به همین ترتیب می تواند آسیب پذیر باشد به اتفاقی بیشتر اما بدون به طور چشمگیری ساده تر برنامه.

برندگان: ایالت اوهایو

همانطور که ما تاسیس کمتر بازی نیز باعث می شود بیس بال بیشتر منجر به فلک زده. این که آیا آن یک کوتاه postseason سری یا نیم فصل استعداد شکاف را طولانی تر از هفت بازی — و اغلب بیش از 78 بازی — به آشکار در این زمینه است. 2018 داجرز که برنده NL غرب و رفت به جهان سری خواهد مواجه اند tiebreaker برای دومین وحشی اسلات کارت حافظه تا به حال در این فصل به پایان رسید و پس از 78 بازی.

وارد Cincinnati Reds و سرخپوستان کلیولند. Postseason ورود و بذر خواهد بود هنوز مشخص سوابق — به خاطر چه چیز دیگری می کند ؟ — و این تیم می تواند بهتر به پد سوابق خود را از ردیف دوم رقیب در مناطق دیگر.

فصل PECOTA بینی در واقع بازدید نونما قرمز — که صرف offseason تقویت صف خود را با عامل آزاد خریداری مایک Moustakas و نیکلاس Castellanos — به عنوان جزئی مورد علاقه در NL مرکزی است اما معقول شک و تردید بیش از شانس خود را به بالا توله شیکاگو و سنت لوئیس کاردینالز. سرخپوستان آسمان دوم کمانچه به دوقلوها شد پیش بینی شده برای دستمزد یک نبرد با Tampa Bay Rays, لس آنجلس فرشتگان و اوکلند دو و میدانی برای کارت های وحشی نوشته است.

این افزایش بزرگ از بازی شایسته پیروزی برابر AL مرکزی, اما, باعث سرنگونی بخش مورد علاقه های شما کمتر ضروری برای هر دو باشگاه به عنوان آنها را به یک لبه بیش از کارت های وحشی رقبا خواهد شد که صرف بیشتر وقت خود را در مواجهه با چند juggernauts به جای فقط یک.

بازنده: تگزاس رنجرز

صحبت از تیم های است که باید به صورت متعدد juggernauts: لوازم یدکی فکر برای رنجرز. پس از نوسانی یک کودتا از یک تجارت سابق Cy جوان برنده کوری Kluber در یک پتانسیل bounceback سال تگزاس بود امید darkhorse اجرا در کارت های وحشی.

کوتاه فصل بدون برنامه ریزی منطقه ای ایده … ممکن است بهره برده اند آنها بیش از هر تیم دیگر با توجه به فشرده در FanGraphs. اما بازی تنها AL و NL West تیم قرار می دهد و آنها را در یک نقطه سخت. هر چه افزایش آنها از تساوی اتفاقی از 78-بازی تخته, آنها احتمالا از دست دادن سنگین تر از دوز بازی برابر Astros و علاوه بر این از لود داجرز. به علاوه یک نوار از بازی برابر کوچک از آل این است که تا حد زیادی جایگزین با رقابت بیشتر از ارزش بخش رقبا مانند یک و صالح NL رقیب مانند آریزونا دایاموند.

بازنده: اتباع واشنگتن

این داستان می تواند در هر یک از چهار تیم ریختن پول به رقابت برای NL East. آن را در حال حاضر برای رفتن به یک کبودی scrum اما تشدید این تعداد بخشی بازی می تواند آن را به یک دربی تخریب.

حداقل یکی از این چهار رقیب باشگاه — بین آتلانتا بریوز, New York Mets فیلادلفیا فیلیز و دفاع از قهرمان اتباع — را postseason اما افزایش رقابت می تواند به معنای کمتر تیم در آسان تر بخش باد با بهتر سوابق و شاید حتی جلوگیری از تقسیم از راه اندازی چندین ماه اکتبر یا نوامبر) پیشنهادات مختار است. اتباع — که حمل قطعیت در زمین زیر کشت پس از آنتونی رندن رفتگان برای فرشتگان و سوالات در همیشه نگران کننده اغل گاو یا حشم بودند پیش بینی شده برای پایان دوم با PECOTA در فصل اما بیشترین افزایش در قدرت از برنامه از هر eastern تیم در منطقه ای طرح.

دفاع از تاج و تخت سخت است برای شروع با این کمک خواهد کرد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر