افزایش بهره وری خود را با این ذهن ابزار نقشه برداری


این که آیا شما در حال برنامه نویسی یک برنامه ساده در تلاش برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید و یا ساخت یک سیستم عامل کاملا جدید از ابتدا قادر به سرعت و به طور واضح سازماندهی افکار خود را کاملا پارامونت — حتی به عنوان یک هکر اخلاقی یا تستر نفوذ.

و در حال حاضر که بسیاری از ما شده اند مجبور به کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی می توان آن را دشوار برای جلوگیری از کسانی که فراوان در خانه حواس او را پرت است که می تواند خود را تخلیه تمرکز و sap بهره وری خود را.

وارد MindMaster ذهن نقشه برداری نرم افزار — همه-در-یک ابزار سازمانی است که باعث می شود آن را آسان به سرعت ذخیره کردن ایده های خود را به منسجم نقشه های ذهن است که تسریع در کل گردش کار فقط برای $49.

با MindMaster توسط سمت خود را, شما قادر خواهید بود به را انتخاب کنید از 12 منحصر به فرد نقشه سازه بیش از 30 تم و بیش از 700 قطعه نماهنگ به ایده های خود را به زندگی و افزایش خلاقیت خود را.

با تقریبا کامل امتیاز در FinancesOnline و ده ها تن از بیحوصلگی حرف زدن در سایت های مانند WRCBtv این بهره وری نیروگاه های طراحی شده با طیف گسترده ای از حرفه ای های خلاق در ذهن اجازه می دهد به شما برای ایجاد دقیق نقشه های ذهن است که ادغام نقاط گلوله و بصری طرح است.

شما قادر خواهید بود برای حفظ داده های پیچیده در حالی که نوآوری راه حل مشکلات از طریق چندین نقشه برداری, سازه, و آن را آسان به ریز لحن و سفارشی کردن هر نقشه و موضوع به پایبندی خود را به گردش کار خاص و حل مشکل ،

به طور کامل سازگار با ارائه سیستم عامل مانند پاورپوینت MindMaster همچنین باعث می شود آن را آسان برای اضافه کردن همه چیز از callouts و خلاصه به یادداشت ها و لینک را به پروژه های خود را تنها با یک کلیک. حتی وجود دارد یک متخصص طوفان مغزی حالت که مناسب برای گرفتن ایده های خود را بر روی کاغذ به عنوان به زودی به عنوان آنها پاپ را به سر خود را.

نگاهی به بهره وری خود و سازمان را به سطح بعدی با یک مجوز به MindMaster فقط برای $49 — بیش از 60 درصد آن معمول قیمت امروز.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط مجلس/Null Byte

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر