آنا کورنیکوا: پایان راه در شارلوتزویل و چگونه روسیه آغاز دوباره

توسط آنا کورنیکوا بازی نهایی تور مطابقت کرکسهای شد و در حال حاضر در برداشت استخوان از یک بار شرکت بزرگ تنیس استعداد.

بسیاری از آنها leching بیش از کسانی که همان استخوان و البته در حالی که glorying در سقوط او. چیدن جوان به عنوان نخست schadenfreude علوفه در حالی که sleazily مقدار کمی از حد تصور برای او شکل فیزیکی به عنوان تنیس روی فرم.

هنگامی که جانباز روزانه پیشرفت ورزش نویسنده جری Ratcliffe reminisced در مورد روز در سال 2003 که دیدم کورنیکوا آمده به Charlottesville, Virginia او اظهار داشت: “ما وجود دارد برای دیدن آنا منحنی او خدمت می کند.”

گاهی اوقات همه شما دنبال آن هستید از یک روزنامه است صداقت کمی حقیقت گویی قرار دادن داستان در شرایط ساده برش به تعقیب.

و شما می دانید که در آن شما ایستاده زمانی که یک روزنامه اجازه می دهد که از جمله از طریق ویرایش کنید.

آن را داده بود خود را در ضرب و شتم Ratcliffe شده بود در courtside برای $25k بوید Tinsley دادگاه رس کلاسیک مسابقات آنقدر جزئی است که حضور کورنیکوا تلاش برای پیدا کردن برخی از فرم بود شدید نامتجانس.

او رتبه 72 در جهان و فقط روز قبل از آن تا به حال کشیده از یک نیمه نهایی در یک مشابه low-profile مسابقات در دریا جزیره گرجستان به دلیل مصدومیت. کورنیکوا حریف که به روز شده اند که 16 سال کمتر شناخته شده ماریا شاراپووا.

زمان کورنیکوا حرفه ای رسیده Charlottesville, او در حال حاضر مرز ناامیدی فیزیکی نیش ترمزی میزند niggles و فتق دیسک است و تلفات سنگین به اعتماد به نفس او به ناچار ebbing دور. یک بار در top-10 بازیکن او در معرض خطر بود از غلت خارج بالای 100. یک نقطه عطف بود و آنچه او به دنبال آن گریزان اول مجرد عنوان.

و بنابراین در مارس 14, 2003 – 17 ماه پیش – کورنیکوا بازی چه او امیدوار خواهد بود او برای اولین بار از پنج بازی که در هفته.

معلوم شد که آخرین بازی او در تور روسیه مورد ضرب و شتم در سه مجموعه با برزیل Colosio یک بازیکن که نشسته 384th در رتبه بندی جهان.

دختر که تا به حال بیش از دگرگون مربیگری titan نیک australian open با شور و شوق او را که سرچشمه را به آکادمی خود را به سختی از یک دهه پیش به پایان رسید. او رفت نه شلیک اما با توجه به گزارش از آن روز به خاک سپرده شد توسط بهمن دو گسل.

هفته بعد در اوایل ماه ژوئن کورنیکوا دیده می شد اشک در انگلستان بیرون کشیدن چمن-دادگاه های نجومی بدون بازی یک بازی.

نشان می دهد که بیش از, این مجموعه لغو شد. کورنیکوا تا به حال فقط تبدیل شده 22.

“شهرت ایجاد شده توسط شما بچه ها”

در اینجا قابل توجه کورنیکوا نقل قول snipped از ویمبلدون 2010 در کنفرانس خبری من حضور داشتند.

آن را پس از یک آمار-و-خنده نمایشگاه دونفره بازی او با بازی در کنار Martina Hingis در زمانی که هر دو کورنیکوا و Hingis یک بار خودخوانده ‘Spice Girls’ تنیس شد با بهره گیری از بازنشستگی.

“شما می دانید شهرت و همه چیز من حدس می زنم بیشتر از آن ایجاد شد شما بچه ها توسط رسانه ها در بسیاری از اوقات بیشتر از زمان زرد مطبوعات” کورنیکوا گفت که شب.

“[I] هرگز سعی به توجه. منظورم بدیهی است که این یک کمی سخت و زمان برخورد با این حال 16 و 17 سال, خواندن برخی از نوع c**p در مورد خودتان می دانید. بسیاری از آن ساخته شده است.”

مصیبت ها و آنا کورنیکوا. به هق هق داستان می نویسد و خود را نوشته شده است دوباره و دوباره. او هنوز هم مقصر رسانه ها. چه در مورد کسانی که نتایج آنا? چه در مورد خود c**ppy نتایج ؟ هیچ کس آن را ساخته است.

البته شما می توانید انتخاب کنید به غیر کورنیکوا حرفه ای و شناور ایده آن شستشو چرا که او نمی تواند تحقق پتانسیل آشکار هنگامی که او رسیده 1997 ویمبلدون نیمه نهایی از دست دادن احتمالی قهرمان و همکار 16 ساله Hingis.

اما به نظر می رسد فراتر از churlish, یک بی شعور به سختی اصلی حساب.

کورنیکوا, بزرگترین نان در تنیس ساخته شده است که میلیون ها نفر در تاییدیه اما نمی تواند برای عشق و نه پول وضع دست خود را بر روی یک تک آهنگ تاج. کورنیکوا, the pin-up که تنیس شد فرعی به او پول-ریسندگی مدل سازی حرفه ای. کورنیکوا, ساده ترین هدف از آخرین هدف پایین گرفته شده است.

آن را تمام شده است گفت: و گفت: بیش از حد اغلب توسط کسانی که “وجود دارد برای دیدن آنا منحنی او خدمت می کند”. توسط کسانی که می دانستند جایی که او ایستاده بود در FHM بالا 100 سکسی زنان اگر نه در رتبه بندی جهان.

“خود را به ما بگویید طلاق”

گرفته در انزوا هر بایگانی متن مصاحبه یا کنفرانس خبری صحبت خواهد شد از زمان و مکان.

اما زمانی که متن پشته تا زمانی که الگوهای شما ممکن است از دست رفته در زمان شروع به پدیدار شود.

این زمانی است که شما متوجه چه تفاوت شش و نیم سال می توانید.

از 61 اخبار همایش های رونویسی و در دسترس ساخته شده توسط رویداد ورزشی stenographers ASAP ورزش از شروع کورنیکوا حرفه ای به آن در سال 2003 شرایطی به این سوال که bookend کسانی که نشان می دهد چه whirring, سردرگم عجله آن سال ها شده اند باید.

در اولین کسانی که اخبار کنفرانس ها در سال 1996 ما باز سوال اول برای کورنیکوا بود آرام “چرا شما برنده می شود؟”, و تمرکز باقی مانده در تنیس.

آن زمان کسانی که رونوشت متوقف آینده, آخرین, یکی از شاخص NASDAQ-100 Open در مارس سال 2003 کورنیکوا رفتگان بعد از اینکه پرسید: “داستان در مورد طلاق بود که هر نوع حواس پرتی برای شما در همه حال آماده سازی برای این مسابقات؟”

او و بازیکن هاکی روی یخ سرگئی Fedorov تا به حال در واقع تقسیم اما کورنیکوا برافروخته بود با این نقطه است.

از آن آسان است برای غیر روزنامه نگار به تلفیق اخبار و ورزش رسانه و خبرنگاران از پشت و جلو از روزنامه ها را می توان موهن از هر یک از دیگر خطوط از سوال. کورنیکوا شد بی اعتقاد و او را به عنوان ضرر و زیان به حال انباشت اشیاء بدست آمده و انتقاد به دنبال کت و شلوار بنابراین او به طور فزاینده رنجش.

پس از تنیس, زندگی آرام

او خواسته شده بود که در همان NASDAQ-100 در کنفرانس خبری در مورد او ادامه دارد ضرر و زیان مورد انتقاد او مواجه شده و این که آیا آن را صدمه دیده است.

“من نمی توانید تغییر دهید و چه افراد دیگر فکر می کنم و همه من می توانید انجام دهید این است که بروید و بازی,” او گفت:. “این چیزی است که من واقعا باید با تمرکز فقط به انجام چیزی که من تمرین و بازی و پس از آن اگر من به خوبی وجود خواهد داشت کمتر انتقاد.

“وجود خواهد داشت انتقاد از چیز دیگری است. اما در پایان روز, من واقعا نمی تواند انجام هر کاری با آن. وجود دارد رفتن به یک چیز و یا دیگر پس از آن کار خود بچه ها درست است؟”

هر آنچه او انجام داد کورنیکوا اعتقاد وجود دارد خواهد بود انتقاد.

که شاید توضیح می دهد که به بخش بزرگی او زندگی فعلی بازنشسته و زندگی خصوصی در میامی با زمان شریک Enrique Iglesias اسپانیایی خواننده پاپ.

چنین است که زن و شوهر پنهان کاری آن شناخته شده نیست که آیا آنها ازدواج. آنها دارای سه فرزند هم از جمله دوقلوها که متولد شد در ماه دسامبر 2017, بدون جهان پس از به حال یک سرنخ کورنیکوا باردار بود.

تلخیص زمزمه که کورنیکوا ممکن است انتظار دوباره تنها ظهور روز قبل از او به هنگام تولد به فرزند سوم در ماه ژانویه این سال است. او را نگه می دارد که در پایین مشخصات و چرا که نه ؟

او و Iglesias باقی می ماند شایعات-مجله مورد علاقه اما به ندرت مصاحبه.

او را انتخاب می کند که به قبول سازی مباحث پرش به شدت به او را ضرب و شتم.

“من کشیده در هر جهت”

کورنیکوا کردم مقدار زیادی خاموش قفسه سینه خود را در ویمبلدون 2010 در کنفرانس خبری به سختی اجازه Hingis بطور معترضه گفتن.

او صحبت از چگونه مادر آلا سعی در محافظت از او در طول اواسط نوجوانی, اما زد و به مخالفت با کشف “مردم واقعا نمی خواهم او را که بسیار برای آن”. کورنیکوا وعده داده شده او خواهد بود “سعی کنید برای محافظت از آنها را تا آنجا که من می توانم” اگر او تا به حال 16 ساله خود را.

“این سخت” کورنیکوا گفت. “من کشیده در هر جهت. واقعا وجود دارد هیچ راهنما و یا قوانین.

“مادر من و من ما فقط یادگیری همه چیز همانطور که ما از طریق آن. من در اینجا 15 سال ویمبلدون. من یک دادگاه مرکز بازی. من حتی کشت و یا هر چیزی.

“این خیلی برای یک بچه.”

یک بچه. یک بچه که می خواهم به طور معمول در صورت سوال از مردان – معمولا خبرنگاران مرد بودند – در مورد موضوعات آنها می خواهم بلک در لحاف خود در دختران نوجوان.

یک بچه که رسیده است که fricking ویمبلدون در مرحله نیمه نهایی در 16 رو به شماره هشت در جهان ضرب و شتم Hingis, گراف, داونپورت و Capriati برنده دو گرند اسلم دو برابر عنوان و banked بیش از 3.5 میلیون دلار از بازی – و راه بیشتر از حمایت مالی می پردازد که شتاب خود را به نظر می رسد اما کاملا دور و بر او به عنوان یک نخبه ورزشی ستاره در وهله اول.

یک بچه که نمی تواند کمک کند اما گریه وقتی که او می دانست تنیس رویاهای دوران کودکی خود را بیش از.

یک بچه که نامش مترادف با شکست زمانی که آن را شکسته و بدن به جای شکسته حل و فصل به پایان رسید که زندگی حرفه ای او و ما شکسته قطب نمای اخلاقی است که به کارگردانی کرکسهای به طعمه خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر