توییتر دیوهای کارگردانی خود زاج در WNBA ستاره Breanna استوارت برای بیان یک حقیقت ساده

خسته خسته خسته.

آنلاین نظرات در مورد ورزش زنان نه “واقعی” ورزش و یا ورزشکاران زن بودن “واقعی” ورزشکاران خسته هستند.

نه به ذکر است غیر ضروری مسخره تحقیرآمیز و صاف کردن جنسیتی.

روز دوشنبه طوفان سیاتل ستاره Breanna استوارت در پاسخ به یکی از کسانی که ساده لوح نظرات از رسانه های شخصیت و سابق رپ Joe Budden. “سیاتل سزاوار یک تیم بسکتبال” Budden توییتی در حالی که تماشای “آخرین رقص.” استوارت chimed در حق ،

استوارت نیست اشتباه: سیاتل ندارد بسکتبال حرفه ای و یک تیم بسیار موفق در آن است. طوفان برنده سه WNBA قهرمانی در تاریخ خود اخیرا در سال 2018 زمانی که استوارت و نا محدود گارد نقطه سو پرنده led حق رای دادن به عنوان بیش واشنگتن عرفا.

اما این نکته در اینجا.

این است که در مورد بی پایان آنلاین سمیت زنان مانند استوارت تحمل است.

کسانی که لکه دار کردن زن بازیکنان بسکتبال به احتمال زیاد می گویند آن را فقط جوک, اما آنها خنده دار است که معمولا لازم است برای چیزی است که برای واجد شرایط به عنوان یک شوخی است. به خصوص از آنجا که بسیاری از مردان ترویج شعارهای نمی خواهد که در یک فرصت برابر استوارت یا همگروهی بسکتبال.

استوارت 6-پا-4 با 85 اینچ طول بال های هواپیما. برای بسیاری از زنان است که می خواهم او را پست بازیکن اما استوارت یک نگهبان. او بهترین بازیکن در تقریبا در هر سطح او را به رقابت در یک استارتر برای سیسرو-شمال سیراکیوز تیم دبیرستان زمانی که او هنوز هم در درجه 8 عضو در ایالات متحده زنان زیر 16 تیم در زمانی که او فقط 14 تنها دوم معلم مدرسه ابتدایی بالا تا کنون انتخاب شود برای ایالات متحده پان آمریکن تیم که متشکل از بالا, کالج, بازیکنان است. او رهبری UConn به چهار NCAA قهرمانی در چهار فصل و مسابقات را برجسته ترین بازیکن در هر یک.

به WNBA شماره 1 انتخاب کنید در سال 2016 او MVP لیگ در فصل سوم.

استوارت بود ضربه با بیش از 1100 پاسخ به صدای جیر جیر خود را. بسیاری از آنها حمایتی از استوارت مثبت و برخی به ذکر است که شرکت Sonics در حال از دست رفته و همچنین بیانیه درست.

تعداد عادلانه اما پایین رفت و در همان کهنه مسیر.

“من فکر می کنم او به معنی یکی از مردم می خواهید به تماشای” گفت: یک. “یکی از مردم در مورد مراقبت” گفت: چند نفر دیگر.

یک مرد گفت که او به تماشای بازی طوفان با دختر او بود ملاقات با یک شخص است که او را به نام “simp.”

چیزی که بیشتر آزار دهنده در مورد نفرت است که WNBA بازیکنان و دیگر ورزشکاران مقابله با این نوع خاص از احساسات آن elicits. به WNBA شده است در اطراف برای بیش از دو دهه است. جدید آن توافق دسته جمعی را نشان می دهد آن را در هر نقطه. در سال جاری پیش نویس بالاترين امتياز را در لیگ سابقه از سال 2004. آوازی طرفداران طیف وسیعی از LeBron James به اواخر Kobe Bryant.

و هنوز هم این زاج همچنان ادامه دارد.

اگر برتری خود را نمی به شما درخواست تجدید نظر نمی دیده بان. این که ساده است. رسانه ها در حال حاضر محیط زیست به معنی وجود ده ها اگر نه صدها نفر از گزینه های را انتخاب کنید.

من به تماشای یک قسمت از “بازی تاج و تخت” و به من رفتن در حرکت یا کشش ناگهانی به تماشای شخص دیگری بازی بازی های ویدئویی است که به عنوان جذاب به عنوان غذا خوردن فاسد توت فرنگی. در عین حال من هرگز به نینجا اشاره به او بگویید تا یا رفته را به شما به وقاحت می گویند شما ناقص برای تماشای “من” با دیگر قابل شما.

استوارت نیست تنها کاری که برای مقابله با چنین امتناع آنلاین. دور از آن است که مشکل است. وجود دارد هیچ چیز به دست آورده از ضعیف تلاش برای دست کشیدن یک زن موفق و اگر انجام این کار ارائه می دهد حتی یک لحظه احساس خوشحالی آن را می گوید زیادی در مورد شما از آن استوارت.

گام اضافی از رفتن به اشاره از یک زن جوان — احتمالا بهترین پوند برای پوند بازیکن در ورزش — برای لکه دار کردن او و تیم کودکانه است و در بهترین حالت. به ویژه هنگامی که در این مورد همه او بود دولت یک حقیقت مسلم: سیاتل یک تیم بسکتبال.

استوارت ایستاده بود تا برای او و تیم او در لیگ و یک بیانیه ساده و برای که او از ملاقات با یک مجموعه از منفی و مسخره است. بحث در مورد یک واکنش افراطی. خسته در آن.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme