صرفه جویی در پول خود را در دیزنی+ اشتراک با این معاملات


با نشان می دهد مانند “Mandalorian” و مانند فیلم “یخ زده 2” دیزنی+ به سرعت تبدیل به یک باید در جریان خدمات. اما با Netflix و آمازون نخست تصویری و Hulu اضافه کردن یکی دیگر از سرویس مبتنی بر اشتراک می تواند تبدیل به گران قیمت — اما وجود دارد راه هایی برای تمیز کردن هزینه.

چندین راه وجود دارد شما می توانید صرفه جویی در پول در دیزنی+ اشتراک. حتی اگر شما در حال حاضر پرداخت دیزنی+ مشترک, آن را به ارزش آن را به کاوش می پردازد در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد که شما می تواند رها کردن چند دلار خاموش هزینه در محدوده زمانی معین.

اما معاملات ذکر شده در زیر را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای پس از اتمام آنها را به استفاده از یکی از آنها بلافاصله اگر آن را موجب صرفه جویی در شما پول. که راه شما می توانید لذت بردن از “همیلتون” و بزرگ دیگر را نشان می دهد و فیلم هدف قرار دادن جریان خدمات بعد از این سال بدون شکستن بانک.

روش 1: دریافت یک سال رایگان با Verizon Fios

در بازار برای یک کابل یا اشتراک اینترنت و یا هر دو ؟ اگر شما خرید یک بسته نرم افزاری واجد شرایط از Verizon Fios, شما می توانید واجد شرایط برای یک سال از دیزنی+ به صورت رایگان. بسته های در دسترس عبارتند از دو سال تعهدات به هر دو بازی سه گانه (تلویزیون و اینترنت و تلفن منزل) و یا دو بازی (تلویزیون و اینترنت) و همچنین مستقل اینترنت برنامه های داده ها در سرعت های 50/50 مگابیت در ثانیه و یا بالاتر.

زمانی که Fios نصب و راه اندازی به اتمام است, شما یک ایمیل که شامل یک لینک با دستورالعمل های مربوط به ثبت نام برای یک دیزنی+ حساب من از طریق Verizon یا من Fios برنامه. اما شما می خواهید به سرعت عمل — این قرارداد به پایان می رسد در تاریخ 31 اوت سال 2020 است.

مهم نیست که طرح شما را انتخاب کنید شما می توانید فقط یک اشتراک به ازای هر حساب Verizon. اما پس از دیزنی+ پشتیبانی تا چهار جریان به طور همزمان تا 10 متفاوت سازگار با دستگاه شما می توانید حساب خود را با اعضای خانواده. پس از یک سال شما می تواند صورتحساب $6.99 در هر ماه برای خدمات.

اگر شما یک دیزنی+ اشتراک از طریق Verizon شما باید انصراف قبل از استفاده از این معامله. اگر شما یکی از طریق دیزنی آن را متوقف خواهد شد و یا لغو دریافت رایگان سال است. اگر شما می خواهید دیزنی+/Hulu/ESPN+ بسته نرم افزاری (پایین را ببینید) شما می توانید آن را از طریق دیزنی و $6.99 در هر ماه کسر خواهد شد از این تعداد برای مدت زمان از ارتقاء. برای جزئیات بیشتر خاص بررسی شرایط ارتقاء.

روش 2: دریافت یک سال رایگان با Verizon Wireless

در حال حاضر صفحه اصلی اینترنت ؟ شما همچنین می توانید واجد شرایط برای ورایزون معامله بالا هنگامی که شما و یا ثبت نام برای یک یا بیشتر از ورایزون بی سیم’ برنامه های نامحدود و یا آن 5G اینترنت خانه طرح. جزئیات تقریبا با همان Fios, ارتقاء, اما شما می توانید بررسی کنید: پرسش و پاسخ در Verizon Wireless سایت برای اطلاعات بیشتر.

روش 3: بسته نرم افزاری آن را با Hulu & ESPN+

یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای صرفه جویی در پول است را به استفاده از دیزنی جریان خدمات بسته نرم افزاری که شامل دیزنی+ ESPN+ و Hulu. استاندارد قیمت دیزنی+ ESPN+ و ردیف پایین Hulu طرح معمولا $6.99, $4.99 و $5.99 در هر ماه بود. که $17.97 ماهانه اگر پرداخت به صورت جداگانه.

اگر شما انتخاب کردن برای یک Hulu اشتراک با تبلیغات به شما پرداخت تنها $12.99 قیمت یک ماه, شما صرفه جویی در حدود 5 دلار ماهانه اگر همه چیز به طور جداگانه خریداری کرد. این بسته نرم افزاری نیز موجود است با Hulu بدون تبلیغات که باعث افزایش قیمت به $18.99 یک ماه دوباره در مورد $5 تفاوت.

شما همچنین می توانید با استفاده از همان نرم افزاری با Hulu + زنده تلویزیون که یکی از بهترین بند ناف-برش محصولات; افزایش قیمت به $61.99 اما یک بار دیگر شما صرفه جویی نزدیک به 5 دلار در هر ماه. که $67.99 در هر ماه و شما می توانید تمام است که Hulu plus و بدون تبلیغات. اطلاعات بیشتر در مورد این تبلیغات را می توان در Hulu سایت.

متناوبا به جای گرفتن بسته نرم افزاری از طریق Hulu, شما می توانید آن را مستقیما از دیزنی. اگر شما یک طرفدار ورزش و بدون استفاده از ESPN+ بسته نرم افزاری تقریبا باعث می شود شما حتی با آنچه شما برای پرداخت دیزنی+ و Hulu به طور جداگانه. سود تنها پس از آن است که شما در حال تحکیم صورتحساب به علاوه شما همیشه باید ESPN+ اگر می خواهید مهمانان به تماشای آن.

روش 4: استفاده از Rakuten به گرفتن برخی از پول نقد به عقب

Rakuten کمک می کند تا شما در پیدا کردن کوپن های دیجیتال برای محصولات و خدمات و سهام آن وابسته به درآمد آن را می سازد خود را خرید آنلاین از طریق لینک های ارجاع.

در حال حاضر هنگامی که با استفاده از نرم افزار و یا دسکتاپ فرمت شما می توانید $12.50 نقدی هنگام ثبت دیزنی+ اشتراک سالانه. اگر شما با استفاده از برنامه برای ثبت نام دیزنی+ Hulu و ESPN+ بسته نرم افزاری شما 10 دلار پول نقد به جای. و شما 1 $برای ثبت نام فقط برای یک دیزنی+ اشتراک ماهانه. (این معاملات کار نخواهد کرد اگر شما از طریق فروشگاه Hulu وب سایت به جای دیزنی.)

به عنوان یک پاداش اگر آن را اولین بار خود را با استفاده از Rakuten شما 10 $جایزه خوش آمدید شما پس از صرف 25 دلار یا بیشتر در ظرف 90 روز از طریق Rakuten در ارجاع لینک کلیک کنید.

روش 5: صرفه جویی در پول با اشتراک سالانه

دیزنی+ ارائه می دهد نادر پرداخت برنامه مبتنی بر اشتراک جریان خدمات ویدئویی: یک فرصت برای پرداخت هزینه برای یک سال در یک زمان. اگر شما انتخاب کردن برای خرید 12 ماه قبل آن را به شما هزینه $69.99 به جای $83.88 که در اصل باعث می شود دو ماه رایگان. و هنگامی که با استفاده از روش 4 شما می توانید $12.50 نقدی از Rakuten پس انداز حتی بیشتر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر