Rolle مدل: تماس بالاتر از فوتبال


سابق برتر فوتبال دبیرستان استخدام در امریکا پیاده به بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون ترین روز حدود 5 صبح او می پوشد یک N-95, ماسک, صرف بیش از 60 درصد از روز خود را در کار با COVID-19 بيمار و آثار امتداد که در آن او اجرا 24 ساعته شیفت در هر روز دیگر.

مایرون Rolle دیده نشده و همسرش, اماتور پس از فوریه. آنها زندگی می کنند از هم جدا در حالی که او اتمام اطفال دندانپزشکی اقامت در آلاباما. ترس از افشای او به COVID-19 است متوقف بازدیدکننده داشته است در کوتاه مدت.

Rolle تاکید می کند که او فقط یک سرباز پا در میان یک مقدار بزرگتر ارتش در توده های کلی مبارزه با این بیماری همه گیر. او یک سوم سال جراحی مغز و اعصاب مقیم بخشی از یک بزرگتر خدمه که به طور داوطلبانه برای کمک به بیمارستان “خروش درمانگاه” یک واحد ایجاد شده برای از بین بردن بیمارستان خدمات اورژانس در میان یکی از شهرهای آمریکا سخت ترین ضربه COVID-19.

برای ورزشی جهان, تبلیغات در اطراف Rolle کار مبارزه با کروناویروس ارائه کرده است یک منشور برای درک بهتر واقعیت خطر کار و دقت مورد نیاز از تمام پرسنل پزشکی در خط اول جبهه. ورزشی خود را با مشخصات اجازه داده است او را تبدیل به یکی از چهره های پزشکی کارگران در این بیماری همه گیر.

در طول راه آن کمک کرده است توضیح دهید که مسیر او می خواهم به ترتیب اولویت همه, همراه, انتخاب شغلی دراز مدت دوستی بیش از آسیاب کردن یک شغل در حاشیه NFL.

“این کمی ناراحت کننده ساخت تمام این تصمیمات در یک جهان که در آن شاید آنها فقط درک نمی کنند من دیگر جاه طلبی و اشتیاق” Rolle گفته ورزشی یاهو توسط گوشی در روز یکشنبه. “همه گیری است که ساخته شده اند پس از کلاس پنجم باید منجر به این نقطه است.”

Former Florida State and Tennessee Titans defensive back Myron Rolle, pictured in Boston on April 3, is currently a third-year neurosurgery resident at Massachusetts General Hospital in Boston. (Photo by Barry Chin/The Boston Globe via Getty Images)
سابق ایالت فلوریدا و تنسی تیتان پشت دفاعی مایرون Rolle تصویر در بوستون در آوریل 3, در حال حاضر یک سوم سال جراحی مغز و اعصاب مقیم در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون است. (عکس از بری چانه/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

مایرون Rolle را به نوبه خود ستاره بزرگتر در پزشکی از فوتبال

Rolle سابق ستاره پشت دفاعی در دانشگاه ایالتی فلوریدا دریافت کرده است نزدیک به همان مقدار از مشخصات بالا توجه برای کار خود را در خط مقدم مبارزه با COVID-19 نسبت به او در حال بازی فوتبال.

2020 پیش نویس NFL برجسته گسترده مصاحبه با او را برای قرار گرفتن در معرض بیشتر از سال 2012 پیش نویس که Tennessee Titans انتخاب او در دور ششم. Rolle به تازگی یک زوم تماس با بوستون سلتیکز و کارکنان خود را, و او با قدردانی از مربی براد استیونس ” عقل و تعامل همه بازیکنان است. او “صبح به خیر آمریکا” مصاحبه با رابین رابرتز ثابت هیجان اگر فقط به این دلیل او را “مادر من فرد مورد علاقه در جهان است.”

دکتر مایرون Rolle های رو به رشد ستاره جراح مغز و اعصاب, اتحاد مستحکم بسیار بالاتر حرکت صعودی از پنج ستاره در چشم انداز بود که یک جامد کالج حرفه ای و صرف دو فصل در NFL. این است که بیشتر قابل توجه به خاطر فوتبال فداکاری های او ساخته شده در کوتاه مدت برای تحقق پتانسیل خود را حرفه ای پزشکی.

“وجود دارد هیچ مانعی که می تواند مرا از هدف نهایی من برای خدمت به جوامع محروم و به حاشیه رانده شده مردم از طریق طب,” او گفت:.

پس از اتمام دانشکده پزشکی در دانشگاه ایالتی فلوریدا در سال 2017 Rolle باقی ماند یک آرزو استخدام. وجود دارد فقط 21 جراحی مغز و اعصاب ساکنان در برنامه های خود را در جمعی عمومی و دانشکده پزشکی هاروارد. آنها قبول هر سه سال و Rolle انتخاب شده بود از یک استخر از 300 متقاضیان است.

“از نظر برنامه اینجا,” دکتر گفت: باب کارتر ، رئیس مغز و اعصاب در جرم عمومی “او واقعا یک 1 percenter.”

در طول این زمان بحران این بدان معناست که به تنهایی زندگی می کنند, کار کردن با دویدن از پله ها در 35-آپارتمان طبقه ساختمان و FaceTiming با همسر خود.

“ما دعا زیادی با هم, و او تلاش می کند به ذهن من روز به روز با چالش های که در یک COVID-19 بیمارستان” Rolle گفت. “او به من می گوید” خدا قرار داده شده شما در این موقعیت برای یک دلیل.’ “

قبل از همه گیر Rolle به نوعی وظایف شامل مجتمع جراحی مغز و ستون فقرات. او قصد دارد برای تخصص در جراحی مغز و اعصاب اطفال و در نهایت با استفاده از این مهارت ها در سراسر جهان است. در حال حاضر او با دیدن آمریکایی بی عدالتی نزدیک است.

In 2017, Myron Rolle opens his "Match Day" letter that shows where he will continue his medical education and residency. (Photo by Toni L. Sandys/The Washington Post via Getty Images)
در سال 2017, مایرون Rolle, همجنس باز “روز مسابقه” نامه ای که نشان می دهد که در آن او خواهد ادامه خود آموزش پزشکی و اقامت. (عکس از تونی L. ساندیس/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

دیدن coronavirus’ تاثیر بر جوامع اقلیت

آن زده Rolle که وجود چنین آماری اختلاف در جمعیت اقلیت پیمانکاری و مرگ از COVID-19.

این نوع از مسائل اجتماعی او می خواهم که بحث خود را در NFL روز با تیتان هم تیمی های وینسنت فولر دوم کریس امید و David Thornton روزانه خود را بعد از ناهار offseason تمرینات در طول Rolle دو فصل با تیتان است. در حال حاضر او از دیدن آنها از نزدیک.

“مراقبت های بهداشتی اختلاف و شکاف که در حال حاضر وجود دارد روشن در حال حاضر,” او گفت:. “جمعیت که تحت تاثیر این واقعا مهم است برای جمع آوری نور است که بسیاری از مردم محروم و سیاه و قهوه ای و فقیر [که در حال نهفته].”

در 18 ماه آینده کارتر گفت: Rolle تعیین کرده است تا تجربیات خود را با دو برترین جراحان مغز و اعصاب — دکتر Kee پارک و دکتر بنیامین سازی — که سفر کرده ایم گسترده بین المللی برای انجام جراحی مغز و اعصاب در مناطق محروم.

“نه تنها مایرون تمایل به دیدن این نابرابری ها” کارتر گفت: “او یک طرح به آنها رسیدگی می شود و بخشی از راه حل است.”

و او در حال حاضر بر روی آن عمل. در ماه سپتامبر Rolle یک نگاه اجمالی از نوع کمک به او امید را به جوامع در آینده است. او بخشی از یک تیم نه حرفه ای پزشکی از جرم عمومی که صرف بیش از دو هفته به عنوان بخشی از یک ابتکار بین المللی در باهاما کمک به ساکنان بازیابی اطلاعات از خرابی های طوفان دوریان. Rolle, جوانترین از پنج نفر از یک خانواده با قوی Bahamian ریشه و روح کار مناسب با آنچه که او قصد دارد برای انجام این کار در آینده.

Rolle کمک کرد تا در یک کلینیک در Freeport که راه اندازی شد برای مقابله با سرریز از بستری شدن در بیمارستان انجام همه چیز را از اداره کزاز عکس برای دوخت زخم. او همچنین بخشی از یک گروه است که رفت و درب به درب در جامعه برای ارائه خدمات به کسانی که نمی توانستم به درمانگاه. (Rolle بر اهمیت اجتماعی کارگران در این سفر برای کمک به بیماران مبتلا به’ سلامت روان از طریق ویرانی و از دست دادن عزیزان.)

“مایرون آینده این است که فقط شروع” گفت: فولر که رفت به دانشکده حقوق فوردهام پس از NFL و سوم-سال دیپلم در سرخ شده, بی پرده, هریس, شرایور & Jacobson. “او می تواند اضافه کردن خیلی بیشتر ارزش به جامعه به عنوان یک کل از 99.5 درصد از ورزشکاران قادر به انجام.”

Rolle نظر از مقدم همراه با یک چشم انداز منحصر به فرد برای یک ورزش جهانی است که به ظاهر ومیگوید به سمت نوعی از باز گشت در هر روز است. توصیه های خود را به رهبران لیگ در اطراف دو و میدانی ساده است: “محافظه کار خواهد بود و رفتن آهسته است.”

در حالی که وجود دارد در اوایل خوش بینی در مورد ضد ویروسی درمان وجود دارد احتمال دارد یک راه طولانی برای رفتن. Rolle گفت که دولت از بیمارستان باید یک بارومتر که لیگ استفاده: چه بستری سطح ؟ در حال موارد انتخابی بودن موکول? وجود دارد هنوز هم نیاز به افزایش کلینیک ها و بی مطالعه اضطراری طبقه ؟

“اگر این چیزها در حال تبدیل شدن به جریان طبیعی در بیمارستان” Rolle گفت: “پس من فکر می کنم که شما می توانید شروع به در نظر گرفتن لیگ سرگیری.”

Florida State safety Myron Rolle is congratulated after the Seminoles defeated Maryland 37-3 in a 2008 game. (AP Photo/Rob Carr)
ایالتی فلوریدا ایمنی مایرون Rolle است تبریک گفت پس از Seminoles شکست مریلند 37-3 در سال 2008 بازی. (AP Photo/راب Carr)

اینجا چرا Rolle این مسیر را انتخاب کرد

همراه Rolle سفر توانایی های خود را به یک تاثیر بیشتری در جهان پزشکی نیست همیشه آشکار است. به عنوان Rolle با دقت به سرپرستی مسیر خود برای تبدیل شدن به یک دکتر بسیار از آن را به مبارزه طلبیده فوتبال کنوانسیون.

بازگشت هنگامی که Rolle با حضور ایالتی فلوریدا او جلب انتقاد از Seminoles’ دفاعی هماهنگ کننده میکی Andrews, برای مطالعه بیش از حد. Rolle بود یک بازیکن بسیار خوب در دانشگاه ایالتی فلوریدا, بهترین راه حل برای پرواز در یک هواپیمای خصوصی به یک جاده بازی در مریلند در سال 2008 پس از حضور در این مراسم که در آن اعلام شد او برنده بورس تحصیلی رودز. او دیر رسیدم به فلوریدا دولت 37-3 پیروزی و بابی Bowden هنوز هم به یاد می آورد که او پس از رسیدن به.

“هنگامی که او آمد در این زمینه” Bowden گفت: در یک مصاحبه تلفنی “آن برجسته از این بازی است.”

زمانی که Rolle چپ FSU پس از سه فصل و تاخیر در ورود خود را به پیش نویس NFL به پذیرش بورس تحصیلی رودز خود را پیش نویس سهام تضعیف. سابق ایالت فلوریدا دستیار چاک اماتو به یاد می آورد صاحب نظران دوم حدس زدن Rolle تصمیم به حضور در آکسفورد: “مردم می گفتند چه او آجیل ؟ او را در دور دادن یک زن و شوهر از میلیون دلار است.’ “

این همه بخشی از یک دیدگاه گسترده تر در خارج از خط. Rolle انتخاب FSU به دلیل Bowden وعده داده شده به جای یک دانشگاهی برنامه پر از آزمایشگاه و سایه پزشکان. او قربانی بالقوه پیش نویس پول از آنجا که او می دانست که کارشناسی ارشد خود را در رشته پزشکی انسان شناسی از آکسفورد کمک خواهد کرد که او را تبدیل به یک دکتر بهتر. و پس از دو فصل در NFL, Rolle رو قطع استیلرز و تصمیم به بازگشت به FSU برای مدرسه پزشکی به جای بیحال شدن در حاشیه NFL.

بازتاب خود را در مسیر یکشنبه, Rolle گفت: او سپاسگزار است.

“من احساس می کنم آن را به ارزش آن را,” او گفت:. “من هر دو رو تجربه و متوجه شدم بسیاری از کسانی که تجربیات و آن را من بهتر است.”

Rolle, 33, آغاز به تاثیر او در جهان پزشکی. لذت بخش ترین, شاید این است که او شروع به پیدا کردن خود را در میان یک چاپلوس نقش برگشت. پس از در حال رشد idolizing مشهور مغز و اعصاب بن کارسون و بیل برادلی پرینستون بسکتبال ستاره تبدیل رودز محقق و سناتور او متوجه است که او را تبدیل شدن به منبع الهام بخش برای نسل جدید است.

“من شنیده ام که از بسیاری از مردم رفتن به پزشکی که کشیده ام با الهام از داستان من” Rolle گفت. “این احساس شگفت انگیز است. آن را می سازد سفر خود را که بسیار بیشتر انجام.”

Rolle امیدوار است بیشتر ورزشکاران به پزشکی. برای این کار آنها نیاز به غلبه بر این فشار وجود دارد که در بسیاری از ورزش ها به مسیرهای حداقل علمی مقاومت است. مهارت ترجمه از میدان به اتاق عمل.

“برخی از چیزهایی که او به ارمغان می آورد از کالج فوتبال و ورزش شده اند پس با ارزش در تیم محیط زیست در پزشکی” کارتر گفت. “او یک رهبر طبیعی در یک تیم تنظیم. که بسیار مهم است و آن مجموعه صحنه را برای دیگران که می خواهند به دنبال یک مسیر مشابه است.”

در بسیاری از ما در حال شروع به دیدن اثر که Rolle می تواند در جامعه است. پس از برش خود را از فوتبال حرفه ای در اوایل Rolle است در سه ماهه اول کمک به مردم محروم در سراسر جهان است. این همه سال بعد مایرون Rolle دوباره یک آرزو استخدام.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme