طبعا NFL هفته گذشته رسما لغو تمام مسابقات بین المللی برای سال 2020 فصل است. در عوض تمام پنج بازی در حال برنامه ریزی برای بازی های برگزار شده به عنوان صفحه اصلی به طور منظم فصل بازی. برگزاری آنها را در ایالات متحده در حال رفتن به چالش به اندازه کافی به عنوان طولانی به عنوان coronavirus بخش قابل توجهی از زندگی است.

“قابل توجهی پس از تجزیه و تحلیل ما بر این باورند که تصمیم به بازی در تمام بازی های ما در داخل کشور در این فصل این است که یک حق برای ما بازیکنان باشگاه های ما و طرفداران ما در ایالات متحده و مکزیک و انگلستان” NFL معاون اجرایی رئیس جمهور کریستوفر Halpin در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

وجود دارد هیچ انکار که. حل چالش های لجستیکی از پنج بازی در خاک های خارجی — چهار در لندن یکی در Mexico City — به اندازه کافی سخت است که جهانی وجود ندارد همه گیر در جریان است. و این بیشتر به همین دلیل NFL است که بهترین خدمت برای ادامه به مرحله یک شماره به طور منظم فصل بازی در سراسر جهان (زمانی که آن را بی خطر) و نه از ارتکاب به یک حق رای دادن در لندن است.

London's Wembley Stadium has hosted a plethora of NFL games over the past several years. There will not be any international NFL games in 2020 due to the coronavirus pandemic. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)
لندن را در ورزشگاه ومبلی میزبان مجموعهای از بازی های NFL در طول چند سال گذشته. وجود خواهد داشت نه هر گونه بین المللی NFL بازی ها در سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (AP Photo/کرستی Wigglesworth)

اگر چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد — بهداشت و ایمنی و اقتصادی و غیره. — از آن آسان است فقط به لغو بازی و برنا مه ریزی مجدد آنها در ایالات متحده است. آن را یک کل دیگر معامله اگر NFL شد تلاش برای کشف کردن چگونه به لندن حق رای دادن کار در حال حاضر.

بین المللی شروع سری به صورت جدی در سال 2007 زمانی که New York Giants بازی میامی دلفین ها در ورزشگاه ومبلی. بازی به عنوان یک کنجکاوی به عنوان هر چیز دیگری. وجود دارد به اندازه کافی شرح در انگلستان به فروش محل, اما برای مردم محلی این شد مقدمه ای عجیب و غریب ورزش است.

که خوب بود. آن چه NFL می خواستم. آنها را به فوتبال و شاید آنها قلاب مانند آمریکایی ها شدند. با بازار داخلی اما اشباع شده اروپا مانند نگاه بزرگ آزمایش است.

و به طوری که آنها بازی کردم حداقل یک بازی از یک سال در لندن در حالی که به آرامی افزایش تعداد مسابقات برای تست عمق و قدرت بازار است. وجود دارد دو بازی در 2012-13 و سه از 2014-16 و در سال 2018 است. در هر دو سال 2017 و 2019 وجود دارد ،

علاوه بر این, شده است وجود دارد یک بازی در مکزیکو سیتی در سال 2016 2017 و 2019 (2018 بازی منتقل شد به ایالات متحده آمریکا با توجه به فقیر زمینه شرایط).

به عنوان لندن جمعیت رفت و از تقریبا به طور انحصاری آمریکایی ها زندگی در خارج از کشور به تعداد فزاینده ای از استرالیایی ها که در حال تبدیل شدن به طرفداران NFL به طور کلی حدس و گمان بوده و در قرار دادن یک تیم به طور دائم در لندن است. این Jacksonville Jaguars که بازی یک بازی وجود دارد و سالانه نخست relocators.

این احتمال تقویت شد با افتتاح تاتنهام ورزشگاه در شمال لندن. در حالی که اصلی آن مستاجر در لیگ برتر, این اولین ورزشگاه در خارج از آمریکای شمالی به توان طراحی و ساخته شده با NFL در ذهن (بزرگ رختکن به عنوان مثال).

Tottenham Hotspur Stadium was designed with an NFL configuration in mind, as the league planned to stage more international games or potentially move a franchise to London. (John Walton/PA Wire)
تاتنهام ورزشگاه طراحی شده بود با NFL پیکربندی در لیگ برنامه ریزی شده به مرحله بیشتر بازی های بین المللی و یا به طور بالقوه حرکت یک حق رای دادن به لندن. (جان والتون/PA سیم)

آن را به یک مانع پاک.

وجود دارد بدون نیاز به عمل در آن ،

در بهترین زمان و داشتن حق رای دادن در اروپا به ارمغان می آورد تمام انواع عدم قطعیت. سفر مسائل بازیکن ویزا چالش کار نمایندگی رایگان هر هفته تمایل از رایگان عوامل به زندگی در خارج از کشور ،

و هنگامی که همه چیز آماده برای یک مدت طولانی برنامه ریزی شده به طور منظم فصل بازی وظیفه است چه اتفاقی می افتد در پلی آف هنگامی که صفحه اصلی سایت میدان تعیین می شود در شش روز متوجه?

بله لندن است که غنی جهان وطنی شهرستان با جمعیت اندازه لس آنجلس. وجود دارد پول می شود ساخته شده وجود دارد. اما برگزاری چهار بازی از یک سال با هیچ رشته متصل است کار می کرد به خوبی.

در حالی که NFL باید تعقیب و باز کردن بازارهای جدید و جدید پول بین المللی سری در حال حاضر می کند مقدار زیادی از آن. و لیگ قابلیت گسترش تعداد بازی (شش و هشت?) در جای دیگر اجازه می دهد تا بازی در مکزیک و یا حتی شاید آلمان و یا برزیل و یا هر جا که دیگری آن را احساس می کند آن را می توانید ایجاد یک جای پا است.

و پس از آن اگر مشکلات پیش بینی نشده بوجود می آیند نیست گیر کرده است.

با ایالات متحده مرز با کانادا در حال حاضر مهر و موم لیگ اصلی بیس بال را به بازگشت به طرح خواستار Toronto Blue Jays به بازی بازی در بهار مرکز آموزش در فلوریدا. NBA و NHL نیز تلاش برای کشف کردن که چگونه به انجام این کار.

و این فقط در برخورد با کانادا است.

این زمان آن را یک بیماری همه گیر اما آن می تواند هر چیزی — ناآرامی های سیاسی, اقتصادی, عدم قطعیت, an Icelandic volcano توقف سفر.

تمام NFL تا به حال به انجام تلنگر از یک سوئیچ مجازی و به خود بیشتر بازی های خانگی در داخل کشور. در غیر این صورت آن را در برخورد با چند قاره سردرد.

آن را غیر منتظره یادآوری از coronavirus.

بیشتر از یاهو ورزشی:

کتاب زبان اصلی