جدید انگلستان میهن پرستان نیست در جزیره ای در تفکر جارت Stidham می تواند مشروع NFL quarterback.

Arizona Cardinals سر مربی Kliff Kingsbury نزدیک به مربی Stidham در دانشگاه به عنوان Stidham متعهد شد به فناوری تگزاس (که در آن Kingsbury مربی از سال 2013 تا 2018) قبل از رفتن به بیلور به جای. (او بعد از انتقال به Auburn پس از سال اول.)

چنین Kingsbury دیدم بالقوه در Stidham که QB یک نوجوان بود.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

“من استخدام جارت Stidham به فناوری تگزاس,” Kingsbury به تازگی گفته FARZIN است “Ordway, Merloni & Fauria.” “او متعهد شد به من حدود یک سال و من همیشه به حال یک رابطه بالا از او به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک فرد.

Kingsbury همچنین به نظر می رسد برای تایید گزارش می دهد که میهن پرستان مشاهده Stidham خود را به عنوان شروع کارفرمایی با برایان Hoyer خود را به عنوان پشتیبان و نه علاقه مند به اضافه کردن یکی دیگر از مشخصات بالا QB برای پر کردن تام بردی کفش.

“من می دانم که آنها بسیار بالا در او وجود دارد در انگلستان جدید” Kingsbury گفت. “… آن را به سخت را به جای بزرگترین در تمام دوران است, اما (هماهنگ کننده توهین آمیز) جاش (تیم mcdaniels) و آن دسته از بچه ها وجود دارد انجام یک کار فوق العاده از توسعه QBs و اگر آنها احساس اعتماد به نفس در او من احساس اعتماد به نفس در آنچه که آنها در جریان است. من هیجان زده به تماشای او را بازی کند.”

گوش دادن و به اشتراک تام E. کوران را پرستان بحث پادکست:

کاردینالز مجموعه, بازدید از جدید انگلستان در هفته 12 فصل Kingsbury را به دیدن Stidham در فرد است. و Kingsbury بسیار مثبت ارزیابی گزارش جوان کارفرمایی او برای اولین بار دیدم به عنوان یک نوجوان.

“فوق العاده ای پرتاب کننده فوتبال است. واقعا بیرون می آید پاک” گفت: Kingsbury. “من به یاد داشته باشید تماشای او را زمانی که او 16 ساله بود و توپ شروع به پریدن کرد از دست او در آن سن و سال. بسیار دقیق است.”

“او آرام اعتماد به نفس در مورد خود. سعی کنید بیش از حد سخت در اطراف بچه ها. آنها دوست دارند که از آنها می خواهم که در اطراف او آنها نسبت به او. و این که همیشه به من زده فقط از نوع او چگونه خود حمل.”

که ستایش بالا از یک مربی که مشغول به کار با پاتریک Mahomes در فناوری تگزاس و در حال حاضر 2019 شماره 1 به طور کلی انتخاب Kyler موری در زیر مرکز.

Kliff Kingsbury نمی توانید رای بدهید در مورد جارت Stidham تایید پرستان’ اعتقاد QB در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی