من فقط جا برای یک هفته – دنیس سوارز باز می شود تا در وام طلسم با آرسنال

Celta Vigo هافبک دنیس سوارز نشان داد او تنها احساس به طور کامل مناسب برای هفته اول طلسم وام خود را با آرسنال است.

26 سال ساخته شده و فقط شش رقابتی حضور برای آرسنال در طول پنج ماه از روی لئامت دادن در ورزشگاه امارات در 2018-19 هر یک از کسانی که در آینده به عنوان یک جایگزین.

سوارز بازگشت و به پدر و مادر باشگاه بارسلونا بود و سپس به فروش می رسد به بچگی سمت Celta Vigo, که در آن او را برجسته 20 بار در LaLiga در این فصل است.

باز خود را ناامید کننده زمان در زبان انگلیسی, سرمایه سوارز توضیح داد که او هرگز به طور کامل بهبود از آسیب پایدار در اوایل طلسم وام خود را که در سمت چپ او حتی قادر به عبور توپ.

“بدیهی است که این یک بد وام چون من بازی نمی,” او گفت: ورزشی. “اما وجود شرایطی که من می خواهم طرفداران به درک.

“من در بازی برابر منچستر سیتی و پس از آن 10 روز بعد من مجروح برابر باته در لیگ اروپا. من تا به حال بیش از حد درد در کشاله ران.

“من آزمایش و اسکن و هیچ چیز در من کشاله ران, اما وجود دارد یک ادم در اطراف ناحیه استخوان. من تا به حال درد شدید که من زد که من شات زمانی که من گذشت. آن را بسیار دشوار است. من در چیزی شبیه به 30 درصد از تناسب اندام است.”

پرسید: اگر او احساس 100 درصد در هر نقطه سوارز پاسخ داد: “هفته اول. تنها که. من آن را احساس بدتر شدن است. پس از دیدار مقابل باته من تا به حال باور نکردنی درد.

“هر جنبش تغییر هر جهت هر شات. من سعی کردم برای آموزش از طریق درد. آن را غیر قابل تحمل شد. من در حالت بازی در بهترین من.

“Unai [امری] نمی تواند بازی من به عنوان او می دانست که من حتی نزدیک به 50 درصد است. مردم شروع به پرسش ” چه خبر است با دنیس? او وارد کرده است اما او در حال پخش نیست. او در نیمکت او نقش 15 دقیقه اینجا و یا وجود دارد.’

“اما من در درد بزرگ. در زمان نیمه از بازی زمانی که جایگزین های دیگر رفت و برای انجام این آموزش بر روی زمین بود, من در اتاق پانسمان انجام یک تن از تمرین های مختلف به طوری آسیب را به من درد کمتر به جای اینکه با بقیه آنها.”

سوارز را رد کرد و دائمی ارائه می دهد و در جای دیگر به پیوستن به آرسنال در وام و مشتاق به قلم یک قرارداد بلند مدت با لیگ برتر کنار.

“من می خواستم آرسنال به امضای من اما این باشگاه قادر به در آن زمان” او گفت:. “آنها گفت:” بیا اینجا دریافت تداوم و سپس هنگامی که شما یک سال باقی مانده در قرارداد خود را, ما می توانید از سیستم شما.’

“خوب صدا خوب است. حقیقت این است که من را رد کرد و دیگر تیم های: رئال بتیس, Sevilla, AC Milan همه از من خواست. من در زمان خطر از رفتن به یک وام. من می توانستم امضا برای کسانی که در باشگاه های دیگر در چهار یا پنج سال معامله است.

“این که چقدر من می خواستم آن را به کار در آرسنال است. بنابراین مردم نمی دانند به طور کامل آنچه اتفاق افتاده است.”

یک کلاه اسپانیا بین المللی نیز احساس تاسف است که او قادر به بازپرداخت ایمان نشان داده شده در او امری و سر از فوتبال رائول Sanllehi.

“من امضای رائول و Unai و من می خواستم به خودم اثبات کند و بازپرداخت آنها,” او اضافه شده است. “هیچ کس نمی خواست به بازی بیشتر از من اما این وضعیت غیر قابل تحمل بود.

“من می خواستم به زندگی می کنند تا انتظارات خود را. من متاسفم چون من فکر نمی کنم آرسنال حامیان واقعا درک وضعیت من در تجربه. آنها را نمی بینم من بازی پس از آن سخت است برای ارزیابی وام.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر