اندروید 10 اضافه شده چارچوبی برای سیستم عامل گسترده حباب چت یک ویژگی نکردم Facebook Messenger. سیستم جدید اجازه می دهد تا شما را به ارتباط برقرار کردن با پیام های دریافتی به عنوان اگر شما در نرم افزار — بدون نیاز به ترک برنامه فعلی خود را. در آندروید 11 این ویژگی است که در نهایت فعال می شود.

در حالی که در اندروید 10 تنها چند برنامه پشتیبانی از این ویژگی ها (در واقع آندروید پیام های متنی و چند نفر دیگر) در آندروید 11, تمام برنامه های پیام رسانی پشتیبانی از حباب. شما فقط نیاز به آن را روشن ، در حال حاضر این ویژگی به تازگی کار متوقف شد در DP4. اما ما با اعتماد به نفس آن را در نسخه بتا و نسخه نهایی.

فعال کردن حباب های اطلاع رسانی

هنگامی که یک اعلان می رسد از هر برنامه در مکالمات بخش خود pull-down, سایه, کش رفتن به سمت چپ یا راست فقط یک کمی. این را نشان می دهد یک زن و شوهر از دکمه ضربه بزنید تا تنظیمات دندانه دار در اینجا. در حال حاضر را انتخاب کنید “اولویت است.” هنگامی که فعال, تمام آینده هشدار می رسند که هر دو از یک حباب و در بالای مکالمات بخش در سایه اطلاع رسانی.

آیکون خواهد بود تزیین در بالای هر برنامه شما باز است. آن ضربه بزنید و یک پنجره شناور با گفتگو موضوع باز خواهد شد. با استفاده از کادر و ابزار در پایین برای پاسخ به پیام.

تعامل با حباب های اطلاع رسانی

در حالی که حباب آیکون فعال است هر گونه پیام های جدید را از همان گفتگو ظاهر خواهد شد به عنوان یک پنجره از چت حباب. شما هنوز هم یک اخطار دریافت خواهید کرد در سایه اطلاع رسانی.

اگر شما به نوبه خود بر روی حباب در برنامه های متعدد تنها نماد های اخیر پیام ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش خود را. هنگامی که شما را انتخاب کنید و حباب را نشان می دهد هر یک گفتگو که در آن شما می توانید به استفاده از آن آیکون مربوطه. این هم درست است برای گفتگوهای مختلف در همان برنامه است که باید خود به خود آیکون.

(1) یک گفتگو (2) تلگراف 1:1 مکالمه Telgram چت گروهی و گوگل پیام های صوتی.

شما می توانید با کشیدن حباب به هر مکان بر روی لبه روی صفحه نمایش خود را. برای خلاص شدن از چت حباب به سادگی با کشیدن آیکون به “x” در امتداد پایین صفحه نمایش خود را.

حباب با استفاده از واحد پنجره ویژگی های اضافه شده در اندروید 10 که بدان معنی است که آنچه شما در واقع از دیدن یک پنجره کوچکتر از نرم افزار است. اگر شما با فشار به عقب پیکان (یا با استفاده از دکمه برگشت یا gesture) با حباب باز شما می توانید به بازگشت به صفحه قبلی در برنامه است که معمولا در منوی اصلی. در زمان نوشتن این اغلب می شکند از ویژگی های, اما این می تواند در آینده تغییر دهید.

مدیریت حباب

شما می توانید تنظیم کنید که مکالمات ایجاد حباب برای همین برنامه با باز کردن تنظیمات و انتخاب “برنامه ها و اطلاعیه ها.” را انتخاب کنید “دیدن همه برنامه ها” را انتخاب کنید برنامه شما می خواهید برای تنظیم. شیر “اطلاعیه” و تحت “گفتگو” انتخاب موضوع پیام شما می خواهید به تغییر. استفاده از “حباب” ضامن برای خاموش کردن آن حباب چت.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی