چگونه لیکرز ” آخرین سلسله به پایان رسید و در مجموع از بین بردن


Lakers star Kobe Bryant speaks with coach Phil Jackson during Game 4 of the 2011 Western Conference semifinals. <span class="copyright">(Wally Skalij / Los Angeles Times)</span>
لیکرز ستاره کوبه برایانت صحبت با مربی فیل جکسون در طول بازی 4 2011 نیمه نهایی کنفرانس غرب. (Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

هشتم در یک سری در مورد لیکرز’ نهایی عنوان اجرا شود.

زمانی که لیکرز ” آخرین عنوان اجرا به پایان رسید, Phil Jackson مطمئن بود اگر او می خواهم تصمیم درست در آمدن.

“من به یاد داشته باشید او گفت: چیزی به من بعد از بازی مانند” من احتمالا باید دوباره. من باید زندگی حرفه ای من به پایان رسید در مسابقات قهرمانی,'” یاد می آورد میچ Kupchak بود که لیکرز مدیر کل. “سپس او به من نگاه کرد و او گفت:” اما من تا به حال به.’

“و او. شما باید سعی کنید را به نفع خود سه در یک ردیف.”

از 2008 به 2010 لیکرز رفت و به NBA نهایی در سه فصل متوالی برنده دو عنوان. به عنوان جشن در تابستان 2010 مشکلاتی روبرو آنها احساس اطمینان در مورد آینده خود را که توسط آمار جکسون تصمیم به بازگشت به عنوان مربی در ماه جولای به تعقیب سه ذغال سنگ نارس و 12 قهرمانی.

به جای آن …

“چیزهایی که باید یک آغاز و همه چیز را پایان گفت: Pau Gasol یکی از تیم ستاره. “هیچ چیز برای همیشه لطفا برای آخرین واقعا….”

در تابستان 2011 لیکرز را ندارد از آن گذشته دور دوم و آنها آن را انجام نداده اند پس. آنها رفت و شش فصل متوالی بدون برگشتی — بدترین خشکسالی در تاریخ حق رای دادن — قبل از این سال گروه به نظر می رسد به یک فرصت واقعی برای تعقیب یکی دیگر از مسابقات و پس گرفتن سحر و جادو.

به دلیل عمیق حذفی اجرا می شود در رسیدن به فینال سه سال متوالی کسانی که لیکرز تیم بازی نزدیک به کل اضافی نجومی ارزش بازی. و جکسون شده بود در برخورد با مسائل مربوط به سلامت است که گسترش به فصل آینده است.

“من فکر می کنم از لحاظ جسمی خسته اما من فکر می کنم بیش از هر چیز احساسی فقط خشک” سابق گارد Derek Fisher گفت. “بسیاری از تغییرات و چیزهایی که ما را از طریق رفته بود به عنوان یک گروه. شما شروع به اضافه کردن شخصیت در, شما شروع به گرفتن برخی شخصیتها ، فیل فقط قادر به به طور کامل در حال حاضر است که آن چیزی که او واقعا به ما آموخت هنگامی که او وارد L. A. برای رسیدن به یک سطح معینی از عظمت و تعالی شما را به طور کامل در حال حاضر در هر مفرد لحظه و نبود او قادر بود که برای ما است.”

NBA چشم انداز در تابستان سال 2010 توسط LeBron James’ رایگان آژانس. و در حالی که لیکرز دوست داشتم به زمین او آن را یک موضوع با فشار دادن. در نزدیکی آغاز ماه جولای Jackson مورد تأئید تعهد خود را برای یک فصل است.

فهرست تغییر کرده است. نقش بازیکنان اردن Farmar, D. J. Mbenga آدم موریسون و جاش پاول چپ اما قطعه کلیدی برای لیکرز’ قهرمانی باز خواهد گشت.

فیشر بازگشت اما پس از یک رایگان-آژانس فرایند ساخته شده است که او احساس ناخواسته در زمان.

Lakers center Andrew Bynum takes off his jersey after being ejected as Ron Artest walks next to him during Game 4 of the 2011 Western Conference semifinals against the Dallas Mavericks. <span class="copyright">(Wally Skalij / Los Angeles Times)</span>
لیکرز مرکز اندرو به bynum طول می کشد خاموش پیراهن خود را پس از خارج به عنوان Ron Artest پیاده روی در کنار او در طول بازی 4 2011 نیمه نهایی کنفرانس غرب برابر دالاس ماوریکس. (Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

همه چیز خوب به نظر می رسید در اوایل فصل آینده است. لیکرز آغاز شده 13-2 به دنبال هر بیت دفاع از قهرمانان. آنها برنده 57 بازی همان است که آنها تا به حال فصل قبل و ضرب و شتم دالاس ماوریکس دو سه بار در طول فصل به طور منظم.

اما در نیمه نهایی کنفرانس لیکرز برخورد با ماوریکس تیم در یک ماموریت بودند و جاروب در چهار بازی.

که چهارمین بازی زشت بود بیش از حد. Lamar Odom و اندرو به bynum خارج کردم. این 122-86 از دست دادن آنها بود دوم-بدترین حذفی از دست دادن در تاریخ حق رای دادن — دوم تنها به حذف خود را از دست دادن به بوستون سلتیکز در سال 2008 نهایی.

این اولین بار بود Jackson جاروب شده بود از یک سری — یک unfitting پایان دادن به زندگی حرفه مربیگری.

لیکرز در زمان برخی از آرامش در این واقعیت است که ماوریکس رفت و در را به نفع خود قهرمانی, ضرب و شتم James’ Miami Heat.

“تا به حال آنها را انجام نداده است که پس از آن شما نوع از چپ با احساس, ‘چه …?'” گفت: Brian Shaw, دستیار مربی که برای تیم. “اما آنها گرفتار رعد و برق را در یک بطری در زمان مناسب. … ما به پلی آف و آنها فقط داغ. آنها فقط از طریق منفجر. ما نمی باید یک جواب برای آنها است.”

گفت: Gasol: “ما در حال حاضر در یک محل عالی و من فکر می کنم دالاس فقط بوی خون و برای آن رفت.”

این یک درس در چگونه به طور چشمگیری چیزهایی که می توانید تغییر دهید. فصل آینده به ارمغان آورد و تلاش ناموفق برای تجارت برای کریس پل و درد احساسات است که آمد با آن. سپس بد بخت فصل با دوایت هاوارد و استیو نش در 2012-13 که به پایان رسید با برایانت درد و رنج پاره چپ تاندون آشیل.

حتی امضای جیمز در سال 2018 انجام شود و نه به بازگشت به پلی آف. لیکرز بودند راه خود را در این فصل زمانی که جیمز داده شد ستاره دیگر در Anthony Davis دو احاطه شده بودند توسط جانبازان چاشنی و گروه رز به میان NBA elite.

“آنها در مورد مراقبت از تصویر بزرگ” فیشر گفت. “آنها در مورد مراقبت از یکی از کسانی که بزرگ لیکرز تیم است. … من فقط احساس می کنم مثل لیکرز گروه بسیار نزدیک متصل می شوند و این چیزی است که ما گرفتند.”

این فصل لیکرز صحبت کردیم در مورد تمایل این شانس را به پایان برساند که آنها آغاز شده در میان یک فصل وقفه COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از تجربه می دانیم چقدر دشوار و نادر قهرمانی سفر هستند. اگر آنها را فراموش کرده ام آنها تنها نیاز به معدن خود را حق رای دادن گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر