CC Sabathia دهکدهای از دست رفته نقطه از بازنشستگی با گرفتن کاملا jacked

بازنشسته نیویورک یانکیز پارچ CC Sabathia بسیار شلوغ شده است پس از حلق آویز کردن خود cleats و دستکش در اکتبر 2019. او مشغول گرفتن کاملا jacked و ظاهرا گم شده کل نقطه از بازنشستگی.

Sabathia شناخته شده برای خود را billowy لباس و فربه کینگ سایز بدن زیر است slimmed پایین و فله در هفت ماه پس از بازنشسته شد. این عکس که به نظر می رسد در توییتر در دوشنبه شب بود 100 درصد واقعی بود که تایید توسط Sabathia را “R2C2” پادکست cohost Ryan Ruocco.

“نه فتوشاپ” Ruocco توییتی. “بزرگ fella اخذ شده و پس از آن در طول قرنطینه!”

زمانی که برخی از بازیکنان بیس بال بازنشسته آنها لذت بردن از قادر بودن به رهایی از چرخه مداوم ورزش و تماشای آنچه که می خورید. قضاوت خود را تبدیل ظاهر Sabathia ظاهرا لذت می برد انجام کامل مخالف است.

Sabathia, 39, مبارزه تعدادی از بهداشت و سلامتی مسائل در سال منتهی به بازنشستگی خود را از جمله تکراری مصدومیت زانو (او تا به حال عمل جراحی در سال 2016 اما درد همچنان شعله ور) اعتیاد به الکل (او بررسی خود را به یک مرکز نوتوانی در سپتامبر 2015) و یک مشکل قلبی (او نیاز به یک استنت در سال 2018 به باز کردن عروق مسدود شده). او و یانکی ها مجددا راه خود را در پیش فصل آموزش به تمرکز بر ساخت قدرت در اوایل سال 2018 مدت کوتاهی پس از او یک خام گیاهخوار.

یانکی ها البته می توانید تنها با حسرت نگاهی به عکس از jacked Sabathia و تعجب خود را چرخش نگاه می خواهم اگر آنها می تواند حافظه او را در. آنها می تواند ناراحت است که Sabathia تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به کاملا jacked تنها پس از بازنشستگی و یا آنها می تواند در این نگاه به عنوان یک فرصت: اگر آنها تحمل یک فصل دیگر از پیوسته پارچ صدمات Sabathia باید خود را تماس بگیرید اگر آنها شروع به اجرا از گرم بدن به ارسال به تپه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر