آرماندو Galarraga امید MLB در نهایت او را تشخیص کامل بازی

این لحظه ای بود که برای همیشه لطفا برای تغییر زندگی و میراث حضرت ،

در ژوئن 2, 2010 دیترویت ببر right-hander آرماندو Galarraga فکر تکمیل کرده چه بوده است تنها 20 کامل بازی در لیگ اصلی بیس بال تاریخچه.

اولین 26 Cleveland Indians مورد بازنشسته شدند و بدون حادثه. از همه مهمتر, آنها بازنشسته شدند و بدون جنجال. سپس Jason دونالد ضربه توپ رو به زمین است که برای اولین بار baseman میگل Cabrera محدوده به حق خود را به جای اسب و گله قبل از کوه در می رم به یک پوشش Galarraga برای خواهد بود-27 و نهایی است.

همه چیز درست انجام شد. اجرای کامل بود. آن مورد نیاز است را به یک hustling دونالد ، اما با وجود Galarraga پا به وضوح ضربه زدن به پایه اول و با وجود داوری جیم جویس اولین غریزه به حرکت برای از تماس او به جای حکومت دونالد امن است. با که تقسیم دوم تغییر از قلب و کمال از دست داده بود.

که در آن نقطه پخش بررسی شد و تنها استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا خانه بالقوه توپ اجرا شد نمایشگاه و یا ناپاک. وجود دارد بدون تکرار برای تماس در پایگاه. وجود دارد یک تماس در این زمینه است. در این مورد یک تماس که جویس متاسفانه و مسلما اشتباه کردم. یک تماس که Galarraga در حال حاضر نزدیک به 10 سال پس از آن لحظه امیدوار است MLB واژگون به طوری که جای خود را در تاریخ خواهد بود امن و به رسمیت شناخته شده.

‘آن کامل بود درسته؟’

برای خیلی از دهه گذشته Galarraga گرفته است لحظه ای در گشاد گشاد راه رفتن.

او به سرعت ساخته شده صلح با جویس. در واقع قبل از به زیر روزها بازی او دست جویس صف کارت در صفحه اصلی قبل از اولین زمین. آن را راه خود را ابراز بخشش, در حالی که همچنین اجازه می دانم که طرفداران وجود دارد که بدون نیاز به نگه داشتن کینه بیش از یک تماس از دست رفته.

این دو حتی کمک در نوشتن یک کتاب با عنوان “هیچ کس کامل: دو مرد یک تماس و یک بازی بیس بال تاریخ” در سال 2012 است.

در حال حاضر هر چند پس از نزدیک به 10 سال از چه ifs و چه باید maaike, Galarraga در حال تجربه یک تغییر از قلب خود را.

“من چه می توانم انجام دهم به پایان بهتر به داستان؟” Galarraga به تازگی گفته ورزشی. “چگونه می تواند به لیگ اصلی بیس بال به من بازی کامل ؟ به دلیل آن کامل بود درست است؟”

در آن بود. همه ما آن را دیدم. اما با وجود آنچه که ما شاهد آن شب MLB است و به احتمال زیاد برای همیشه چوب توسط جویس تماس بگیرید. گذشته از نادر اعتراض در بازی های لیگ نیست که سابقه ساخت عطف به ماسبق تغییرات. انجام این کار تنها ایجاد یک سیل مشابه درخواست بیش از تماس های از دست رفته که ممکن است تغییر نتایج بازی ها و تغییر نقطه عطف لحظات.

این واقعیت از وضعیت, اما این واقعیت است که متوقف نخواهد شد Galarraga از مایل.

“چرا که نه ؟ چرا صبر کنید ، من نمی خواهم به مرگ و سپس آنها را مانند ” شما می دانید آنچه او انداخت یک بازی کامل است.'”

حمایت از جویس

به جویس اعتبار او بلافاصله متعلق به خود را از دست رفته تماس بگیرید. او ابراز ندامت هنگام صحبت با خبرنگاران پس از بازی گفت: “من آن را از دست رفته. این نیست تماس بگیرید. این یک تاریخچه تماس و من لگد s—t خارج از آن.”

جویس در میان اولین به درخواست کمیساریای را در مورد واژگون شدن تماس و اعطای Galarraga یک بازی کامل است. درخواست خود را به شدت تکذیب کرد.

وقتی پرسید که آیا او می خواهم حمایت Galarraga فشار برای MLB برای تغییر تماس جویس گفت: “من با او موافقم. من با شما موافقم. چرا که او آن را انجام داد.”

که لحظه ای تغییر جویس زندگی بیش از حد. او تهدید به مرگ دریافت برای هفته بعد و مجادله با دانستن که سابقه تغییر داده است زیرا او به نام Jason دونالد امن است.

یک خمیر بعد Galarraga بازنشسته ترور کرو برای پایان دادن به بازی و خود را کامل و حرفه ای shutout. آن هم در تکمیل آنچه که بسیاری از آنها به نام تنها “28 تا 28 پایین” کامل بازی در تاریخ MLB. ستاره های عرضه شده توسط طرفداران و نویسندگان نمی Galarraga نام در کتاب های تاریخ اما این تمایز او به احتمال زیاد مجبور به قبول و زندگی می کنند برای بقیه عمر خود را.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme