وحشی سامی واتکینز داستان شامل چگونه ثابت نوشیدن و سیگار کشیدن منجر به بوفالو مشکلات

سامی واتکینز کاملا یک شخصیت.

واتکینز ساخته شده است که یکی از بزرگترین نمایشنامه در Kansas City Chiefs’ Super Bowl LIV پیروزی باز به Bleacher Report را تایلر دان در مورد تقریبا همه چیز. او به افکار خود را در تناسخ در جسم تازه, چگونه ارواح را از طریق حرکت مردم و نیروهای شیطانی انتقال و بیگانگان. او حتی این باورند که دان نوشت که زمانی که هم تیمی اشتباه بود که او به ثمر رساند touchdown هنگامی که شخص دیگری را که شاید خود “روح بود پریدم به این بازیکن که در واقع به ثمر رساند.”

این یک سوار وحشی از یک داستان به حداقل می گویند. آن را به ارزش به عنوان خوانده شده برای به دست آوردن یک دسته در یکی از NFL شخصیت های منحصر به فرد اما یک بخشی است که طنین انداز با NFL طرفداران است واتکینز توصیف شیوه زندگی است که باعث شد او را به شعله با لوایح بوفالو پس از او چهارم انتخاب از پیش نویس.

سامی واتکینز partied هر شب در بوفالو

واتکینز,’ داستان آشنا است یکی در این رده از پیش نویس رکود.

بوفالو معامله آینده اول و چهارم-دور میدارد به کلیولند براونز به حرکت می کند تا از شماره 9 به شماره 4 در 2014 پیش نویس را Watkins. واتکینز در نظر گرفته شد استثنایی چشم انداز بیرون آمدن از کلمسون. او رفت و جلوتر از خلیل ماک مایک ایوانز Odell بکهام و هارون دونالد, در میان دیگران.

واتکینز که دقیق را دشوار تربیت در فلوریدا برای دان گفت که او تا به حال دوستان دنبال او به بوفالو و او می خواهم به مهمانی “هر شب” نوشیدن و سیگار کشیدن.

“من می خواهم بیرون رفتن و تلف,” او گفت: دان. “هدر رفته هدر رفته است.”

پس از آن او می خواهم به تمرین در صبح زود.

او معتقد است که در حال حاضر درمان بدن خود را در آن راه منجر به بسیاری از صدمات هر کس در بوفالو به یاد. واتکینز نمی تواند سالم بماند. او غرق در افسردگی. او بسته به هر کس. او احساس بد در مورد اجازه دادن به هر کس از صورتحساب به خانواده اش در فلوریدا و گفت: دان او تا به حال یک روال نوشیدن تنها تا 4 صبح خواب دو ساعت و پس از بیدار شدن از خواب در ساعت 6 صبح به شروع دوباره.

فشار NFL بازیکن چهره واقعی است, به خصوص بالا پیش نویس انتخاب کنید.

“من فکر نمی کنم جهان می داند آنچه ورزشکاران از طریق خارج از میدان” واتکینز گفته دان. “ما خانواده است. ما زندگی می کند. شما باید خوب و بد در خانواده خود را. من مانند f–king عیسی در خانواده است. من قرار دادن خانواده قبل از فوتبال. من با تمرکز بر فوتبال است. گفتم: ‘F–k فوتبال است. من باید به شکل از چگونه من قصد دارم برای قرار دادن خانواده من در یک موقعیت موفق خواهد بود یا نه برای کشته شدند و یا نمی کنید در یک وضعیت که در آن آنها می تواند به زندان برود.’

“من در مبارزه با جنگ در خارج از فوتبال است.”

Kansas City Chiefs wide receiver Sammy Watkins shared his thoughts on a number of topics. (AP Photo/Charlie Riedel)
Kansas City Chiefs گیرنده گسترده سامی واتکینز مشترک افکار خود را در تعدادی از موضوعات. (AP Photo/چارلی ریدل)

واتکینز’ حرفه ای تقویت کمی پس از تجارت

همه چیز رو بدتر برای واتکینز در بوفالو. او نگه داشته شدن صدمه دیده و فکر بازنشستگی. او می خواست از بوفالو و لوایح معامله او را به لس آنجلس قوچ که کمک به زندگی حرفه ای او. در حالی که او هرگز تبدیل به یک ستاره, او تا به حال یک جامد فصل برای قوچ و پس از آن شده است یک بازیکن کلیدی برای روسای دو فصل گذشته.

او پر پیچ و بیهوده گویی به دان مورد ستاد و نیاز بیشتر آمار پس از فداکارانه گذشته زن و شوهر, فصل, اما پس از خواندن تمام داستان آن را سخت بدانید که چه چیزی واقعی و یا چه در واتکینز سر در آن لحظه.

“این است که چگونه به نظر من سامی” ستاد گیرنده Felton, دیویس گفت: Bleacher Report. “او بسیار آرام ، اما اگر شما تا به حال دیدم پیر مرد که ممکن است بی خانمان که—شما مثل او نمی داند هر چیزی را—و او به معنای واقعی کلمه ممکن است همه چیز را می دانم. شما راه رفتن گذشته و او را ضربه شما را با یک نقل قول سریع کوچک, نقل قول, و شما مانند: “انسان…چه ؟ آنچه سامی?'”

خودروی تصادفی افکار و وحشی اعلام خواهد شد چه همچنان از دان داستان. امیدوارم او می تواند نگه داشتن مبارزه با نیروهای شیطانی به یک حرفه ای NFL.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر