زمانی که هنوز Ron Artest او به لیکرز درمانی پایان دادن به 2010 NBA Finals


Metta World Peace, known then as Ron Artest, is congratulated by Kobe Bryant and his Lakers teammates after making a game-winning shot against the Suns in the 2010 playoffs. <span class="copyright">(Wally Skalij / Los Angeles Times)</span>
Metta World Peace شناخته شده و سپس به عنوان Ron Artest است تبریک توسط Kobe Bryant و لیکرز هم تیمی پس از ساخت یک بازی برنده شات مقابل خورشید در سال 2010 برگشتی. (Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

بخشی از یک سری در مورد 2009-10 لیکرز.

“من Wheaties!” نعره میکشید مردی که نام Ron Artest پوزخند gleefully همانطور که مردم در حال حاضر برای کنفرانس خبری منتظر در صندلی های خود در ژوئن 17, 2010.

“خانواده به نظر نمی رسد هیجان زده است. من همه هیجان زده گفت:” پس از لیکرز ضرب و شتم بوستون سلتیکز 83-79 در بازی 7 از نهایی NBA در مرکز استیپلز هنوز پوزخند. “من احساس عجیب و غریب!”

Artest آورده خود را, کودکان و نوجوانان, پدر و مادر, همسر, یک خواهر زاده و برادرزاده و برادر خود را بر روی صحنه. و چه هر کس به خاطر بیش از هر چیز این است که او از ایشان تشکر درمانگر خود دکتر Santhi Periasamy.

در آن زمان در نظر گرفته شده یکی دیگر از حواس پرت لحظه در این قرار است عجیب و غریب عمومی تاریخچه و آن را به عنوان درمان. Artest که تغییر نام خود را به Metta World Peace در سال 2011 می دانستم که برخی از سرگرم کننده را از او هنگامی که او آن را گفت اما او همچنین می دانست که آن کمک خواهد کرد.

“مردم مانند” آه ران تشکر خود را روانپزشک. او را دیوانه’ ” صلح جهانی به یاد می آورد شده است. “… آیا من دیوانه ؟ به همین دلیل مردم نمی آمد. به همین دلیل مردم نمی گویند آنها باید مسائل را. چهل میلیون نفر به تماشای آن بازی است. اگر شما یک فرد با شما تماس دیوانه که به اندازه کافی. به خصوص بچه. اگر شما میلیون ها نفر از مردم که بدتر.

“چه کسی می خواهد به بیرون رفتن و آسیب پذیر می شود? هیچ کس. اما من.”

در دهه پس از گفتگو در مورد ورزشکاران سلامت روان به طور چشمگیری تغییر کرده. با مشخصات بالا NBA بازیکنانی مانند کوین عشق و DeMar DeRozan صحبت علنی در مورد مبارزات خود را با اضطراب و افسردگی است. کمیسر NBA آدم نقره, آدرس بازیکنان روانی متحده در بیشتر دلسوز راه از مقامات از قد و قامت خود را در گذشته به حال.

و در آن زمان صلح در جهان تبدیل به یک سفیر برای مسائل مربوط به سلامت روان از طریق صحبت کردن درگیری های حمایت و آشکار مستند منتشر شده در سال 2019 در مورد مبارزات خود را با خشم و دارو و مسیر به سوی صلح درونی او به حک کردن برای تمام عمر خود را.

“هر زمان که شما ببینید کسی که در مکان های عمومی, که آیا آن را یک بازیگر یا ورزشی بازیکن … اگر آنها در حال باز کردن در مورد که آن را واقعا کاهش انگ و اجازه می دهد تا مردم را به عمل در چیزی است که آنها فکر بوده ام,” Periasamy گفت: در مصاحبه اخیر است.

درمان و کمک به او در مقابله با خشم او را احساس و او مطمئن شوید که برای نگه داشتن قرار ملاقات با Periasamy در طول سال 2010 نهایی.

“هر بار که به این لحظات از موفقیت این همیشه چیزی دیگری” صلح جهانی به یاد می آورد. “من فکر کردن در مورد داشتن سرگرم کننده است. من بیشتر فکر کردن در مورد آن را به برخی از درام. … من واقعا نگران من بود رفتن به حالت تعلیق و یا یک تکنولوژی در طول زمان های بسیار مهم.”

Metta World Peace, then known as Ron Artest, celebrates the Lakers' win over the Boston Celtics in Game 7 of the NBA Finals on June 17, 2010. <span class="copyright">(Wally Skalij / Los Angeles Times)</span>
Metta World Peace سپس به عنوان شناخته شده Ron Artest جشن لیکرز’ پیروزی بوستون سلتیکز در بازی 7 از NBA نهایی در ژوئن 17, 2010. (Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

آن را به حال اتفاق افتاده است مقدار زیادی از زمان قبل از. خود را بدنام ترین لحظه آمد در طی یک حادثه در دیترویت زمانی که Artest وارد می ایستد برای پیدا کردن یک فن که پرتاب کرده بود چیزی در او در یک دادگاه نزاع و جدال که ریخته به ایستد. اخیرا او خارج شده است در بازی متوالی در طول سال 2009 سری حذفی برابر لیکرز در حالی که بازی با هیوستون راکتس است.

برای حفظ تمرکز خود را که در آن او نیاز به آن را به جهانی صلح گفت که او صحبت می کرد با Periasamy بعد از ظهر از بازی 7 قبل از pregame چرت زدن. سپس او به یک ستاره در این بازی است.

او به ثمر رساند 20 امتیاز — بیش از هر بازیکن به جز کوبه برایانت — با پنج دزد و پنج ریباند. او به یک اشاره گر سه با 1:01 چپ که به لیکرز شش نقطه منجر شود. این یک شات بدون هوادار لیکرز در ساختمان می خواستم او را به جز شاید بی میلی برایانت که گذشت او توپ.

سپس Artest جشن با شامپاین و یک سری از مصاحبه است که در آن او با خوشحالی تشکر کرد “دکتر Santhi.”

“من شوکه شده بود و سپاسگزار و خوشحال تر برای مشتری من و فقط همه چیز را که اتفاق افتاده است” گفت: Periasamy که تنها شنیده می شود روز بعد که او تا به حال او تشکر کرد. “من نه کسی که به دنبال هر نوع عمومی اذعان. … من یک درمانگر. من به آن استفاده می شود اتفاق می افتد.”

سپس آن زمان برای به جلو به آدرس بقیه مونتاژ رسانه ها — به جز NBA مقامات نمی خواهم که. لیگ فکر او را به عنوان یک توپ سست و نمی دانم آنچه که او ممکن است می گویند بر روی سکو در مصاحبه ای که قرار بود پخش زنده.

“آنها از ترس مرگ به او را در اتاق کنفرانس مطبوعات گفت:” جان سیاه و سفید بود که پس از آن لیکرز’ معاون روابط عمومی است. “اما من گفتم که این مرد بسیار زیادی ستاره بازی ضربه او که بزرگ بود و او لحظه ای از شکوه و عظمت.”

در تریبون او نمایش داده می شود برخی از سرگرم کننده دوست goofiness بسیاری آمده بود به درک. اما او همچنین صحبت در مورد مبارزات خود را در لحظات و چگونه Periasamy او کمک کرده بود.

مردم از او تشکر می کنم که برای اغلب.

“من تماس از بازیکنان NBA بیش از حد که به من رسیده است که من هرگز می گویند نام خود را زیرا آنها هرگز از من خواست” صلح جهانی گفت. “این شگفت انگیز است که مردم احساس آنها می تواند صحبت کنید.”

این همه آغاز شده چرا که او اول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر