استفاده از دکمه های حجم برای Respring حشره دار خود را آی فون بدون نیاز به دوباره فرار از زندان


مسائل مربوط به نرم افزار رخ می دهد اغلب در جیل بریک اپل هر چند آنها معمولا اشکالات جزئی است که می تواند به راحتی ثابت با respring. اما اگر دستگاه خود را تا یخ مجدد تنها راه برای بازگشت به حالت عادی است که همچنین بدان معنی است که نیاز به دوباره فعال کردن خود و فرار از زندان. یک راه وجود دارد اما به respring بدون تعامل با صفحه نمایش لمسی و نیاز به دوباره فرار از زندان.

در واقع وجود دارد تن از respring ترفند های خارج وجود دارد وجود دارد. بسیاری حتی با خود را بسیار خود را “Respring” گزینه در درجه اول برای ذخیره تغییرات. که گفت: شما نمی توانید respring طریق بر روی صفحه نمایش دستورات اگر آی فون خود را یخ زده است بنابراین داشتن یک وزارت دفاع است که به شما اجازه انجام این کار حیاتی را بدون ضربه زدن به صفحه نمایش را علاوه بر بزرگ به جعبه ابزار خود را. نجات غریق به شما اجازه می دهد انجام درست آن.

Kurrt عالی نیشگون گرفتن و کشیدن به شما می دهد توانایی برای respring آی فون خود را با استفاده از سخت افزار آن بر اساس حجم دکمه که حذف نیاز به زور راه اندازی مجدد و دوباره فعال کردن خود و فرار از زندان هر چیز ، فراتر از آن نجات غریق همچنین اجازه می دهد تا شما بوت به حالت امن اگر شما نیاز به عیب یابی دستگاه خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را سفارشی دکمه توالی اگر ترکیب از پیش تعیین شده برای شما مناسب نیست.

مرحله 1: نصب Kurrt را مخزن

مخزن حاوی نجات غریق در دسترس نیست در هر دو Cydia یا Sileo بنابراین شما نیاز به آن را نصب کنید به صورت دستی. برای انجام این کار فقط اضافه کردن kurrt.com/repo/ به “منابع” لیست در هر برنامه. (توجه داشته باشید: repos شما اضافه کردن در Cydia را نمی توان به اضافه Sileo به طور خودکار و بالعکس.)

اضافه کردن مخزن در Cydia (روند مشابه در Sileo).

مرحله 2: نصب نجات غریق

پس از نصب Kurrt را مخزن جستجو برای “نجات غریق” در “جستجو” تب, را انتخاب کنید نیشگون گرفتن و کشیدن از نتایج ضربه بزنید ، سپس روی “نصب” (Cydia) و یا “دریافت” (Sileo). بعد کلید “تایید” (Cydia) و یا ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین “صف” کارت و روی “تایید” (Sileo). آن را یک لحظه به نصب ضربه بزنید ، سپس روی “Restart Springboard” را به پایان برساند.

اضافه کردن نجات غریق در Cydia (روند مشابه در Sileo).

مرحله 3: Respring خود را با دکمه های حجم

پس از نجات دهنده نصب شده است, شما می توانید respring آی فون خود را با استفاده از سخت افزار آن دکمه های حجم. به طور پیش فرض کلید ترکیبی استفاده می کند به ترتیب زیر با هر کلیک راست یکی پس از دیگری.

  • حجم بالا –> حجم پایین –> صدا –> حجم پایین
این respring حجم دکمه میانبر در عمل است.

این نیشگون گرفتن و کشیدن همچنین به شما اجازه بوت شدن به حالت ایمن با روشن نمی حلقه/خاموش سوئیچ دو بار به دنبال همان کلید ترکیبی برای respringing دستگاه خود را.

  • Ring/Silent –> Ring/Silent –> صدا –> حجم پایین –> صدا –> حجم پایین

گام 4: سفارشی کردن توالی (اختیاری)

اگر شما می خواهید به تغییر ترکیب دکمه باز کردن تنظیمات و سپس حرکت به “نجات غریق.” از آنجا وارد کردن حروف است که متناظر با این کلید را در الگوی مورد نظر در Respring و Safe Mode زمینه. برای مثال خواندن DUL برای Respring به معنی حجم پایین –> صدا –> دکمه سمت دنباله.

همانطور که می بینید, نجات غریق پشتیبانی از هر دو دکمه صفحه اصلی مدل های آی فون و چهره ID آنهایی که. تمام دکمه های ذکر شده در حال بازی منصفانه برای سابق در حالی که در صورت شناسایی مدل های آی فون می توانید چشم پوشی از دکمه صفحه کلید.

نگه داشتن در ذهن که این دستورات نیست حروف حساس است بنابراین بدون نیاز به ورودی دستورات خود را در کلاه. همچنین شما به راحتی می توانید غیر فعال کردن و یا Respring و حالت Safe mode و یا خروج خود را در زمینه های مربوطه خالی یا با ورود غیر فرمان به رسمیت شناخته شده. فقط مطمئن شوید که به ضربه “صرفه جویی” در سمت راست هنگامی که شما انجام می شود سفارشی نیشگون گرفتن و کشیدن به مجموعه ای از تغییرات است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با Amboy Manalo/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر