بزرگترین rookie فانتزی بازیکنان در تمام زمان


Cam Newton, Mike Ditka, Saquon Barkley and Randy Moss all made immediate impacts with monster rookies seasons. (Photo by Paul Rosales/Yahoo Sports)
Cam Newton, Mike Ditka, Saquon Barkley و Randy Moss تمام اثرات فوری با هیولا rookies های فصل. (عکس از پل روسالس/Yahoo Sports)

ما دو هفته حذف از سال 2020 پیش نویس NFL. ورودی rookie کلاس شده است به طور کامل قرار گرفت و مسخره پیش نویس و در غیر این صورت تجزیه و تحلیل به صورت, فانتزی, اهداف است. آن را به خوبی به کرات گروه مسلما یکی از عمیق ترین و بیشترین استعداد غنی از کلاس های ما دیده می شود.

اما اگر هر یک از اونا در حال رفتن برای تولید یک تازه کار, فانتزی, کمپین و … ، آنها باید کار جدی انجام دهد. نوار است که مجموعه ای بسیار بالا در تمام موقعیت ها.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

اگر ما ساخت یک فانتزی فهرستی از بزرگترین rookie اجرای قرن گذشته ما برخورد کاملا چند رکورد شکنانه فصل …

QB Cam Newton, 2011

گیری تا به حال مقدار زیادی از شک به عنوان او وارد سال اول خود را به عنوان یک طرفدار با وجود این واقعیت است که او فقط می خواهم این نویسنده یکی از همه زمان دو تهدید فصل در تاریخ فوتبال کالج. او می خواهم پرتاب 30 touchdown عبور برای شکست نخورده Auburn و با عجله برای 20 برنده Heisman در یک زمین لغزش. اما rookie quarterbacks تا به حال تقریبا هیچ سابقه ای از موفقیت در NFL. در آن زمان Peyton Manning برگزار rookie تک-علامت نجومی برای عبور yardage (3,739) اما سال اول خود را در لیگ برتر بیشتر بود وحشیانه (6.5 Y/A 28 INTs). اجماع نظر در میان NFL ناظران این بود که نیوتن رفتن به مبارزه در سال 2011 به دلیل هر تست نشده جوان کارفرمایی تلاش.

و سپس او این:

نیوتن انداخت برای 422 متری در NFL به طور منظم فصل اولین عبور برای دو نمره و عجله برای دیگری. در دوم شروع یک هفته بعد او گذشت دیگر 432 متری با عجله برای 53 و تولید دو ترکیب نمرات. اگر شما اضافه شده و او را در فانتزی که در ماه سپتامبر وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول شما موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ در ماه دسامبر.

در پایان فصل کم بود تخریب rookie عبور از رکورد در پایان با 4,051 متری. او نیز محو علامت عجله TDs توسط یک کارفرمایی در هر فصل (14). او رتبه 10 در لیگ در عبور و دوم در عجله نمرات. گیری به پایان رسید به عنوان یک بالا-پنج فانتزی QB در پنج او هفت pro فصول.

RB اریک Dickerson, 1983

هنگامی که شما را یک غیر طبیعی با استعداد مانند Dickerson و به او اجازه دهید کار در پشت خط حمله لود شده با نرم افزار Bowlers شما … شما می توانید از قوچ از اواسط 80s. که تیم را در بازی اجرا شد و تقریبا غیر قابل توقف. بررسی عجله آمار از Dickerson اول دو NFL فصل:

1983 – 390 حمل 1,808 متری 18 TDs

1984 – 379 حمل 2,105 متری 14 TDs

ما ممکن است هر چیزی را می خواهم که هرگز دوباره حداقل نه برای باز کردن یک حرفه ای است. Dickerson نیز گرفتار 51 عبور برای 404 متری و دو نمره به عنوان یک تازه کار. او هنوز هم دارای سوابق عجله متری تلاش و عجله نمرات در یک سال و همچنین به عنوان تمام وقت واحد-فصل عجله خوانده شده را علامت. Dickerson به طور متوسط 111.5 عجله متری در هر بازی بیش از چهار سال به علاوه با قوچ است که فقط پوچ.

RB Saquon Barkley, 2018

تنها سه پشت در NFL تاریخچه رسیده اند 2,000 داد و بیداد متری به عنوان rookies و به طور طبیعی هر سه ساخته شده این تیم است. Saquon با عجله برای 1,307 متری در اول فصل و 91 می گذرد دیگر 721 متری. او به پایان رسیده منطقه 15 بار و led لیگ در مجموع متری. Barkley همچنین مجموعه ای از تمام زمان ضبط برای پذیرایی توسط یک تازه کار در حال اجرا به عقب شکستن Reggie Bush مارک از سال 2006 (88). اگر شما می خواهید او را برای اولین بار به طور کلی در سال 2020 پیش نویس جلوتر از CMC آن را قطعا دفاع.

WR Randy Moss, 1998

خزه هدر رفته هیچ زمان و آنچه ایجاد خود را به عنوان NFL برتر بازیساز. او منفجر در اولین بازی خود rookie فصل صید چهار پاس برای 95 متری و دو امتياز در پیروزی در برابر تمپا. ملی خود را پر بیننده برک آوت آمد چهار هفته بعد دوشنبه شب در Lambeau Field زمانی که او بريدن در پنج توپ برای 190 متری. Randall کانینگهام در ارتباط با او است که شب در 52-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما در سه ماهه دوم و سپس 44-حیاط TD چهارم. لیگ تا به حال هیچ پاسخ برای ماس’ ترکیبی از اندازه توانایی جهش و سرعت دنباله دار.

در شکرگزاری شماره 84 مطلق تبدیل شد افسانه:

کاملا ناعادلانه است. خزه به پایان رسید و فصل اول خود را با 1,313 دریافت متری و یک لیگ-17 touchdown پذیرایی. او به طور متوسط 10.6 متری هر هدف و 19.0 هر بگیرد.

WR Odell بکهام 2014

شاید احمقانه ترین چیزی که در مورد بکهام مضحک rookie سال است که او در واقع از دست رفته یک چهارم از آن است. خود را به طور منظم فصل اولین اتفاق نمی افتد تا اکتبر به خاطر او دچار یک فصل مصدومیت همسترینگ. اما به نحوی بکهام هنوز موفق به تحویل 91, جلب 1,305 دریافت متری و یک دوجین touchdowns فقط در 12 بازی. او به پایان رسید در این سال با نه هفته متوالی است که در آن او تا به حال حداقل 90 دریافت متری. جای تعجب نیست که او به رهبری همه NFL گیرنده های متری در هر بازی (108.8).

شما ممکن است همچنین به یاد بیاورید که در یک پنج شنبه شب در ماه نوامبر بکهام ساخته شده بزرگترین گرفتن در تاریخ انسان نواز چیز است:

مانند … چگونه است ؟ این همه سال بعد از آن هنوز هم به نظر می رسد مانند CGI.

WR Anquan Boldin, 2003

لیست کامل بازیکنان که گرفتار کرده ایم 100 یا بیشتر می گذرد به عنوان rookies ساخته شده است تنها یک مرد: Boldin.

پشت در ’03 او یکی از تنها 30 بازیکنان در NFL تاریخ که همیشه می خواهم رسیده سه رقمی پذیرایی در هر فصل است. خزه ممکن است flashier به عنوان یک تازه کار, اما Boldin عملکرد در چارچوب وحشتناک کاردینالز عبور جرم بود و کمتر قابل توجه است. او به پایان رسید با 101 جلب برای 1,377 متری و هشت نمرات; آریزونا به عنوان یک تیم تولید تنها 3,265 متری از طریق هوا و 18 عبور touchdowns. جف بلیک و جاش McCown ترکیب به پرتاب 21 میدارد تکمیل تنها 56.7 درصد از خود می اندازد. Kurt وارنر نمی رسند در صحرا برای دو فصل است.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

Boldin یکی از تنها 14 بازیکن با بیش از 1 ، 000 حرفه ای پذیرایی فقط برای رکورد و یکی از 18 با بیش از 13000 حرفه ای دریافت متری. او هیولا ’03 فصل اول بود از هفت سال است که در آن او تحویل در حداقل 80 جلب و 1000 متری.

TE مایک Ditka, 1961

بسیاری از شما احتمالا فکر می کنم Ditka به عنوان یک نوع از کاریکاتور از یک مربی فوتبال از دور, دوران, اما در واقع او یک انقلابی پخش; یک افسانه در موقعیت خود.

زمانی که Ditka وارد در لیگ در سال 1961 دفاع درمانده بودند. او باقی مانده است, تنها سال اول تنگ پایان در تاریخچه لیگ را به پایان برساند با بیش از 1000 دریافت متری — 1,076 به دقیق — و او موفق به انجام آن در 14 بازی فصل. او نیز به ثمر رساند 12 touchdowns به عنوان یک تازه کار. Ditka برجسته اساسا مانند یک سیاه-و-سفید نسخه Gronk بهترین کار. او ساخته شده با نرم افزار کاسه در هر یک از پنج فصل است. او برنده مسابقات قهرمانی NFL با خرس و یک کاسه فوق العاده با کابوی ها. این مرد تا به حال یک سالن از شهرت رزومه طولانی قبل از او کشیده در یک ژاکت-جلیقه به مربی یک بازی است.

انعطاف پذیری: Edgerrin جیمز 1999

مانند Dickerson در ’83-’84 کار خود را آغاز کرد و با بازگشت به عقب عجله تاج. لبه یک اسب دونده بعد از او وارد شد. او به رهبری NFL در حمل (369) لمس (431) و touchdowns (17) در فصل اول خود را به دست آوردن 2,139 داد و بیداد متری و ابتلا به 62 عبور می کند. و سپس در سال دوم خود را حتی بهتر است. در سال 2000 او با عجله برای 1,709 متری گرفتار 63 توپ برای یکی دیگر از 594 و شکست این هواپیما 18 بار. جیمز در ادامه به عجله برای بیش از 1000 متری در هفت فصول مختلف و با او به دست آورده بیش از 2000 داد و بیداد متری سه بار.

K: کوکی Gilchrist, 1962

اگر شما بچه ها فکر Ty مونتگمری موقعیت-واجد شرایط بودن شکست مفتضحانه 2016 بد بود فقط خوشحال نیستید بازی AFL فانتزی فوتبال در سال 1962. که در سال کوکی Gilchrist را خراب لیگ.

Gilchrist تا به حال در واقع صرف شش فصل در لامپ کم مصرف به عنوان یک ستاره fullback و linebacker قبل از پیوستن به Buffalo Bills در ’62. از لحظه ای که وارد AFL او غالب بود. Gilchrist شد لیگ بازیکن سال در فصل اول خود را. او با عجله برای 1,096 متری گرفتار 24 عبور برای 319 و تحویل 15 touchdowns — و پس از بسیاری از کسانی که TDs او همچنین لگد امتیاز اضافی. Gilchrist را هدف زمینه دقت نیست دقیقا استانداردهای مدرن (40 درصد) اما او هنوز هم به عنوان سرمربی تیم فوتبالیست برای یک سال. او موفق به زدن 14 XPs در ’62 همراه با هشت زمینه اهداف است.

برای اهداف ما در اینجا ما با توجه به او یک K/RB. فقط تصور کنید اگر شما مجاز به شروع به گفتن جرثقیل هنری خود را به عنوان فانتزی kicker. آن را احتمالا تنها سناریو است که در آن من می توانم در آغوش #bankickers جنبش است.

DEF: Carolina Panthers, 1995

ما واقعا نمی تواند کامل فانتزی صف بدون دفاع پس اجازه بدهید اشاره ای به کارولینای D در تیم افتتاحیه فصل است. تیم گسترش به طور کلی وحشتناک اما ’95 پلنگ به پایان رسید با احترام 7-9 ضبط و دفاع قرار گرفت و هشت از نظر امتیاز و کارگاههای مجاز است. سام میلز رهبری تیم را در پردازد (110) و Lamar Lathon led Carolina در کیسه (8.0). هر دو را نرم افزار کاسه فصل بعد به عنوان Panthers رفت 12-4 و به NFC قهرمانی بازی.

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکست

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme