گزارش: رزمندگان اقلیت صاحب که هل کایل لوری در NBA نهایی خواهد شد وظایف فصل آینده

رزمندگان طلایی امور خارجه اقلیت صاحب مارک استیونس که هل تورنتو رپتورز ستاره کایل لوری در طول بازی 3 از نهایی NBA در فصل گذشته را به بازگشت به خود را فعال و کامل وضعیت با این تیم در سال آینده با توجه به ورزشی است.

استیونس در طول سه ماهه چهارم بازی 3 در اوراکل آرنا در ماه ژوئن گذشته تحت فشار قرار دادند لوری او پس از سقوط به courtside صندلی در حالی که ساخت یک بازی بر روی توپ. استیونس نشسته بود و دو صندلی و دور از طرفداران که لوری سقوط کرد و از راه خود رفت و به او پرتاب. او گفت که گفته لوری به “f–k خودتان” چندین بار بیش از حد.

استیونس صادر عذرخواهی روز بعد. او تلاش کرده است چندین بار تماس لوری و عذر خواهی, در هر ورزشی هر چند شنیده نشده برگشت.

در حالی که وجود دارد برخی از گزارش ها که او می تواند خریداری Stevens شد بنا به گزارش “هرگز در خط به اخراج از مالکیت گروه” بیش از این حادثه.

“من مسئولیت کامل اعمال شب گذشته در NBA نهایی هستم و خجالت چه برخوردی” استیونس گفت: در عذرخواهی خود را. “آنچه من اشتباه بود و هیچ بهانه ای برای آن است. آقای لوری سزاوار بهتر است و من برتر از امروز در تلاش برای به طور مستقیم عذر خواهی به او و دیگر اعضای رپتورز و رزمندگان سازمان. ممنون میشم کسانی که پذیرش من تماس. من امیدوارم که آقای لوری و دیگران نهفته این گذشت در قضاوت درک کنند که رفتار من نشان داد شب گذشته منعکس نمی کند شخص من شده اند و یا در طول زندگی من است. من ساخته شده است یک اشتباه و من واقعا متاسفم. من باید بهتر و نگاه به جلو به ساخت آن حق است.

“من به طور کامل قبول مجازات اداره NBA و رزمندگان.”

اقدامات او موجب سریع از محکومیت جهانی بسکتبال از جمله از LeBron James — که ناودان استیونس در طولانی Instagram پست

استیونس بود و در نهایت ممنوع برای یک سال و جریمه $500,000 چیزی NBA کمیسر آدم نقره گفت: او فکر می کردم مناسب بود.

“این علم از نظر ساخت این تصمیمات” نقره گفت. “من فکر می کنم در نهایت ما احساس کردیم که با توجه به نحوه توبه آقای استیونس بود این واقعیت است که او فوق العاده شرمندگی این واقعیت است که او تا به حال هیچ لکه را قبل از درگیری با NBA یا رزمندگان که یک سال ممنوعیت مناسب به نظر می رسید با هم خوب است.”

استیونس صاحب یک خطر کوچک در این تیم طبق این گزارش در جایی بین 2 و 10 درصد است. او سر گرفته خواهد شد و موقعیت خود را با تیم اجرایی هیئت مدیره هر زمان که فصل جاری رسما بیش از. NBA که به حالت تعلیق عملیات با توجه به COVID-19 همه گیر در ماه مارس هنوز هیچ مجموعه ای از برنامه را به پایان برساند بقیه فصل.

Kyle Lowry of the Toronto Raptors argues with Warriors minority owner Mark Stevens (blue shirt) after Lowry chased down a loose ball in the second half against the Golden State Warriors during Game 3 of the 2019 NBA Finals at Oracle Arena. (Lachlan Cunningham/Getty Images)
کایل لوری از تورنتو رپتورز استدلال می کند با رزمندگان اقلیت صاحب مارک استیونس (پیراهن آبی) پس از لوری تعقیب کردن یک توپ سست در نیمه دوم در برابر رزمندگان طلایی امور خارجه در طول بازی 3 از 2019 NBA نهایی در اوراکل آرنا. (ترجمه کانینگهام/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر