فیل مایکلسون نمرات عضویت Michael Jordan نخبگان فلوریدا باشگاه گلف

فیل مایکلسون امن عضویت به یکی از منحصر به فرد ترین باشگاه گلف در کشور است.

مایکلسون گفت: Dan Patrick خود را نشان می دهد رادیو در روز دوشنبه که او در روند پیوستن به Michael Jordan را در باشگاه گلف منحصر به فرد در جنوب فلوریدا “بیشه XXIII.” مایکلسون و همسرش امی در حال برنامه ریزی برای حرکت در نزدیکی باشگاه از خانه خود در سن دیگو در آینده نزدیک بیش از حد.

“شما باید به دعوت” مایکلسون گفت: در دن پاتریک نشان می دهد. “خوشبختانه من می دانم که تعدادی از اعضا وجود دارد و من و همسرم فقط خریداری بسیاری نسبتا نزدیک وجود دارد, آن را تنها در حدود 10 تا 15 دقیقه دور. پس از آن خواهد شد یک محل عالی برای بازی و تمرین.”

اردن باشگاه به نام بعد از او یاد بسکتبال شماره واقع شده است در نزدیکی حوب ساند فلوریدا و بسیار نزدیک به “مدال باشگاه گلف” — که میزبان COVID-19 امداد مسابقه بین تایگر وودز مایکلسون تام بردی و Peyton منینگ در اواخر این ماه.

باشگاه باز پاییز گذشته است و تنها اعضای. اردن است که انتظار می رود برای حفظ عضویت در کمتر از 100 نفر است.

“این واقعا یک جای خنک,” مایکلسون گفت: در نشان می دهد. “او یک کار استثنایی وجود دارد.”

مایکلسون گفت او شده است با نگه داشتن “آخرین رقص” 10 بخش مستند در اردن با شیکاگو بولز در هفته های اخیر است و آن را دوست داشتم.

44-زمان PGA Tour برنده گفت: او در بازی با اردن “مدت ها پیش” بیش از حد و به طور مستمر تحت تاثیر قرار با بازی گلف خود را.

“من با او در حالی که من دیده ام او را بازی کند. او به نظر می رسد بهتر و بهتر” مایکلسون گفت: در نشان می دهد. “منطقه ای که او بهتر می شود در این عکس سراسر سبز تمام پیچیدگی های خاص تفاوت های ظریف قرار دادن تمام پیچیدگیهای.

“نوسان من دیده نمی شود او آن را ضربه به اندازه کافی برای دیدن چقدر بهتر از او است اما لمس در اطراف سبزها او همچنان به گرفتن بهتر در.”

Phil Mickelson is in the process of joining Michael Jordan’s elite members-only golf club, “The Grove XXIII.” (Photo by Sam Greenwood/Getty Images)
فیل مایکلسون در روند پیوستن مایکل جردن نخبگان تنها اعضای باشگاه گلف “بیشه XXIII.” (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر