مایک تایسون اعلام کرد ‘من’ پس از Evander Holyfield می گوید او می تواند به سه گانه مبارزه


Rex
رکس

سابق-جهان قهرمان سنگین وزن مایک تایسون در ادامه به طرفداران بوکس در مورد امکان بازگشت به حلقه با ارسال یکی دیگر از آموزش تصویری در Instagram در روز دوشنبه به پایان رسید که با پیام “من برگشتم”.

53 ساله, گیر افتاد, توجه جهانی بوکس هفته گذشته هنگامی که او نوشته شده یک ویدیو کوتاه از تمرین نشان داد که او دارای مقدار زیادی از مشت قدرت و سرعت است که به او اجازه تبدیل شدن به اولین سنگین وزن به برگزاری WBA WBC و IBF عناوین.

تایسون گفت: پس از آن که او با توجه به بازگشت به حلقه برای برخی از نمایشگاه حملات به جمع آوری پول برای امور خیریه.

جدیدترین ویدیو نشان داد تایسون growling از طریق تمرین ضربه به لنت در عین حال یکی دیگر از صفحه نمایش از وحشی قدرت ساخته شده است که او یکی از ورزشی ترین ترس چکش.

پس تایسون اشاره در بازگشت رقبا شده اند تا پوشش برای یک شات در بوکسور شناخته شده به عنوان “آهن مایک”.

Mike Tyson has teased a boxing comeback (AFP/Getty)
مایک تایسون به طعنه بوکس باز گشت (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نیوزیلند راگبی بزرگ سانی بیل ویلیامز که تفننی در بوکس ارسال 7-0-0 ضبط و استرالیا پل Gallen دیگر بازیکن راگبی با 9-0-1 رکورد در حلقه شده اند تبلیغ به عنوان پتانسیل مخالفان.

بیشتر شرط به احتمال زیاد این خواهد بود Evander Holyfield با آنها تایسون درگیر در چندین حماسه حملات در مشاغل حرفه ای خود را.

اگر تایسون که بازنشسته پس از دست دادن به کوین مک براید در سال 2005, آیا بازگشت به حلقه او خواهد بود پس در قدم به قدم از Floyd Mayweather Jr و مانی پاکیائو در بیرون آمدن از بازنشستگی برای یک نمایشگاه مبارزه با.

تایسون که جوانترین قهرمان سنگین وزن از همه زمانی که او را شکست داد Trevor Berbick در سال 1986 در سن 20 برنده 50 از 58 مبارزه حرفه ای قبل از بازنشستگی. ایسنا

ادامه مطلب

Holyfield امیدوار تایسون سه گانه مبارزه: ‘این امر می تواند یک برنده-برنده-برنده’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر