از سلامت مردان

CC Sabathia تا به حال یک جهنم از یک سال است. او 2019 MLB فصل با نیویورک یانکیز آغاز شد در حالی که او هنوز دوره نقاهت بعد از عمل جراحی قلب. او بعدها پایدار یک نیمه دررفتگی شانه و زانو آسیب که هر دو تسریع پایان طرفدار بیس بال حرفه ای و بازنشسته از ورزش در ماه اکتبر.

“این نوع از اتصالات است. من انداخت تا زمانی که من می توانم هر بیشتر” Sabathia گفت: CBS Sports در آن زمان است.

در حالی که طرفداران ممکن است انتظار می رود Sabathia به صرف شش ماه اول و یا پس از بازنشستگی خود را در حال استراحت در حالی که او بهبود از صدمات خود را (و صادقانه که او را سرزنش?), سابق پارچ واقع شده است هدف قرار دادن ، سخت است.

نرم افزار ورزشکار مربی دیو Paladino شده است که کار با Sabathia به تازگی یک عکس از نتیجه خود را آموزش اینترنت شگفت زده بود.

تحول آنقدر شدید, در واقع, که برخی از مردم فکر می کردند این عکس ممکن است جعلی باعث Sabathia و پیشنهادهای شریک Ryan Cuocco روشن است که بله Sabathia را از دست دادن وزن و عضله دستاوردهای بودند ،

این اولین بار نیست Sabathia نشان داده است تمایل خود را به یک تناسب اندام شخصی چالش: او از دست داده و 30 پوند در مدت کوتاهی پس از turning 30 در سال 2012. “هنگامی که شما می توانید به خودتان ثابت کنید آنچه که شما قادر هستید از شما ساخت اعتماد به نفس” او گفت: سلامت مردان در زمان.

در اوج حرفه ای بیس بال حرفه ای Sabathia رو باز آزار و اذیت بیش از وزن خود را از بازیکنان دیگر. در سال 2017, MLB Hall of Famer جیم برنج مسخره Sabathia و پیشنهاد 6’7″ پارچ “از دست دادن برخی از این مرغ و شیرینی و برگر وزن است.” Sabathia کاهش یافته است به طور مستقیم پاسخ به سادگی تماس با برنج نظرات “تلخ است.”

نه این که هر یک از آن بی معنی است در ذهن خود را هر بیشتر. او را بیش از حد مشغول بلند کردن اجسام وزن با بدنسازی دوستان بولداگ گیلاس.

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی