رویای زمینه: زمانی که بیس بال می شود ؟

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را در مجموعه ای برای شروع بحث در مورد راه به راه اندازی مجدد 2020 فصل پس از coronavirus تاخیر. صاحبان تصویب یک طرح در روز دوشنبه که خواهد راه اندازی مجدد بیس بال در ماه جولای. مذاکرات با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط را گزارش begin شنبه.

در میان بسیاری از سوالات پیچیده است که نیاز به پاسخ داده شود: چگونه بازیکنان پرداخت می شود? هنگامی که و که در آن بازی بود بازی کرد ؟

زمانی که فصل شروع و چگونه بسیاری از بازی ها خواهد بود برنامه ریزی شده ؟ چه خواهد شد فهرست اسامی نگاه مانند? چگونه postseason کار می کند ؟

مهم ترین و شاید سخت ترین موانع شامل اقدامات ایمنی لازم برای جلوگیری از گسترش بیشتر این coronavirus: چه اقدامات احتیاطی خواهد بود در محل برای نگه داشتن بازیکنان و خانواده خود را از در معرض بودن? چه اتفاقی می افتد اگر یک بازیکن بیمار می افتد?

در اینجا آخرین به روز رسانی.

صاحبان تصویب پیشنهاد به راه اندازی مجدد MLB در ماه جولای

لیگ اصلی بیس بال صاحبان در زمان اولین گام روز دوشنبه در شروع مجدد بازی در این تابستان. آنها رای به تصویب طرح پیشنهادی که شروع “در اطراف چهارم جولای آخر هفته بدون طرفداران” با توجه به آسوشیتد پرس با بهار آموزش شروع و در اواسط ماه ژوئن.

گرفتن صاحبان تصویب است که تنها نیمی از نبرد است. بازیکنان اتحادیه همچنین نیاز به موافقت با این طرح است. MLB مقامات در حال برنامه ریزی برای ارائه طرح خود به MLBPA در روز سه شنبه. که بخشی از این مذاکرات انتظار می رود که سخت تر به عنوان یک پیشنهاد درآمد های سیستم گزارش شده است که انتظار می رود به یک نقطه چسبیده بین اتحادیه و مالکیت.

جزئیات دیگر در پیشنهاد MLB طرح با توجه به AP:

• هر تیمی که بازی حدود 82 بازی در برابر تیم های خود را بدست آورد و در نزدیکی interleague مخالفان.

• 14 تیم را postseason وجود خواهد داشت چهار کارت های وحشی تیم در هر لیگ.

• این همه ستاره بازی در لس آنجلس خواهد بود به احتمال زیاد لغو شد.

• تیم را در خانه خود ballparks مگر اینکه مجاز برای پزشکی یا دلایل سیاسی. پشت خود را تا مکان خواهد بود بهار-آموزش استادیوم یا خنثی سایت. جیز آبی ممکن است به بازی در فلوریدا به جای تورنتو AP گزارش.

• جهانی DH یک احتمال است تحت این طرح است.

• MLB فهرست اسامی گسترش خواهد یافت و از 26 تا 30 بازیکنان و تیم ها به احتمال زیاد باید یک NFL تمرین تیم ملی-مانند مجموعه ای از جزئی leaguers به جلو و از.

دوباره این همه نیاز به تایید شده توسط اتحادیه بازیکنان پس از این تنها اولین گام در یک مذاکره نسبت به راه اندازی مجدد MLB.

بزرگترین مانع خواهد بود پیدا کردن یک توافق بازیکن پرداخت. اسوشیتد پرس گزارش می دهد که صاحبان می خواهید بازیکنان برای دریافت 50-50 تقسیم درآمد در طول فصل به طور منظم و postseason. چنین تقسیم درآمد خواهد بود جدید برای بیس بال و می تواند به پیچیده تر شدن مذاکرات است.

چقدر MLB درآمد حاصل از حضور?

گزارش نشان می دهد که MLB پیشنهاد درآمد های طرح برای سال 2020 فصل است که در آن بازیکن را دریافت برش خاصی از لیگ درآمد در یک سال تکرار شبیه به NBA یا NFL معمول سیستم.

یک منبع گفت: “یاهو ورزشی” تیم براون که لیگ اصلی بیس بال را وارد مذاکرات با اعداد نشان می دهد که طرفداران حضور در بازی ها به طور معمول حساب برای 51 درصد از درآمد محلی و 40 درصد از لیگ کل درآمد است.

این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان شواهد لیگ نیاز به تغییر یک مارس به توافق برای پرداخت به بازیکنان خود حقوق pro دارای امتیاز تعداد بازی فصل است که رخ می دهد.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

لیگ لغو بهار آموزش و معلق آن فصل در 12 مارس به عنوان coronavirus بحران گریبانگیر کشور است. بعد از آن در ماه مارس, MLB و بازیکنان ارتباط توافق به یک سری از مقررات و به طور موقت به مقابله با عواقب مالی این طرح میتوانست فصل است. بازیکنان امن اطمینان در مورد زمان سرویس که تعیین زمانی که یک بازیکن می رسد آژانس رایگان. لیگ پیشرفته بخش از حقوق بازیکن یک مبلغ است که نمی خواهد بیش از $170 میلیون و بازیکنان را حفظ خواهد کرد اگر هیچ فصل است. در بازگشت این بازیکن به توافق رسیدند و نه به شکایت برای کامل حقوق در این رویداد از یک کل لغو.

CHICAGO, ILLINOIS - MAY 08: A general view of Guaranteed Rate Feld, home of the Chicago White Sox, on May 08, 2020 in Chicago, Illinois. The 2020 Major League Baseball season is on hold due to the COVID-19 pandemic. (Photo by Jonathan Daniel/Getty Images)
شیکاگو, ایلینوی – MAY 08: یک نمای کلی از نرخ تضمین شده Feld, خانه شیکاگو وایت ساکس در آوریل 08, 2020 در شیکاگو, ایلینوی. 2020 فصل لیگ بیس بال است که در برگزاری با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس توسط Jonathan Daniel/گتی ایماژ)

که مارس توافق نیز گذاشته یک برنامه برای نرم افزار تاریخ حقوق بازیکن در کوتاه فصل اما گزارش ها نشان می دهد لیگ است که به دنبال متفاوت ساختار حقوق و دستمزد در حال حاضر که طرفداران بعید به مجاز برای آینده قابل پیش بینی.

2020 MLB پیش نویس قطع شد و به پنج دور در دیگر هزینه-برش و اندازه گیری. این اتحادیه را رد کرد و پیشنهاد 10-پیش نویس دور که دربسته تعداد undrafted بازیکنان تیم می تواند نشانه.

طرح های متعدد برای راه اندازی مجدد این فصل مورد بحث قرار گرفته اند داخلی و گمانه زنی در مورد خارجی. برخی از ایده های شناور مفاهیم برای بازی در فصل بهار آموزش سایت و یا در تعداد کمی از محلی هاب به محدود کردن سفر و قرار گرفتن در معرض اما تازه ترین گزارش ها در لیگ تفکر نشان می دهد از آن ترجیح به میزبان بازی ها در صفحه اصلی استادیوم.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme