کریگ هاجز جزئیات خاص انتقاد از ‘آخرین رقص,’ مایکل جردن

کریگ هاجز صرف نهایی سه و نیم سال کار خود را در شیکاگو به عنوان یک هم تیمی به Michael Jordan و یک عضو از بولز’ دو عنوان تیم (1991, 1992).

در عین حال او در مصاحبه برای “آخرین رقص” و در هفته های اخیر هاجز شده آوازی خود را در انتقاد از بسیار مورد تحسین قرار گرفته مستند. او پیوست لیلا رحیمی در گاو بحث پادکست به بحث در مورد آن نظرات و ادامه های سمت خود را از داستان.

“همه در همه, آن را (‘آخرین رقص’) شده است سرد برای جمعیت عمومی ارزش سرگرمی و چیزی برای انجام در حالی که ما در این مستند” هاجز گفت: رحیمی در ابتدا. “اما از جنبه شخصی آن را برخی از چیزهایی شده اند تا حدودی دست زدن به برخی از نقاط درد و وقتی که من می گویند نقاط درد من فقط گفت: به عنوان یک هم تیمی به عنوان یک دوست و شما می دانید برخی از افرادی که صدمه دیده اند برخی از اظهارات محمدجواد ساخته شده است.”

هاجز در زمان خاص umbrage در اردن “پرتاب [Scottie Pippen] زیر اتوبوس” با تماس او را “خودخواه” خود را برای دست زدن به اختلاف قرارداد قبل از فصل 1997-98 زمانی که بسیاری از خریداران هم تیمی های قربانی عناصر از بازی های خود را برای روشن شدن راه را برای اردن در طول سال. او همچنین در اعتراض به سبک فریم از “سفر کوکائین سیرک” داستان از قسمت 1 و اردن singling از هوراس کمک مالی برای “اردن قوانین” نشت.

“به تک هوراس که برای نگاه به آب و هوا که قرار بود در طول زمان” هاجز گفت: “چه کسی می داند مکالمات بود که اتفاق می افتد بین سام (اسمیت) و محمدجواد که محمدجواد فکر کردن کاف و او نوشتن آنها را? پس وجود دارد بسیاری از چیزهایی که برای من که چپ ناگفته است که نیاز به توضیح و بنابراین اگر شما در حال رفتن به نقطه کسی از نقطه آنها را با حقایق به عنوان مخالف به این که کنایه.

“این زشت برای آنچه که ما به عنوان یک واحد و آنچه که ما انجام شده به عنوان یک تیم است.”

گوش دادن به آخرین Bulls بحث پادکست برای اطلاعات بیشتر.

گاو بحث پادکست

اشتراک در:

اینجا کلیک کنید برای دانلود جدید MyTeams برنامه توسط NBC Sports! دریافت پوشش جامع از تیم خود و جریان خریداران به راحتی بر روی دستگاه شما.

کریگ هاجز جزئیات خاص انتقادات از آخرین رقص مایکل جردن در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر