می تواند این Pats بود مانند گاو بدون اردن است ؟

برای کسانی از ما به اندازه کافی به یاد داشته باشید Michael Jordan عظمت بهترین قسمت در مورد تماشای “آخرین رقص” شده است راه آن را به عنوان خدمت دوره بازآموزی برای چیزهایی که شما در حال حاضر می دانستم که در مورد دوران طلایی hoops اما به احتمال زیاد فراموش کرده چون شما می دانید آن اتفاق افتاد 25 سال پیش.

به عنوان مثال قسمت 7 و 8 که پخش یکشنبه شب. در بین تمام M. J. خاتوله — و oh my God, اگر شما نمی cackle در یک شیشه چشم اردن smirking تکان دادن سر خود را و گفت: “دستکش … من تا به حال هیچ مشکلی با دستکش” پس از آن من نمی دانم چه بگویم — نیز وجود دارد برخی از عالی قطعات.

نگاهی به بخشی در مورد 1994 گاو نر. این روزها که تیم بیشتر به یاد بودن این گروه که Scottie Pippen بدون توضیح ترک در زمانی که او نیست به تاریخ و زمان آخرین شات در یک بازی حذفی مقابل نیویورک نیکز. اما مرد منجر شود تا به آن لحظه عالی بود یادآور چقدر عالی است که تیم به تماشای.

من فقط 10 اما با M. J. خارج از ترکیب و Pippen به عنوان بولز’ تازه ضرب سگ آلفا, کسانی که بچه ها عطف به ماسبق به خاطر من مورد علاقه من hoops تیم از همه زمان ’04 پیستون است. آنها به توپ بازی می کردند و از آنها دفاع. به عنوان لری براون می گویند آنها به راه راست و آنها برنده — 50 بازی در واقعیت است. و آنها این کار را به عنوان یک تیم با خاموش کردن هر خبرنگار و هر فن که به طور مداوم تعجب که چگونه آنها می خواهم کرایه بدون Airness.

آن را جالب دیده بان برای دلتنگ دلایل, مطمئن, اما آن را نیز جالب بود به عنوان یک فوتبال عاشق چون من نمی تواند کمک کند اما رسم تشابه بین که بولز تیم و 2020 New England Patriots که فقط از دست طرفدار فوتبال بز در تام بردی.

تا کنون پس از بردی و دوستان خود راب Gronkowski گریخته فوتبال حرفه ای ترین هیچ سرگرم کننده در محل کار در ماه مارس همه ما شنیده ایم افرادی که به مدت طولانی خسته از میهن پرستان, آماده به بیل خاک بر گورهای خود.

وجود شک و تردید در مورد بردی آشکار جانشین جارت Stidham با برخی اشاره کرد که او فقط یک چهارم-دور انتخاب در سال گذشته انداخت که تنها چهار می گذرد به عنوان یک تازه کار. برخی نیز نگرانی در مورد دفاع از خود را از دست داده است سه کلید همکاران از لیگ برتر واحد در آژانس رایگان.

من نمی اشتراک گذاری آن را به عنوان من متقاعد شده Pats برنده خواهد شد حداقل نه بازی و برگشتی.

New England Patriots head coach Bill Belichick is too competitive not to win at least nine games this season, even without Tom Brady. (AP Photo/Mark Humphrey)
New England Patriots سر مربی لایحه Belichick بیش از حد رقابتی برای برنده شدن ندارد حداقل نه بازی در این فصل حتی بدون تام بردی. (AP Photo/علامت هامفری)

در لایحه Belichick ما اعتماد

چرا ؟ خوب شروع با Stidham. ایمان من به او بسیار ساده است. اگر او بزرگ انگلستان کارفرمایی آمده فصل بازکن (هر که باشد) و نه کهنه مانند طب نیوتن که به معنی پرستان به او اعتقاد دارند و مهم تر این بدان معناست که لایحه Belichick معتقد است در او.

که به اندازه کافی خوب برای من چون Belichick است که بیش از حد رقابتی و بسیار صالح به عنوان سر مربی به مخزن. اگر او پرستان’ کارفرمایی شانس هستند که شخص را میخوام خوب.

هرگز فراموش نکنید که: Belichick بار رفتم 11-5 با مت کسل که نمی تواند پرتاب عمیق توپ. Stidham یک بار شماره 6 دبستان کارفرمایی در کشور بهتر شده است و به بازوی استعداد از آن است.

همانطور که برای میهن پرستان’ دفاعی ضرر و زیان وجود دارد هیچ sugarcoating که. سه کلید جانبازان آنها را از دست داده در حال بازیکنان خوب. کایل ون Noy و جیمی Collins همه کاره, do-it-all, linebackers که ترکیب به 137 پردازد 28 کارفرمایی بازدید و 13½ کیسه در 1,876 دفاع کرد گرفته شد جرقه بزند در حالی که بینی مقابله با دنی شلتون ارائه 612 ارزشمند جرقه بزند به عنوان یک اجرا-stuffer با یک فلش از عبور با عجله از آب.

تا مطمئن شوید که این سه همه جا Belichick سیستم مانند یک دستکش بودند و عمده همکاران به لیگ No. 1 دفاع در سال 2019. که توضیح می دهد که چرا دیترویت مت پاتریشیا امضا کالینز و شلتون در رایگان آژانس در حالی که میامی برایان فلرس lavished میلیارد و 51 میلیون قرارداد در ون Noy. هر دو مربیان Belichick شاگردان و هر دو با استفاده از سیستم های مشابه به عنوان سابق خود ، این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم هر سه بازیکن نمی خواهد به طور قابل توجهی کمک به تیم جدید خود را.

آن را نیز می تواند به اشتباه فکر می کنم پرستان نمی تواند جایگزین تولید خود را هنگامی که Belichick اساسا صرف گذشته دو پیش نویس آماده به انجام این کار.

کایل Dugger خود را در دور دوم انتخاب این سال می دهد برخی از Collins vibes. در ضمن تعقیب Winovich و جاش Uche, دو بالا-100 میدارد دو سال گذشته امیدوار کننده لبه rushers که می تواند کمک به جای گونی تولید کالینز و ون Noy. Anfernee جنینگز دیگر بالا-100 انتخاب کنید به نظر می رسد که یک ون کوچک Noy و اصلا به كار هایتاور در او. بایرون Cowart یک پنجم دور انتخاب کنید از یک سال پیش نگاه امیدوار کننده در محدود اقدام به باز کردن یک lineman. شاید او می تواند جایگزین برخی از شلتون تولید.

نظر من: New England بسیاری از جذاب جوان دفاعی استعداد و آنها هنوز هم بازگشت نه استارت از لیگ برتر واحد. آنها خوب خواهید بود که در سمت توپ.

اگر دفاع خوب است دوباره و Stidham — یا هر کس آنها اجرا وجود دارد در کارفرمایی — کافی است پس چرا ما قرار است به این باور است که لیگ را بهترین مربی بهترین-اجرای سازمان قرار است برای برنده شدن در کمتر از نه بازی ؟

انجام کار خود را و تجمع در اطراف تیم اخلاق

پس از من به تماشای اندی رید رفتن 9-7 در سال 2014 با دریافت سپاه بنابراین بد نیست که تنها یکی از آنها گرفتار touchdown تصویب تمام سال من متقاعد شد که هر تیم با مربیگری نخبگان احتمال برنده شدن حداقل نه بازی امروز در NFL.

علاوه بر این در این سال پرستان نه تنها نخبگان مربیگری آنها نیز باید مقدار زیادی از انگیزه های خاموش مردم ، بردی شد واجد شرایط ستاره در انگلستان کسی که حضور جلب توجه رسانه ها قرار. حتی اگر او در حال حاضر رفته هم تیمی خواهد شد به احتمال بسیار زیاد پرسیده می شود بسیاری از سوالات در مورد بردی بسیار شبیه به ’94 گاو خواسته شد در مورد M. J.

انتظار می رود این به ایجاد یک صف آرایی گریه برای این سال تیم یک گروه از 53 مردان که باید الهام بخش برای اثبات همه چیز را آنها انجام داده ایم در سال های اخیر نبود صرفا به دلیل بردی. انتظار Belichick یک استراتژیست ارشد و خبره بز خود را — نه بر خلاف گاو, مربی, Phil Jackson — برای استفاده از این و استفاده از آن به عنوان سوخت “ما” و “تیم” اخلاق او ساخته شده است این سازمان است.

و فقط در صورتی که شما هنوز هم متقاعد نشده وجود دارد و حتی سابقه زیادی در سالن از شهرت quarterbacks در حال حرکت و این تیم صف آرایی پشت پسر بعدی.

مطمئن 2012 کلت بودند به رهبری اندرو شانس (در rookie سال اما هنوز) و رفت و 11-5 بدون Peyton Manning. اما 2016 Broncos رهبری ترور Siemian رفت 9-7 بدون منینگ. 2000 دلفین رهبری جاویدان جی Fiedler رفت 11-5 بدون Dan Marino. Stidham اگر او آن مرد می تواند حداقل به عنوان خوب به عنوان آن دسته از بچه ها.

شما همچنین می توانید پیدا کردن نمونه هایی از بزرگ quarterbacks ترک و تیم خود را فورا رفتن به چاله. اما هر دو 2008 هکرها (6-10) و 2001 کابوی ها (5-11) تا به حال زیر متوسط دفاع عقب نگه داشته. با توجه به این پرستان به پایان رسید و در 10 صفحه در دفاع به صورت مستقیم هشت فصل (و دوباره بازگشت بسیاری از آنها شروع) که بعید به نظر می رسد.

نمی گویم به شما نمی هشدار داد که میهن پرستان در حال پخش لذا خود را خاموش دفاعی این سقوط کنترل بازی با یک کبودی عجله طرح و گسترش توپ در اطراف از طریق سریع-strike attack — فوتبال معادل به راه سال 94 گاو اعدام Tex زمستان مثلث جرم های توپ — همه در حالی که تاکید بر این که “تیم” جنبه Belichick مشهور تبدیل شده است برای القا.

این پرستان ممکن است تام بردی دیگر اما تا زمانی که لایحه Belichick وجود دارد شما می توانید هرگز تعداد آنها.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme