کالج, پادکست: Duke & صهیون در آب داغ NCAA انتقاد کانزاس

در این بسته نسخه از یاهو ورزشی کالج, پادکست دن Wetzel, پیت Thamel و سی را پت Forde واکنش نشان می دهند به جینا فورد رئیس جمهور از نخست بازاریابی ورزشی, درخواست صهیون ویلیامسون به اعتراف او دریافت “پول, مزایای نفع و یا چیزهای دیگر از ارزش” برای رفتن به دوک. چگونه این تاثیر صهیون و آنچه می تواند ما انتظار داریم که به اتفاق می افتد به مربی K و دوک? (3:01)

ماندن در چوب جنگلی NCAA چکش کانزاس با پنج سطح من سنگین. آنچه که در آینده برای Jayhawks و لایحه خود را? می تواند آنها را دریافت بیش از دو سال postseason بان? (29:38)

قضات محترم دادگستری Wetzel, Thamel و Forde همچنین بررسی یک پرونده پیچیده که در آن یک اوماها باشگاه تصمیم گرفته است برای باز کردن درهای خود را در میان همه گیر در یکی دیگر از نسخه از مردم در دادگاه. (53:43)

New Orleans Pelicans star Zion Williamson is involved in a vicious battle with his former marketing agent. Gina Ford, the president of Prime Marketing Sports, has served requests for admissions asking Williamson to admit he received “money, benefits, favors or other things of value” to go to Duke, according to Daniel Wallach of The Athletic.
New Orleans Pelicans ستاره صهیون ویلیامسون است که در یک باطل نبرد با سابق خود عامل بازاریابی. جینا فورد رئیس جمهور از نخست بازاریابی ورزشی خدمت کرده است درخواست برای پذیرش درخواست ویلیامسون به اعتراف او دریافت “پول, مزایای نفع و یا چیزهای دیگر از ارزش” برای رفتن به دوک با توجه به دانیل Wallach های ورزشی.

اتمام بقیه Yahoo Sports, پادکست, خانواده, در https://apple.co/2Abi8jk و یا در yahoosports.com/podcasts

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme