Back Up & Restore خود را صفحه بندی صفحه نمایش و آیکون در هر Samsung Galaxy


در گذشته اگر شما به روز رسانی به یک کهکشان جدید و یا اگر شما تا به حال برای تنظیم مجدد کارخانه یک موجود خود را برای رفع مشکل شما تا به حال برای بازگرداندن صفحه اصلی طرح بندی صفحه نمایش به صورت دستی. تصویر زمینه خود را, ویدجت قرار دادن نماد و تنظیمات پرتاب شد همه به شما وابسته را در خود جای. خوشبختانه این نیست و یک مسئله دیگر.

با یک برنامه جدید از سامسونگ شما می توانید از کل صفحه نمایش خود را در کهکشان دستگاه های در حال اجرا یک UI. این به این معنی یک چیز کمتر شما نیاز به نگرانی در مورد زمانی که ارسال گوشی خود را برای تعمیر یا به روز رسانی به آخرین Samsung Galaxy دستگاه. شما فقط باید برای ذخیره فایل پشتیبان در یک مکان امن و سپس وارد کردن آن را به جدید و یا تعمیر دستگاه.

مرحله 1: نصب قفل خوب

قفل خوب است یک برنامه ایجاد شده توسط سامسونگ است که با استفاده از ثانویه “پلاگین” نرم افزار برای سفارشی کردن UI در کهکشان خود را. این برنامه که به عقب خواهد شد تا خود را launcher یکی از این پلاگین ها تا شروع به نصب قفل خوب از کهکشان فروشگاه. یا شیر روی لینک زیر و یا باز کردن Galaxy فروشگاه app جستجو برای “قفل خوب.”

مرحله 2: نصب تا خانه

در حال حاضر باز کردن قفل خوب برای پیدا کردن یک لیست از برنامه های مختلف را تشکیل می دهند که سفارشی سازی مجموعه. برنامه است که شما نیاز دارید تا خانه. را انتخاب کنید این برنامه را انتخاب کنید “نصب” در آن کهکشان صفحه فروشگاه. هنگامی که آن را پس از اتمام فرآیند نصب و راه اندازی بازگشت به قفل خوب.

مرحله 3: Back تا طرح خود را

باز کردن قفل خوب و انتخاب کنید تا خانه را از لیست. در این زمان شما خواهد شد به کارگردانی به خانه تا به صفحه اصلی. را انتخاب کنید “بازگشت به بالا و بازگرداندن” و فعال کردن ضامن.

برای ایجاد یک نسخه پشتیبان تهیه در حال حاضر را انتخاب کنید “فوری.” یک تصویر از خود را در زمان طرح را تحت نظر می رسد “لیست فایل.” خانه تا به صورت خودکار برنامه به صورت یک بار در روز اما شما می توانید با افزایش فرکانس برای هر ساعت با انتخاب “1 ساعت.”

در حالی که شما باید یک مسئله اگر این اولین بار است که نصب خانه های شما ممکن است به مشکلات در آینده اگر شما تصمیم به استفاده از صفحه اصلی تا ویژگی های دیگر. اگر شما تغییر اندازه شبکه به فراتر از گزینه های در دسترس از برنامه (با نام مستعار بالاتر از 5×6), آن را نمی خواهد به شما اجازه ایجاد یک کپی از این طرح است.

گام 4: حرکت خود را پشتیبان گیری به ابر

مشکل با صفحه اصلی است که در آن فروشگاه های پشتیبان بر روی حافظه داخلی خود در یک پوشه مخفی. که خوب کار می کند اگر شما می خواهید برای رفتن به یک راه اندازی در دستگاه کنونی شما, اما اگر شما پاک کردن داده های خود و یا ارتقاء به یک گوشی جدید و پشتیبان خواهد بود از دست داد. با حرکت دادن فایل به گوگل درایو شما همیشه آنها را داشته باشد.

باز “فایل های من” را انتخاب کنید “ذخیره سازی داخلی.” انتخاب سه نقطه منو را فشار دهید و را انتخاب کنید “تنظیمات.” فعال کردن “نمایش فایل های مخفی سیستم” ضامن و سپس بازگشت به “ذخیره سازی داخلی.” را انتخاب کنید “.Autobackup می شود” و کپی EXML فایل به گوگل درایو.

گام 5: بازگرداندن طرح خود را

جدید و یا تنظیم مجدد کارخانه, دستگاه, نصب, هر دو خوب قفل و صفحه اصلی است. صفحه اصلی باز کردن و ایجاد یک نسخه پشتیبان تهیه برای فعال کردن نرم افزار بازیابی از ویژگی های. استفاده از “فایل های من” را به حرکت فایل پشتیبان از تلفن های قدیمی (ذخیره شده در Google Drive) به “.Autobackup می شود” پوشه بر روی تلفن خود را ذخیره سازی.

سپس باز کردن صفحه اصلی و تحت فایل, لیست, را انتخاب کنید تصویر مربوط به پشتیبان گیری از صفحه نمایش خود را و را انتخاب کنید “OK” در اعلان. آگاه باشید که اگر یک برنامه است که شما دیگر لازم نیست نصب آن آیکون نمی خواهد بازگشت با مرمت.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر