Zachary Evans, No. 1 RB در کشور نشانه با TCU برای پایان دادن به وحشی استخدام

یکی از غریبه استخدام قصه در حافظه اخیر آمده است ،

Zachary ایوانز, No. 1 در حال اجرا پشت در کلاس 2020 با توجه به Rivals.com امضاء کرده است کمک های مالی توافق برای حضور در TCU متعدد رسانه ها گزارش شده است. ایوانز رتبه شماره 13 به طور کلی در کشور توسط رقبای اولین پنج ستاره را جذب به ثبت نام برای بازی شاخدار قورباغه ها.

ایوانز’ مسیر به TCU بود قطعا یک پیچ در پیچ یکی. TCU نبود حتی در مخلوط در Evans’ استخدام تا همین اواخر. قبل از اینکه در نهایت چیدن شاخدار قورباغه Evans, هوستون, مادری متصل شد به مدارس مانند تگزاس, Texas A&M, آلاباما, گرجستان, LSU و فلوریدا, در میان دیگران.

ایوانز امضا شده با گرجستان منتشر شد اما از NLI

ایوانز را به ثبت نام با گرجستان در اوایل امضای دوره در ماه دسامبر تصمیم گیری او فاش publicly. ایوانز که فرار به خارج از زمینه مشکل خود را در طول زمان و در ساحل شمالی دبیرستان (از جمله تعلیق برای مسابقات قهرمانی کشور بازی) برنامه ریزی شده به فاش کردن انتخاب خود زندگی می کنند در ESPN در طول Under Armour همه-امریکا بازی در Jan. 2. به جای او صادر شده عذرخواهی کرد و گفت او “ساخته شده است برخی از تصمیمات احمقانه” و این که او “آماده رقابت در سطح بعدی.”

کمتر از یک هفته بعد گرجستان منتشر شد ایوانز از ملی نامه ای از قصد و پنج ستاره بود و رسما در بازار است. ایوانز رسما بازدید اوله خانم و تنسی و تا به حال سفر به فلوریدا بر روی عرشه قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس محدود سفر.

در نهایت Evans تصمیم به ماندن در ایالت تگزاس و تصمیم به بازی برای Gary Patterson. با توجه به Rivals.com ایوانز خود را امضا کرد مدارک و به طور رسمی ثبت نام در کلاس های آنلاین در TCU در روز دوشنبه. باید 2020 فصل اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده ایوانز می تواند تاثیر فوری برای Horned Frogs.

“در پایان روز, من می خواستم برای اقامت به خانه نزدیک تر به طوری که مادر بزرگ من می توانید ببینید من بازی” ایوانز گفت: رقبا. “من یک فرصت بزرگ به در آمده و به کمک این تیم بازی زود است. من فکر می کنم TCU می تواند به من کمک کند رسیدن به سطح بعدی و آموزش عالی. آنها تا به حال دو دور اول میدارد در پیش نویس NFL این سال است.”

The winding recruitment of running back Zachary Evans ended with Evans signing to attend TCU. (Photo by Roy K. Miller/Icon Sportswire via Getty Images)
پیچ در پیچ استخدام در حال اجرا پشت Zachary ایوانز به پایان رسید با Evans امضای برای حضور در TCU. (عکس از روی K. Miller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

6-پا 195 پوند ایوانز با عجله برای از 1600 متری و 20 touchdowns در حالی که به طور متوسط 12.6 متری در لمس به عنوان یک ارشد. رقبا توصیف ایوانز به عنوان یک “نسل استعداد” با “نادر چشم انداز” است که “ترس و وحشت مطلق” در این زمینه باز است.

ایوانز یکی از قابلیت های منحصر به فرد با استعداد در حال اجرا به عقب چشم انداز و نسل نوع استعداد برای موقعیت. او یک دمدمی مزاجی حقیقی در یک موقعیت است که به آرامی تبدیل شدن به کم ارزش و برداشت TCU تا حدودی به این دلیل از این فرصت به نمایش گذاشتن مهارت های خود را-در یک مجموعه پرکار جرم بلکه گرفتن عبور از backfield و نشان دادن خاموش خود را تطبیق پذیری است.

ایوانز دارای نادر بینایی برای دیدن خطوط در حال اجرا باز کردن اغلب قبل از مسدود کننده می تواند راه را برای او. او به سرعت به گزاف گویی اجرا می شود خارج و یا کوتاه-منطقه سرعت به قطع اجرا می شود به عقب در داخل و منفجر شدن از طریق آنها برای تکه بزرگ سود و یا بیش از احتمال ضربه خاک پرداخت. ایوانز جفت است که چشم انداز و غرایز با توانایی به هر دو لغزنده و فیزیکی را از طریق اجرا می شود tacklers یا فرار از آنها در فضا و همچنین آمار دوم دنده در حال اجرا است.

علاوه بر این از Evans قرار می دهد TCU در شماره 24 در سراسر کشور در رقبای تیم رتبه بندی برای کلاس 2020. در تالار 12, TCU صفوف پشت سر تنها در تگزاس (شماره 13) و اوکلاهما (شماره 15). TCU 19 مرتکب به طور کلی از جمله شش چهار ستاره چشم انداز و سه از بالا 15 استخدام در ایالت تگزاس است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر